fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ajax – AZ Alkmaar Typy, Kursy, Zakłady 08.10.2023

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się emocjonującemu spotkaniu między drużynami Ajax i AZ Alkmaar w rozgrywkach Eredivisie. Obie drużyny już teraz prezentują wysoką formę, co zapowiada niezwykle zacięte starcie. Przyjrzymy się statystykom, analizie drużyn oraz przedstawimy typy bukmacherskie, które mogą pomóc w podjęciu trafnych decyzji zakładowych. Nie zapominajmy również o atrakcyjnych promocjach oferowanych przez bukmachera ETOTO. Przejdźmy więc do analizy drużyn!

Analiza drużyn

Ajax

Drużyna Ajax rozegrała do tej pory 5 meczów w Eredivisie. Zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli, z 1 zwycięstwem, 2 porażkami i 2 remisami. Ajax strzelił dotychczas 7 bramek, ale również zgubił 10 goli. Ich najskuteczniejszym strzelcem jest Steven Bergwijn, który zdobył 3 gole w 4 meczach. Warto zwrócić uwagę na to, że drużyna nie była w pełni skuteczna w defensywie, co może być ich słabym punktem przed nadchodzącym spotkaniem.

AZ Alkmaar

Przeciwnikiem Ajax będzie drużyna AZ Alkmaar, która utrzymuje stabilną pozycję na 2. miejscu w tabeli. Z 6 zwycięstwami i 1 porażką, Alkmaar jest jednym z najsilniejszych zespołów Eredivisie. Ich atak jest niezwykle skuteczny, zdobywając dotychczas aż 20 bramek. Najlepszym strzelcem Alkmaar jest Vangelis Pavlidis, który wpisał się na listę strzelców aż 9 razy. Drużyna ma również solidną defensywę, tracąc zaledwie 3 gole w dotychczasowych meczach.

Statystyki

Przechodząc do statystyk, warto zauważyć, że Ajax strzela średnio 4.8 celnych strzałów na mecz, podczas gdy AZ Alkmaar ma lepszą średnią wynoszącą 6.7 celnych strzałów. Warto również odnotować, że drużyna z Amsterdamu wykonuje więcej rzutów rożnych (8.7 na mecz) niż ich przeciwnik (8.0 na mecz). Statystyki pokazują, że Ajax ma przewagę w posiadaniu piłki (60.5% przeciwko 55.5% Alkmaar), jednak to nie zawsze przekłada się na wygrane spotkania. Warto również zwrócić uwagę na kartki, gdzie obie drużyny mają podobne wyniki, lecz Ajax zbiera nieco więcej żółtych kartek (średnio 1.3 na mecz).

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując dotychczasową formę obu drużyn, można oczekiwać zaciętego spotkania, w którym obie drużyny będą dążyły do zdobycia trzech punktów. Ewentualny remis również nie jest wykluczony, biorąc pod uwagę solidność AZ Alkmaar.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie analizy zostały wytypowane dwa najbardziej prawdopodobne wyniki. Pierwszym z nich jest zwycięstwo AZ Alkmaar, który jest w niezwykle dobrej formie. Drugim możliwym scenariuszem jest remis, który zwróciłby postawione środki.

Prognozy i strategie zakładów

Biorąc pod uwagę obecną formę drużyn, warto rozważyć postawienie zakładu na zwycięstwo AZ Alkmaar. Bukmacher ETOTO oferuje kurs 2.85 na zwycięstwo gości, co może przynieść atrakcyjne wygrane. Jeśli nie jesteś pewny wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.

Jak grać?

Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. W przypadku tego meczu, warto zwrócić uwagę na Stevena Bergwijna z Ajax oraz Vangelisa Pavlidisa z AZ Alkmaar, którzy są najlepszymi strzelcami w swoich drużynach. Handicap azjatycki może również być dobrym wyborem, jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej.

Podsumowanie

W dzisiejszym artykule przyjrzeliśmy się zbliżającemu się spotkaniu między drużynami Ajax i AZ Alkmaar. Obie drużyny prezentują wysoką formę i gotowe są na zaciętą rywalizację. Na podstawie analizy statystyk można przewidzieć wyrównane starcie, w którym obydwie drużyny będą dążyć do zwycięstwa. Bukmacher ETOTO oferuje atrakcyjne kursy, które mogą przyciągnąć uwagę graczy. Nie zapomnij również o korzystaniu z bonusów i promocji, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Mecz odbędzie się na stadionie Johan Cruijff ArenA w Amsterdamie. Teraz, z uzyskanymi informacjami, możesz podjąć trafne decyzje zakładowe i cieszyć się emocjonującym widowiskiem na boisku.