fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Al Fateh SC – Abha Typy, Kursy, Zakłady 20.10.2023

Dzisiaj przyjrzymy się interesującemu starciu dwóch drużyn – Al Fateh SC i Abha – w ramach Saudi Professional League. Obie drużyny mają swoje mocne strony i będą walczyć o zwycięstwo na boisku. Przedstawimy analizę obu zespołów, statystyki, typy bukmacherskie oraz informacje na temat zakładów bukmacherskich dostępnych na stronie ETOTO.

Analiza drużyn

Al Fateh SC

Al Fateh SC to drużyna, która znajduje się na dobrym miejscu w tabeli, zajmując 6. pozycję. Zanotowali oni 5 zwycięstw, 2 porażki i 2 remisy w dotychczasowych 9 meczach. Mają również na swoim koncie imponującą liczbę 22 strzelonych goli, co świadczy o ich potencjale ofensywnym. Najlepszym strzelcem Al Fateh SC jest Batna Mourad, który zdobył już 6 bramek w 9 meczach. Dodatkowo, Batna Mourad jest również liderem w drużynie pod względem asyst, mając na swoim koncie 5 udanych podań. W ostatnim meczu Al Fateh SC przegrali minimalnie 1:2 z Al Ittifaq, ale ich ogólna forma jest dobra.

Abha

Zespół Abha ma nieco trudniejszą sytuację, zajmując 15. miejsce w tabeli. W 9 rozegranych meczach, odnieśli oni 2 zwycięstwa, 1 porażkę i aż 6 remisów. Ich bilans bramkowy to 7 strzelonych i 16 straconych goli. Warto zwrócić uwagę na Ekambi Karla Toko, który jest najlepszym strzelcem drużyny Abha, mając na koncie 3 trafione bramki w 6 meczach. Jeśli chodzi o asysty, najwięcej zanotował Grzegorz Krychowiak, który w 9 meczach zaliczył jedną asystę. Ostatni mecz Abha zakończył się remisem 2:2 z Al Nassr, co świadczy o ich stabilnej formie w ostatnim czasie.

Statystyki

Przejdźmy teraz do bardziej szczegółowej analizy statystyk dotyczących obu drużyn.

– Al Fateh SC:
– Total goals scored: 22
– Total goals allowed: 15
– Shots on target: 4.9
– Shots off target: 2.8
– Blocked shots: 1.6
– Corners: 4.0
– Ball possession: 47.6%
– Yellow cards: 1.4

– Abha:
– Total goals scored: 7
– Total goals allowed: 16
– Shots on target: 3.2
– Shots off target: 4.2
– Blocked shots: 2.0
– Corners: 2.9
– Ball possession: 39.3%
– Yellow cards: 1.8

Warto zauważyć, że Al Fateh SC ma lepszy bilans bramkowy i większą liczbę strzałów celnych niż Abha. Mają również więcej rzutów rożnych i większy udział w posiadaniu piłki. Jednakże, Abha ma więcej strzałów niecelnych i zablokowanych, co sugeruje, że mogą mieć trudności z konkretnymi akcjami ofensywnymi.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie analizy drużyn i statystyk, wierzymy, że Al Fateh SC jest faworytem tego meczu. Mają oni lepszą pozycję w tabeli, wysoką formę i skuteczność w ataku. Jednakże, Abha pokazała ostatnio stabilność i być może będą w stanie zaskoczyć swoimi występami. Mecz może być wyrównany, ale spodziewamy się zwycięstwa Al Fateh SC.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie naszej analizy, proponujemy następujące najbardziej prawdopodobne wyniki:
– Al Fateh SC 2-1 Abha
– Al Fateh SC 3-1 Abha
– Al Fateh SC 2-0 Abha

Prognozy i Strategie Zakładów

Przyglądając się kursom bukmacherskim dostępnym na stronie ETOTO, istnieją kilka ciekawych opcji do obstawienia w tym meczu.

– Podwójna szansa:
– 1X (Al Fateh SC lub remis) – kurs 1.18
– 12 (Al Fateh SC lub Abha) – kurs 1.22
– X2 (remis lub Abha) – kurs 2.34

– Obie drużyny strzelą i suma 2.5 goli:
– Tak i powyżej 2.5 goli – kurs 1.72
– Tak i poniżej 2.5 goli – kurs 8.22
– Nie i powyżej 2.5 goli – kurs 6.11
– Nie i poniżej 2.5 goli – kurs 3.23

– Obie drużyny strzelą w 1. połowie/2. połowie:
– Nie/Nie – kurs 1.70
– Tak/Nie – kurs 4.60
– Tak/Tak – kurs 9.00
– Nie/Tak – kurs 3.00

– 2. połowa – Abha suma 0.5 goli:
– Poniżej 0.5 goli – kurs 1.82
– Powyżej 0.5 goli – kurs 1.96

Jak Grać?

Jeśli chodzi o strategie zakładów, masz wiele opcji do wyboru, które mogą podkreślić twoje szanse na wygraną. Kilka sugestii obejmuje:

– Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Możesz obstawiać, że Al Fateh SC wygra lub zremisuje, lub że Al Fateh SC lub Abha wygra.

– Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Możesz obstawiać, że Batna Mourad z Al Fateh SC lub Ekambi Karl Toko z drużyny Abha będą zdobywać gole.

– Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Możesz obstawiać na zysk drużyny słabszej przy uwzględnieniu różnicy bramek.

Podsumowanie

Przed nami ciekawe starcie dwóch drużyn – Al Fateh SC i Abha. Al Fateh SC jest faworytem, mając lepszą pozycję w tabeli i wysoką formę. Jednakże, Abha będzie chciała udowodnić swoją wartość i może sprawić niespodziankę. Przedstawione typy bukmachers