fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Anglia – Malta Typy, Kursy, Zakłady 17.11.2023

Anglia kontra Malta – Kto wygra?

17 listopada 2023 roku odbędzie się mecz pomiędzy reprezentacją Anglii a Maltą. To starcie będzie miało miejsce na stadionie Wembley w Londynie, a będzie to kolejka 9 rozgrywek Mistrzostw Europy w kwalifikacjach grupy C. Przed tym pojedynkiem warto bliżej przyjrzeć się obu drużynom, analizując ich formę, statystyki oraz szanse w zakładach bukmacherskich na stronie ETOTO.

Analiza drużyn

Reprezentacja Anglii

Reprezentacja Anglii, prowadzona przez selekcjonera Garetha Southgate’a, prezentuje się w doskonałej formie. Ich ostatni mecz z Włochami zakończył się zwycięstwem 3:1, co świadczy o wysokiej dyspozycji drużyny. W kadrze The Three Lions na pewno warto zwrócić uwagę na Harry’ego Kane’a, który z 7 golami na koncie jest najlepszym strzelcem zespołu. Dodatkowo, Harry Maguire świetnie wspiera swoją drużynę, oddając dwie asysty w meczach eliminacyjnych.

Reprezentacja Malty

Malta natomiast prezentuje się słabiej, co potwierdzają wyniki ich ostatnich spotkań. Przegrali oni 1:3 z Ukrainą, co świadczy o trudnościach, jakie napotykają na boisku. Ich najbardziej skutecznym graczem okazał się być Yankam Yannick, który zdobył zaledwie 1 gola w 7 rozegranych meczach. Steve Borg natomiast zaliczył 3 asysty, będąc jednym z najważniejszych zawodników w drużynie Malty.

Statystyki przedmeczowe

Statystycznie rzecz biorąc, drużyna Anglii jest zdecydowanie silniejsza od Malty. The Three Lions wygrali wszystkie dotychczasowe mecze eliminacyjne, nie tracąc żadnego punktu. Natomiast Malta remisowała we wszystkich swoich pojedynkach. Anglia zdobyła aż 19 goli, co jest imponującym rezultatem, podczas gdy Malta tylko dwa razy pokonała bramkarza rywala. Warto zaznaczyć, że Anglia tylko trzykrotnie pozwoliła sobie na stratę gola, podczas gdy Malta aż 18 razy musiała wyjmować piłkę z własnej siatki.

Anglia – Malta: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując te statystyki oraz dane dotyczące formy obu drużyn, można stwierdzić, że Anglia jest ogromnym faworytem przed tym spotkaniem. Ich wysoka lokata w tabeli oraz znakomite wyniki w dotychczasowych meczach eliminacyjnych sugerują, że z łatwością pokonają Maltę. Niezależnie od wyniku, spodziewamy się, że będzie to mecz, w którym padnie sporo bramek.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Zważając na dyspozycję obu drużyn, najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego spotkania jest wygrana Anglii. Jedyne punkty, jakie może zdobyć Malta, to remis. Jednak jest to mało prawdopodobne biorąc pod uwagę nierówny poziom obu drużyn.

Prognozy i strategie zakładów

Na stronie ETOTO można znaleźć różne promocje dla nowych i stałych graczy, które zwiększają ich szanse na wygraną. W przypadku tego meczu, warto rozważyć zakłady takie jak Podwójna Szansa, Zakłady na Strzelców oraz Handicap Azjatycki. Opcja Podwójna Szansa jest idealna dla tych, którzy nie są pewni wyniku. Zakłady na Strzelców pozwalają typować zawodnika, który zdobędzie bramkę, co może być ciekawym posunięciem, zwłaszcza z uwzględnieniem dużej ilości goli, jakie może strzelić Anglia. Handicap Azjatycki jest warty uwagi, jeśli uważasz, że Anglia jest zdecydowanie lepsza od Malty.

Podsumowanie

W obliczu analizy statystyk, formy drużyn i zakładów bukmacherskich na stronie ETOTO, możemy śmiało powiedzieć, że Anglia jest faworytem tego meczu. Ich znakomite wyniki oraz liczne gole zdobywane podczas tych eliminacji świadczą o dominacji nad Malta. Jednak zawsze należy pamiętać, że piłka nożna jest nieprzewidywalna, a wynik każdego meczu może być zaskakujący. Biorąc to pod uwagę, warto zwrócić uwagę na promocje bukmacherskie i roztropnie dokonać swoich wyborów.