fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Alaves – Osasuna Typy, Kursy, Zakłady 01.10.2023

**Wstęp**

W najbliższą sobotę, 1 października, odbędzie się mecz pomiędzy drużynami Alaves i Osasuna w ramach rozgrywek LaLiga. Obie drużyny mają za sobą nieco słabe wyniki w ostatnich meczach, ale to właśnie taka sytuacja może zaoferować interesujący mecz dla fanów zakładów bukmacherskich. ETOTO, znany i ceniony na rynku bukmacherskim, oferuje atrakcyjne kursy na ten mecz, a także różne promocje, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną.

**Analiza drużyn**

*Alaves:*
Drużyna Alaves zajmuje aktualnie 15 miejsce w tabeli, po rozegranych 7 meczach. Zdołali zdobyć 2 zwycięstwa, ponieść 1 porażkę i zremisować 4 razy. Ich skuteczność w ataku jest na przeciętnym poziomie, zdobyli łącznie 6 goli, co daje średnią 0.86 gola na mecz. Ich bramkarz ma jednak sporo pracy, ponieważ drużyna wpuściła łącznie 10 goli. Możemy zauważyć, że ostatnie wyniki Alaves nie były najlepsze, więc warto zastanowić się, jak wpłyną one na nadchodzący mecz.

*Osasuna:*
Drużyna Osasuna plasuje się tuż za Alaves, na 14 miejscu w tabeli. Podobnie jak ich przeciwnicy, Osasuna również zebrała 7 punktów po 7 meczach. Jej skuteczność w ataku jest trochę lepsza niż u Alaves, zdobyli 7 goli, co daje średnią 1 gol na mecz. Co ciekawe, obie drużyny mają również podobną liczbę goli straconych – łącznie 10. To może sugerować, że ich defensywa nie jest zbyt mocna. Jednak Osasuna jest w nieco lepszej formie niż Alaves, ponieważ wygrała 2 mecze, przegrała 1 i zremisowała 4.

**Statystyki**

Podczas analizy tych dwóch drużyn warto przyjrzeć się również niektórym statystykom, które mogą wpływać na wynik meczu. Alaves ma nieco lepszą skuteczność strzałów celnych, wykonując 3.6 celnych strzałów na mecz. Osasuna ma taką samą skuteczność, ale wystrzeliła nieco mniej celnych strzałów – 3.6. Również ze strzałami niecelnymi jest podobnie – Alaves ma ich 6, podczas gdy Osasuna ma 4.7. Możemy więc przewidzieć, że obie drużyny będą miały swoje szanse podczas tego meczu.

**Typy Bukmacherskie**

*Prognozowany przebieg meczu:*
Na podstawie analizy drużyn i statystyk możemy opracować parę typów bukmacherskich na ten mecz. Nie jest łatwo przewidzieć, który zespół wygra, ponieważ oba są w podobnym położeniu w tabeli. Dlatego opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dobrym wyborem dla tych, którzy nie są pewni wyniku. ETOPO oferuje kursy 1.42 na 1X, 1.39 na 12 i 1.49 na X2.

*Najbardziej Prawdopodobne Wyniki:*
Jeśli jednak chcesz postawić na konkretny wynik, to najbardziej prawdopodobny scenariusz to remis. Kurs na remis na ETOTO wynosi 1.82 dla Alaves i 1.98 dla Osasuna. Jeśli jednak czujesz, że jedna z drużyn wygra, warto zwrócić uwagę na kursy 2.68 dla Alaves i 2.92 dla Osasuna na wygraną 1X2.

*Prognozy i Strategie Zakładów:*
Jeśli jesteś bardziej zainteresowany bardziej wyszukanymi typami bukmacherskimi, to warto zwrócić uwagę na zakłady na strzelców. Na przykład, ETOTO oferuje kurs 3.80 na to, że Pablo Ibanez Lumbreras strzeli co najmniej 1 gola. Jeśli uważasz, że osiągnie on jeszcze większy sukces, kursy na 2+, 3+, 4+ i 5+ goli wynoszą odpowiednio 19.00, 50.00, 121.00 i 251.00.

*Jak Grać?*
Jeśli nie jesteś pewien, jak grać, ETOTO oferuje również różne strategie zakładów. Na przykład, jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, warto zastanowić się nad zakładem na Handicap Azjatycki. Możesz obstawiać, czy drużyna wygra po uwzględnieniu określonej różnicy bramek. Inne sposoby gry to zakłady na strzelców lub podwójne szanse, o których wspomniałem wcześniej.

**Podsumowanie**

Mecz Alaves – Osasuna zapowiada się na wyjątkowo zacięte starcie, w którym obie drużyny będą starać się zdobyć pełną pulę. Alaves może być nieco słabszy na papierze, ale statystyki i forma Osasuny również nie są bez wad. ETOTO oferuje atrakcyjne kursy na ten mecz, dając Ci wiele możliwości obstawienia. Jeśli lubisz emocje i zakłady bukmacherskie, warto zastanowić się nad tym spotkaniem i skorzystać z promocji bukmachera ETOTO, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Nie przegap tego meczu, ponieważ obie drużyny będą dążyć do zwycięstwa!

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.