fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Argentyna – Holandia Typy, Kursy i Zakłady Bukmacherskie MŚ 2022

Już w piątek o 20:00 w meczu na Lusail Stadium dowiemy się, czy Lionel Messi zachowa szanse na zdobycie złota w Mistrzostwach Świata. W zdobyciu tego trofeum przeszkodzić będą próbowali Holendrzy wraz z powracającym do formy Memphisem Depay. Jakie są kursy na to spotkanie oraz jaki wynik typują eksperci!

Argentyna – Holandia Kursy Bukmacherskie

Argentyna - Holandia Typy Bukmacherskie
Data i godzina spotkania 09.12.2022 20:00
Wygrana Argentyny 2.25
Remis 3.20
Wygrana Holandii 3.50

 

Argentyna – Holandia Typy Bukmacherskie

  • Holandia nie przegrała od 19 meczy od momentu, kiedy Louis van Gaal wrócił na stanowisko menadżera
  • Argentyna pomimo słabej gry na początku mundialu wygrała swoje ostatnie trzy mecze
  • Holendrzy na dziewięć spotkań z Argentyńczykami przegrali tylko jedno.

Ostatnia przegrana Holendrów z Argentyną miała miejsce w finale w roku 1978 w Buenos Aires. Będzie to szósty raz, kiedy obie drużyny spotkają się na mundialu. Nie wróży to jednak dobrze Lionelowi Messiemu i reszcie drużyny, ponieważ Holandia przegrała tylko jeden z dziewięciu meczów z Argentyną we wszystkich rozgrywkach.

NASZ TYP: Zwycięstwo Holandii 2:1

Argentyna – Holandia Analiza

Kontrast między drużynami w ostatnich 16 meczach daje jasny obraz. Argentyna wygrywa głównie dzięki błyskotliwości Messiego. Holendrzy strzelają bramki dzięki szybkim akcjom, używając jedynie 20 podań w meczu przeciwko USA, gola strzelił Memphis Depay.

Holendrzy mają też przewagę w postaci doświadczenia Louisa van Gaala. Od powrotu do gry w zeszłym roku Van Gaal nie przegrał z reprezentacją, podczas gdy Scaloni stara się znaleźć odpowiednią taktykę po tym, jak kontuzji doznał Lo Celso.

Mistrzowie Ameryki  Południowej muszą udowodnić, że różnica pomiędzy najlepszymi drużynami Europy a nimi się zmniejszyła. Od przegranej z Urugwajem w finale w 1930 roku Argentyna mierzyła się z europejskimi zespołami w ostatnich dziewięciu mistrzostwach świata. Argentyńczycy odpadli w trzech z ostatnich czterech występów ćwierćfinałowych.

Powrót Depaya to kolejny impuls dla Holandii, po kontuzji powrócił do wyjściowego składu. Po zdobyciu gola przeciwko Stanom Zjednoczonym ma wielką szansę pomóc swojej reprezentacji awansować do półfinału. Holandia wywalczyła awans z ostatnich trzech ćwierćfinałów mistrzostw świata, w tym w 2014 roku pod wodzą van Gaala.