fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Almeria – Valencia: Typy bukmacherskie na mecz sobota, 23 września godz. 21:00

W sobotę, 23 września o godzinie 21:00, w ramach 6. kolejki LaLiga, Almeria zmierzy się z Valencią na Estadio de los Juegos Mediterraneos w Almerii, Hiszpania. To starcie dwóch drużyn, które mają różne wyniki w tym sezonie. Almeria zdołała zdobyć tylko cztery punkty, zajmując 20. miejsce w tabeli, podczas gdy Valencia zgromadziła 11 punktów i plasuje się na 5. pozycji. Ten mecz zapowiada się interesująco, a bukmacherzy na stronie ETOTO mają już dla nas kilka ciekawych typów bukmacherskich. Przeanalizujmy więc obie drużyny, statystyki oraz prognozy przed tym starciem.

Analiza drużyn

Almeria

Drużyna Almerii nie rozpoczęła sezonu najlepiej, ze zdobytymi tylko czterema punktami z czterech remisów i jedną porażką. Zajmują 20. miejsce w tabeli, co nie jest najlepszym wynikiem. Ich najbliższy rywal, Valencia, z pewnością nie będzie łatwym przeciwnikiem. Jednak warto zauważyć, że Almeria ma dobre statystyki w kategorii strzałów celnych i niecelnych, co sugeruje, że są w stanie skutecznie atakować. Ich najlepszym strzelcem jest Akieme Sergio, który zdobył już 2 gole w tym sezonie. Ostatni mecz Almerii zakończył się porażką 1:2 z Villarrealem, więc będą chcieli się zrehabilitować w starciu z Valencią.

Valencia

Valencia ma lepszą pozycję w tabeli, zajmując aktualnie 5. miejsce. Zdobyli 11 punktów z 3 zwycięstw i 2 remisów. Ich najlepszym strzelcem jest Hugo Duro, który ma na swoim koncie 3 gole w tym sezonie. Jednak ich forma ostatnio była nieco słabsza, co widać po ich ostatnim meczu, w którym przegrali 0:3 z Atletico Madryt. Valencia na pewno będzie chciała się odkuć za tę porażkę i powrócić na zwycięską ścieżkę przeciwko Almerii.

Statystyki

Przed omówieniem prognoz i typów bukmacherskich, warto przyjrzeć się niektórym statystykom obu drużyn. Almeria ma na swoim koncie 5 goli, podczas gdy Valencia strzeliła ich 7. Jednak Almeria również pozwala na więcej goli, bo aż 11, podczas gdy Valencia tylko 4. Co ciekawe, Almeria ma więcej strzałów celnych (5.8) niż Valencia (5.0), ale również więcej strzałów niecelnych (6.2 w porównaniu do 4.2). Oba zespołu mają zbliżoną ilość rzutów rożnych, jednak to Valencia ma nieznacznie większą przewagę w posiadaniu piłki (50.5% w porównaniu do 48.8%). Warto również zauważyć, że Almeria miała 2 żółte kartki, podczas gdy Valencia tylko 1.6.

Typy Bukmacherskie

Przyjrzyjmy się teraz propozycjom bukmachera ETOTO i ich typom bukmacherskim na ten mecz. Oto kilka najbardziej prawdopodobnych wyników i strategii, które można wziąć pod uwagę podczas obstawiania:

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

– Klub Almeria Wygrywa (Remis Zwracany): Ta opcja jest uważana za najbardziej prawdopodobną przez wielu typerów, biorąc pod uwagę takie czynniki jak forma drużyn i dotychczasowe wyniki.

– Klub Valencia +0.50 (AH) (Handicap Azjatycki): Ten typ zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę dobrą formę Valencii.

– Powyżej 2.5 Gola: Statystyki obu drużyn sugerują, że może to być mecz z kilkoma bramkami, dlatego warto rozważyć typ na powyżej 2.5 gola.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli jeszcze nie jesteś pewny wyniku tego meczu, warto skorzystać z różnych strategii zakładów, które ETOTO proponuje:

– Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Daje to większe bezpieczeństwo, ponieważ zakład jest wygrany, jeśli jedna z dwóch drużyn wygra lub zremisuje.

– Zakłady na Strzelców: Jeśli dobrze znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad obstawieniem konkretnego zawodnika, który strzeli bramkę. Akieme Sergio z Almerii oraz Hugo Duro z Valencii są dobrymi kandydatami do tego typu zakładu.

– Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej, warto rozważyć zakład z handicapem azjatyckim. Daje to możliwość obstawienia wyniku przy uwzględnieniu różnicy między drużynami.

Podsumowanie

Mecz Almeria – Valencia zapowiada się bardzo ciekawie. Obie drużyny mają różne wyniki w tym sezonie, co może przyczynić się do emocjonującego widowiska. Według bukmachera ETOTO, najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest zwycięstwo Almerii lub remis. Jednak również Valencia ma dobre szanse na sukces. Warto zwrócić uwagę na statystyki obu drużyn, które wskazują na mecz z kilkoma bramkami. Jedno jest pewne – ten mecz dostarczy nam wielu emocji i doskonałej rozrywki dla miłośników futbolu.

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.