fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ajax – Brighton Typy, Kursy, Zakłady 09.11.2023

W dzisiejszym artykule skupiamy się na nadchodzącym meczu Ajax – Brighton, który odbędzie się 9 listopada. To spotkanie, biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki i formę obu drużyn, prezentuje się jako interesujące wydarzenie w świecie piłki nożnej. Przedstawimy szczegółową analizę obu zespołów, ich statystyki, a także Ajax – Brighton typy bukmacherskie. Omówimy również promocje dostępne na ETOTO, które mogą okazać się przydatne dla tych, którzy chcą obstawić ten mecz. Zapraszamy do zapoznania się z kluczowymi informacjami przed tym spotkaniem.

Analiza drużyn

Ajax Amsterdam

Zaczynając od gospodarzy, Ajax jest na czwartym miejscu w tabeli, po trzech rozegranych meczach. Niestety, do tej pory drużyna nie odniosła zwycięstwa, ale zanotowali jeden remis i dwie porażki. Ajax ma dobre statystyki jeśli chodzi o strzały celne, jednak ich ilość goli zdobytych jest dość niska w porównaniu do innych drużyn. Najlepszym strzelcem Ajaxu jest Berghuis Steven, który do tej pory zdobył jedną bramkę. Warto zwrócić uwagę na Sosę Bornę, który jest liderem drużyny w liczbie asyst. Mecz z Heerenveen, który odbył się 5 listopada, zakończył się imponującym wynikiem 4:1 na korzyść Ajaxu. Niewątpliwie ta wygrana dodała zespołowi pewności siebie przed zbliżającym się starciem z Brighton.

Brighton & Hove Albion

Przechodząc do drużyny gości, Brighton zajmuje drugie miejsce w tabeli po trzech rozegranych meczach. Mają na swoim koncie jedno zwycięstwo, jedną porażkę i remis. Jeśli chodzi o statystyki, Brighton ma lepsze wyniki od Ajaxu, zarówno jeśli chodzi o ilość goli zdobytych, jak i strzały celne. Ich najlepszym strzelcem jest Pedro Joao, który do tej pory zdobył aż cztery bramki. Adingra Simon jest liderem drużyny pod względem asyst. Ostatni mecz Brighton zakończył się remisem 1:1 z Evertonem. Nie można jednak zapominać, że ich forma jest uznawana za słabszą w porównaniu do Ajaxu.

Statystyki Przed Meczem Ajax – Brighton

Przyjrzyjmy się teraz istotnym statystykom, które mogą wpłynąć na wynik tego spotkania. Ajax do tej pory strzelił łącznie 4 gole, podczas gdy Brighton zdobył ich 6. Jednak warto zauważyć, że Ajax dopuścił rywali do zdobycia 6 bramek, podczas gdy Brighton pozwolił na strzał przeciwnikom tylko 5 razy. Jeśli spojrzymy na statystyki strzałów, Ajax ma średnio 4 strzały celne na mecz, podczas gdy Brighton ma ich 5.7. Warto również zwrócić uwagę na liczbę rzutów rożnych, gdzie Brighton ma przewagę nad Ajaxem – 7 razy w porównaniu do 4 razy. W posiadaniu piłki lepszy jest Brighton, który kontroluje aż 61.7% czasu gry, podczas gdy Ajax ma 48.7%. Żółte kartki również wskazują na to, że Brighton jest bardziej agresywną drużyną, otrzymując 3.3 kartki na mecz, podczas gdy Ajax tylko 1.3.

Ajax – Brighton: Typy Bukmacherskie

Przejdźmy teraz do najbardziej ekscytującej części – typów bukmacherskich. Oto nasze przewidywania!

Prognozowany przebieg meczu

Zważywszy na formę obu drużyn, spodziewamy się zaciętego pojedynku. Obie drużyny mają swoje mocne i słabe strony, dlatego można się spodziewać wyrównanej walki na murawie. Jednak statystyki wskazują na to, że Brighton ma przewagę, zwłaszcza pod względem ilości goli zdobytych. Ich lepsza pozycja w tabeli również działa na ich korzyść. Niezależnie od tego, możemy oczekiwać, że to spotkanie dostarczy nam wiele emocjonujących momentów.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie analizy danych i dostępnych kursów na ETOTO, możemy wskazać kilka najbardziej prawdopodobnych wyników tego meczu:

  • Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany): Ten wynik jest uważany za najbardziej prawdopodobny przez wielu typerów. Kurs na zwycięstwo Ajaxu wynosi 4.16.
  • Klub 2 +0.50 (AH): Kolejnym popularnym typem jest handicap azjatycki na Brighton. Berihtof mogą zyskać przewagę w zakładach na zwycięstwo drużyny gości. Kurs na ten wynik wynosi 1.76.
  • Powyżej 2.5 Gola: Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami. Odpowiednim typem bukmacherskim może być obstawienie powyżej 2.5 gola. Kurs na ten zakład wynosi 1.79.

Prognozy i Strategie Zakładów

Teraz kilka porad dla tych, którzy chcieliby przystąpić do obstawiania tego meczu na ETOTO:

  • Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną, obstawiając, że Ajax nie przegra tego meczu. Kurs na 1X wynosi 2.07.
  • Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad obstawieniem jednego z nich jako strzelca bramki. Możesz wybrać Berghuis Stevensa z Ajaxu lub Pedro Joao z Brighton. Kurs na strzał Berghuisa Stevensa i zwycięstwo Ajaxu wynosi 20.09.
  • Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. W przypadku zakładu na handicap 0:1 dla Brighton, kurs wynosi 1.24.

Jak Typować Mecz Ajax – Brighton?

Dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak grać na ETOTO, oto kilka prostych strategii:

– Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, możesz obstawić podwójną szansę, co zwiększy Twoje szanse na wygraną.
– Zakłady na Strzelców: Jeśli masz wiedzę na temat formy poszczególnych graczy, możesz zdecydować się na obstawianie zdobywców goli w zakładach z wysokimi kursami.

Podsumowanie

Podsumowując, nadchodzące starcie Ajax – Brighton w ramach UEFA Ligi Europy obiecuje być zaciętym i emocjonującym pojedynkiem. Analizując obie drużyny, widzimy, że Brighton ma pewną przewagę statystyczną, zwłaszcza w zakresie skuteczności strzeleckiej i posiadania piłki. Jednakże, ostatnia wygrana Ajaxu nad Heerenveen pokazała, że są w stanie dostarczyć silnej gry, co czyni ten mecz trudnym do jednoznacznego przewidzenia.

W zakresie typów bukmacherskich, proponujemy kilka opcji: zakład na zwycięstwo Ajaxu z opcją zwrotu przy remisie, handicap azjatycki dla Brighton, a także zakład na powyżej 2.5 gola. Warto również rozważyć zakłady na strzelców bramek, zwłaszcza biorąc pod uwagę formę Berghuisa Stevena z Ajaxu i Pedro Joao z Brighton. Dla osób niepewnych wyniku, podwójna szansa może być bezpiecznym wyborem. ETOTO oferuje różne promocje dla obstawiających, więc warto śledzić ich ofertę i wybrać odpowiednią strategię zakładu. Mecz Ajax – Brighton z pewnością dostarczy wielu emocji, a wynik pozostaje niepewny do ostatniego gwizdka sędziego.

 

 

Jskrajny

Jskrajny