fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aris Limassol – Rangers Typy, Kursy, Zakłady 05.10.2023

W tym artykule przyjrzymy się nadchodzącemu meczowi pomiędzy drużynami Aris Limassol i Rangers. Oba zespoły będą rywalizować w ramach rozgrywek UEFA Liga Europy, Grupa C. Mecz odbędzie się na Stadionie Tsirion w Limassol, na Cyprze. Biorąc pod uwagę historię i statystyki obu drużyn, możemy się spodziewać emocjonującego starcia na boisku. Przeanalizujmy bliżej obie drużyny i ich statystyki, aby stworzyć przewidywania dotyczące wyniku tego meczu.

Analiza drużyn

Aris Limassol

Aris Limassol to drużyna reprezentująca Cypr w rozgrywkach UEFA Liga Europy. Obecnie zajmują trzecie miejsce w tabeli grupy C. W swoim jedynym dotychczasowym meczu w tych rozgrywkach zremisowali bezbramkowo. Zespół Aris Limassol jest znany ze swojej dobrej formy i solidnej gry. Ich najlepszym strzelcem jest Aleksandr Kokorin, który zdobył już jednego gola w tych rozgrywkach. W ostatnim meczu przegrali 0:1 z drużyną Apollon Limassol, ale nie można było ich winić za brak wysiłku. Aris Limassol ma również solidną obronę, której udało się zablokować wszystkie strzały przeciwnika w ich ostatnim meczu.

Rangers

Rangers, zespół z Szkocji, jest obecnie drugi w tabeli grupy C UEFA Liga Europy. W swoim jedynym dotychczasowym meczu wygrali 3:1 z drużyną Aberdeen. Rangers mają bardzo skutecznego napastnika w osobie Abdallaha Simy, który również zdobył jednego gola w tych rozgrywkach. Drużyna jest dobrze zorganizowana i ma silną linię pomocy. Ich defensywa również prezentuje się solidnie, ponieważ nie pozwolili na żadne strzały rywali na bramkę w ostatnim meczu.

Statystyki

Przedstawmy teraz niektóre kluczowe statystyki dotyczące obu drużyn, które mogą wpłynąć na wynik tego meczu:

– Aris Limassol zdobył łącznie 2 gole w tych rozgrywkach, podczas gdy Rangers zdobył 1 gola.
– Aris Limassol strzelił 2 gole na cel i oddał 2 strzały niecelne, podczas gdy Rangers miał 4 strzały celne i 3 strzały niecelne.
– Aris Limassol miał 4 rzuty rożne, a Rangers miał aż 9 rzutów rożnych. To może być istotne przy analizie strategii obu drużyn.
– Procent posiadania piłki wynosi odpowiednio 47% dla Aris Limassol i 48% dla Rangersa. Może to wskazywać na wyrównaną walkę o kontrolę nad meczem.
– Obie drużyny mają po jednej żółtej kartce, co świadczy o ich waleczności i agresywności na boisku.

Należy jednak pamiętać, że te statystyki odnoszą się tylko do rozgrywek UEFA Liga Europy, Grupa C, w których obie drużyny biorą udział. Statystyki w innych rozgrywkach mogą się różnić.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę dotychczasową formę obu drużyn i ich wyniki w tych rozgrywkach, można oczekiwać wyrównanego meczu. Jednak Rangers jest uważany za minimalnego faworyta w tym starciu.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

– Aris Limassol 1-1 Rangers: Obie drużyny mają solidną obronę, więc remis 1-1 może być realistycznym wynikiem.
– Aris Limassol 0-1 Rangers: Zespół Rangers jest skuteczny w ataku i może zdobyć jednego gola, aby wygrać ten mecz.
– Aris Limassol 0-2 Rangers: Rangers mają dobrze zorganizowaną linię pomocy i mogą zdominować ten mecz, zdobywając dwa gole.

Prognozy i Strategie Zakładów

– Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, warto rozważyć postawienie zakładu na podwójną szansę, czyli remis lub wygraną jednej z drużyn. ETOTO oferuje kurs 1.88 na opcję 1X, 1.29 na opcję 12 i 1.28 na opcję X2.
– Zakłady na Strzelców: Jeśli dobrze znasz formę poszczególnych zawodników, warto postawić zakład na strzelca bramki. Kokorin z Aris Limassol i Sima z Rangers są jednymi z czołowych strzelców swoich drużyn i mogą zdobyć gole w tym meczu. ETOTO oferuje kurs 3.05 na Kokorina i 3.65 na Simę.
– Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza,