fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Argentyna – Meksyk (26.11) MŚ 2022 Typy bukmacherskie

Argentyna Meksyk Blog

Argentyna po szokującej przegranej w meczu z Arabią Saudyjską będzie walczyć o powrót do turnieju i pierwsze punkty w tabeli grupowej. Meksyk po remisie z Polską będzie liczył na minimum remis w tym spotkaniu oraz będzie liczył stosunek bramkowy w meczu Polaków z Arabią.

Argentyna – Meksyk Kursy bukmacherskie

Argentyna - Meksyk Kursy bukmacherskie
Data i godzina spotkania 26.11 20:00
Wygrana Argentyny 1.57
Remis 4.20
Wygrana Meksyku 6.25

 

 Argentyna – Meksyk Typy bukmacherskie

  • Argentyna wygrała 13 z ostatnich 17 meczów
  • Meksyk przegrał sześć z ostatnich siedmiu spotkań z Argentyną, tracąc aż 20 bramek i strzelając tylko cztery.
  • Lionel Messi zdobył 11 bramek w swoich ostatnich pięciu występach dla Argentyny

Argentyna doznała we wtorek jednego z największych szoków w historii Mistrzostw Świata, gdy została pokonana przez odważną drużynę Arabii Saudyjskiej, padając ofiarą dziesięciu szaleńczych minut w drugiej połowie i przegrywając 2-1. Argentyna w pierwszej połowie została złapana rekordową ilość razy na spalonym i zdobyła aż trzy bramki, które nie zostały uznane.

NASZ TYP: Zwycięstwo Argentyny 3-0

Argentyna – Meksyk Analiza

Przed niespodziewaną porażką Argentyna była niepokonana w 36 meczach i wygrała 13 z 16 spotkań od czasu triumfu w Copa America w zeszłym roku, strzelając 37 razy i tracąc tylko trzy bramki. Meksyk natomiast mimo przewagi w meczu z Polską nie był zbyt porywający. El Tri wywalczyli bezbramkowy remis z Polską i otarli się nawet o przepaść w momencie, gdy Robert Lewandowski podchodził do wykonania rzutu karnego.

W Grupą C nadal wszystko może się wydarzyć. Prawdopodobnie o awansie będą decydowały bilans bramkowy lub inne wskaźniki niż punkty. Argentyna będzie chciała się odegrać i powinna być dobrze przygotowana do zdobycia trzech punktów, z Lionelem Messim jako wyróżniającym się zawodnikiem w ataku Argentyny.

 

POLECANE

 Banner