fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

1. FC Heidenheim – Union Berlin Typy, Kursy, Zakłady 30.09.2023

Witajcie, kochani miłośnicy sportu! Dzisiaj rozważamy nadchodzący mecz pomiędzy 1. FC Heidenheim a Union Berlin w ramach Bundesligi. To spotkanie wzbudza ogromne emocje wśród kibiców obu drużyn, a zakłady na jego wynik są jednym z najgorętszych tematów ostatnich dni. Przygotowaliśmy dla was kompleksową analizę obu drużyn, statystyki z poprzednich meczów oraz niezawodne typy bukmacherskie, które mogą wam pomóc w wyborze najlepszych zakładów. Czy jesteście gotowi na emocje? Przejdźmy więc do szczegółów!

Analiza drużyn

1. FC Heidenheim

1. FC Heidenheim to drużyna, która w ostatnich rozgrywkach miała mieszane wyniki. W pięciu dotychczasowych meczach zdobyli jedno zwycięstwo, jedno porażka i trzy remisy. Zajmują obecnie 13. miejsce w tabeli Bundesligi, co nie jest najlepszym wynikiem, ale daje im pewną perspektywę na poprawę swojej pozycji w nadchodzących spotkaniach.

Najlepszym strzelcem Heidenheim w tej chwili jest Dinkci Eren, który zdobył cztery gole w pięciu meczach. To niezwykłe osiągnięcie, które pokazuje, jak wielkim atutem jest dla drużyny. Ponadto, Jan-Niklas Beste zanotował trzy asysty, co czyni go liderem w tej kategorii. To oznacza, że Heidenheim ma skutecznych strzelców, którzy mogą zapewnić im cenne gole w nadchodzącym starciu.

Statystyki dotyczące liczby goli pokazują, że 1. FC Heidenheim zdobył do tej pory dziewięć bramek, co jest dość imponującym wynikiem. Jednak ich obrona nie była tak silna, jakby sobie tego życzyli, ponieważ stracili już 13 goli. Oznacza to, że defensywa drużyny musi ciężko pracować, aby zatrzymać drużynę przeciwnika przed strzeleniem gola.

Union Berlin

Union Berlin ma nieco lepszy bilans niż 1. FC Heidenheim. W pięciu rozegranych meczach odnieśli dwie wygrane i zremisowali trzy razy. Zajmują aktualnie 10. miejsce w tabeli, co daje im pewną stabilność, ale na pewno chcieliby poprawić swoją pozycję w nadchodzących potyczkach.

Najlepszym strzelcem Union Berlin jest Kevin Behrens, który również zdobył cztery gole w pięciu meczach. Jest to znakomity wynik, który pokazuje potencjał tej drużyny w ofensywie. Natomiast Aissa Laidouni zanotował trzy asysty, co czyni go liderem w tej kategorii. To oznacza, że Union Berlin również ma silnych strzelców, którzy mogą stanowić zagrożenie dla obrony przeciwnika.

Podobnie jak w przypadku 1. FC Heidenheim, statystyki dotyczące goli pokazują, że Union Berlin zdobył do tej pory dziewięć bramek. Ich obrona była jednak nieco lepsza, tracąc tylko dziewięć goli. To pokazuje, że mają dobrze zorganizowaną defensywę, która potrafi zatrzymać przeciwników przed strzeleniem gola.

Statystyki

Analiza statystyk jest niezbędnym narzędziem każdego eksperta ds. zakładów. Pomaga to zrozumieć techniczne i taktyczne aspekty drużyn, a także ich wyniki w poprzednich meczach. Oto wybrane statystyki dla obu drużyn:

– *Ilość meczy*: Heidenheim – 5, Union Berlin – 5
– *Pozycja w tabeli*: Heidenheim – 13, Union Berlin – 10
– *Zwycięstwa*: Heidenheim – 1, Union Berlin – 2
– *Porażki*: Heidenheim – 1, Union Berlin – 0
– *Remisy*: Heidenheim – 3, Union Berlin – 3
– *Najlepszy strzelec Heidenheim*: Dinkci Eren (4 gole w 5 meczach)
– *Najlepszy strzelec Union Berlin*: Kevin Behrens (4 gole w 5 meczach)
– *Zawodnik z największą liczbą asyst w drużynie Heidenheim*: Jan-Niklas Beste (3 asysty w 4 meczach)
– *Zawodnik z największą liczbą asyst w drużynie Union Berlin*: Aissa Laidouni (3 asysty w 5 meczach)
– *Total Goals Scored – Heidenheim*: 9
– *Total Goals Scored – Union Berlin*: 9
– *Total Goals Allowed – Heidenheim*: 13
– *Total Goals Allowed – Union Berlin*: 9
– *Strzały celne – Heidenheim*: 3.8
– *Strzały celne – Union Berlin*: 4.4
– *Strzały niecelne – Heidenheim*: 5.2
– *Strzały niecelne – Union Berlin*: 4.4
– *Strzały zablokowane – Heidenheim*: 1.0
– *Strzały zablokowane – Union Berlin*: 1.6
– *Rzuty rożne – Heidenheim*: 7.0
– *Rzuty rożne – Union Berlin*: 5.8
– *B. Possession % – Heidenheim*: 40.4%
– *B. Possession % – Union Berlin*: 45.8%
– *Żółte kartki – Heidenheim*: 1.2
– *Żółte kartki – Union Berlin*: 1.2
– *Czerwone kartki – Heidenheim*: –
– *Czerwone kartki – Union Berlin*: 0.2

Wyniki tych statystyk sugerują, że oba zespoły mają swoje mocne strony, ale równocześnie potrzebują poprawy w niektórych obszarach. Heidenheim musi poprawić swoją defensywę, aby zmniejszyć liczbę goli straconych, podczas gdy Union Berlin musi mieć większą precyzję w strzałach celnych, aby zwiększyć swoją skuteczność strzelecką.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Patrząc na statystyki obu drużyn, można się spodziewać wyrównanego starcia. Oba