fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Arsenal – Burnley Typy, Kursy, Zakłady 11.11.2023

W najbliższą środę 11 listopada 2023 roku odbędzie się zacięty mecz pomiędzy drużynami Arsenalu i Burnley w ramach 12. kolejki Premier League. Spotkanie odbędzie się na Emirates Stadium w Londynie. Zarówno Arsenal, jak i Burnley przeżywają różne serie, co czyni ten mecz jeszcze bardziej interesującym. Przedstawiamy analizę obu drużyn, statystyki ich dotychczasowych występów oraz prognozy zakładów bukmacherskich na ten mecz.

Analiza drużyn

Arsenal

Arsenal po zeszłorocznej słabszej kampanii pod wodzą nowego trenera odżył. Aktualnie zajmują oni czwarte miejsce w tabeli, odnosząc 7 zwycięstw, 3 porażki i 1 remis w 11 meczach. Kluczowym graczem w drużynie Arsenalu jest Nketiah Edward, który zdobył już 5 bramek w tej sezonie. Zawodnik ten ma ogromne doświadczenie oraz doskonałą formę, co czyni go groźnym dla rywali. Arsenal potrafi kontrolować mecz i utrzymać piłkę przy sobie, co potwierdza ich wysoki wskaźnik posiadania piłki wynoszący 61,8%.

Burnley

Burnley nie radzi sobie najlepiej w tym sezonie, zajmując 19. miejsce w tabeli. Zanotowali oni tylko jedno zwycięstwo, jedną porażkę i aż dziewięć remisów w 11 meczach. Ich najskuteczniejszym strzelcem jest Foster Lyle, który ma na swoim koncie 3 bramki. W ostatnich występach drużyna ta była znacznie słabsza od przeciwników i będzie musiała poprawić swoją formę, jeśli chce zdobywać punkty w kolejnych meczach.

Statystyki Przedmeczowe Arsenal – Burnley

Analizując statystyki dotychczasowych występów obu drużyn, można dojść do interesujących wniosków.

Arsenal zdobył dotychczas 23 bramki, co świadczy o ich efektywności w ataku. Jednak ich defensywa pozwoliła rywalom strzelić 9 goli. Zawodnicy drużyny oddają średnio 4.9 celnych strzałów na mecz, co dowodzi ich ofensywnej sile. Natomiast Burnley zdobyło tylko 8 bramek, a ich bramka była przekonana aż 27 razy. Średnio oddają oni 3.0 celnych strzałów na mecz.

Arsenal – Burnley: Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie analizy statystyk oraz dotychczasowej formy obu drużyn, można przewidzieć, że Arsenal będzie dominować w tym meczu. Mają oni znacznie lepszą pozycję w tabeli oraz aktywniejsze ataki. Burnley będzie musiało bronić się przez większość meczu i czekać na swoją szansę kontrataków.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Według bukmachera ETOTO najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest zwycięstwo Arsenalu. Kurs na zwycięstwo Arsenalu wynosi 1.21, remis to 7.07, a wygrana Burnley to 13.88.

Prognozy i Strategie Zakładów

Na podstawie dostępnych informacji oraz analizy statystyk, można przygotować kilka strategii zakładów. Oto trzy najważniejsze:

1. Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. W przypadku tego meczu, opłacalnym wyborem może być postawienie na Arsenal do wygrania lub remis. Kurs na 1X wynosi 1.04, 12 to 1.11, a X2 to 4.40.

2. Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych zawodników, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. W drużynie Arsenalu warto zwrócić uwagę na Nkietaha Edwarda, który ma już 5 bramek w tym sezonie. Kurs na to, że zdobędzie on przynajmniej jednego gola wynosi 11.00.

3. Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że Arsenal jest znacznie silniejszy od Burnley, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. W tym przypadku, postawienie na Arsenal z handicapem -1.5 może okazać się opłacalne. Kurs na to wynosi 2.51.

Podsumowanie

Nadchodzący mecz pomiędzy Arsenalu a Burnley zapowiada się jako interesujący pojedynek. Arsenal, aktualnie zajmujący czwarte miejsce w tabeli, będzie walczyć o kolejne trzy punkty w swojej kampanii. Z drugiej strony, Burnley będzie próbować powstrzymać silną ofensywę swojego rywala i zdobyć cenne punkty dla siebie. Według bukmachera ETOTO, Arsenal jest faworytem tego starcia. Jednak wszystko może się zdarzyć w piłce nożnej, dlatego warto śledzić ten mecz i móc korzystać z atrakcyjnych kursów bukmacherskich.