fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Absurdalna Ocena Roberta Lewandowskiego w EA Sports FC 24: Gorszy Overall, Lepsze Statystyki

EA Sports FC 24 jest na horyzoncie, a gracze na całym świecie z niecierpliwością oczekują na najnowszą odsłonę tej popularnej serii gier piłkarskich. Jednak jedna rzecz zwróciła uwagę fanów, zwłaszcza tych z Polski: ocena Roberta Lewandowskiego. Mimo że jest jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy na świecie, jego nowa ocena w grze wydaje się być sprzeczna z logiką.

Spadek Ogólnej Oceny

W FIFA 23, Robert Lewandowski miał ogólną ocenę 91 punktów, co czyniło go najwyżej ocenionym piłkarzem w grze. W EA Sports FC 24, jego ocena spadła do 90 punktów. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać niewielkim spadkiem, ale dla graczy, którzy zwracają uwagę na szczegóły, jest to zaskakujące.

Poprawa Indywidualnych Atrybutów

Co ciekawe, mimo niższej ogólnej oceny, atrybuty Lewandowskiego są lepsze niż w poprzedniej edycji gry. Jego tempo wynosi 75, strzały 91, podania 80, drybling 87, obrona 44 i atrybuty fizyczne 84. Te liczby są niemal identyczne jak przed rokiem, z wyjątkiem podań, dryblingu i atrybutów fizycznych, które uległy poprawie.

Paradoks Oceny

Ta sprzeczność między ogólną oceną a indywidualnymi atrybutami rodzi pytania. Czy ogólna ocena jest rzeczywiście miarodajnym wskaźnikiem umiejętności piłkarza w grze? Czy indywidualne atrybuty nie powinny mieć większego wpływu na ogólną ocenę?

Wpływ na Grę

Niestety, w grach od EA Sports, szybkość piłkarza jest jednym z najważniejszych atrybutów, co może wpłynąć na popularność karty Lewandowskiego. Mimo lepszych statystyk, jego karta może nie być tak często wybierana przez graczy.

Podsumowanie

Ocena Roberta Lewandowskiego w EA Sports FC 24 jest zarówno intrygująca, jak i kontrowersyjna. Mimo spadku w ogólnej ocenie, jego indywidualne atrybuty uległy poprawie, co stawia pod znakiem zapytania system oceniania w grze. To otwiera debatę na temat tego, jakie atrybuty naprawdę są najważniejsze w ocenie piłkarza i czy system oceniania w grach sportowych potrzebuje reformy.

POLECANE

Banner