fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

AS Roma – Lecce Typy, Kursy, Zakłady 05.11.2023

AS Roma kontra Lecce: Analiza meczu

AS Roma

AS Roma w aktualnym sezonie Serie A zaprezentowała się jako solidny zespół, który utrzymuje stabilną formę. Zająć znajdują się na dziewiątym miejscu w tabeli, zdobywając 4 zwycięstwa, 4 remisy i 2 porażki. Ich ostatni mecz zakończył się porażką 0:1 przeciwko Interowi. Jednak pomimo tego wyniku, Roma pozostaje ambitnym zespołem, który będzie determinowany, aby na własnym stadionie odnieść zwycięstwo przeciwko Lecce.

Najlepszym strzelcem w drużynie Romelu Lukaku, który zdobył 5 bramek w 8 meczach. Jego zdolności strzeleckie stanowią duże zagrożenie dla obrony Lecce. Ponadto, Andrea Belotti jest liderem w liczbie asyst, co czyni go niebezpiecznym graczem wykorzystującym prezycyjne podania.

Lecce

Lecce znajduje się na jedenastym miejscu w tabeli, co nie jest zbyt obiecującym wynikiem. W 10 rozegranych meczach, odnieśli 3 zwycięstwa, 4 remisy i 3 porażki. Ich ostatni mecz zakończył się porażką 2:4 przeciwko Parmie Calcio. Lecce prezentuje słabszą formę od Roma, co przemawia na korzyść gospodarzy.

Najlepszym strzelcem w drużynie Lecce jest Nikola Krstovic, który zdobył 4 bramki w 9 meczach. Jego umiejętności strzeleckie będą kluczowe, jeśli Lecce chce zagrozić obronie AS Roma.

Statystyki

Rozpatrując statystyki, można zauważyć, że AS Roma ma przewagę nad Lecce. AS Roma zdobył 20 goli w 10 meczach, podczas gdy Lecce ma na swoim koncie 10 strzelonych bramek. Jeśli chodzi o bramki stracone, Roma ma na swoim koncie 13, a Lecce 12.

Roma jest również lepsza pod względem celnych strzałów, wykonując 4,4 strzałów na bramkę w porównaniu do 3,8 strzałów Lecce. Obrona AS Roma jest również bardziej skuteczna, blokując 3,1 strzałów, podczas gdy Lecce blokuje 2,5.

W posiadaniu piłki AS Roma ma przewagę wynoszącą 51,9% w porównaniu do 45,8% Lecce. Oznacza to, że Roma dominuje w utrzymaniu swojego stylu gry i kontrolowaniu meczu.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu:

AS Roma jest zdecydowanym faworytem w tym meczu, a ich lepsza forma i statystyki wydają się potwierdzać tę tezę. Jednak Lecce może być nieprzewidywalne i podczas swoich najlepszych dni potrafią sprawić niespodziankę.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki:

– Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany): To jest opcja, której wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną. AS Roma na własnym boisku powinna wygrać ten mecz.

– Klub 2 +0.50 (AH): To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Lecce. Ten zakład daje Lecce szansę na remis lub nawet zwycięstwo.

– Powyżej 2.5 Gola: Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami. Obie drużyny mają zdolności strzeleckie i mogą zapewnić emocjonujący mecz.

Prognozy i Strategie Zakładów:

– Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Minimalizuje ryzyko i daje większe szanse na wygraną.

– Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych zawodników, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Romelu Lukaku z AS Roma oraz Nikola Krstovic z Lecce są głównymi strzelcami swoich drużyn i mogą zaskoczyć nawet najlepszych bramkarzy.

– Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Możesz obstawiać na podwójne zwycięstwo AS Roma lub dwa gole przewagi.

Podsumowanie

Mecz między AS Roma a Lecce obiecuje być interesującym widowiskiem. AS Roma jest zdecydowanym faworytem ze względu na swoją lepszą formę, statystyki i umiejętności strzeleckie swoich graczy. Jednak Lecce może sprawić niespodziankę, wykorzystując swoją najlepszą formację i zdolności strzeleckie. Niezależnie od wyniku, ten mecz zapowiada się emocjonująco.

Jeśli interesuje Cię obstawianie, bukmacher ETOTO oferuje atrakcyjne kursy na ten mecz. Możesz obstawiać wynik (1X2), podwójną szansę, ilość goli, a nawet wybranych zawodników. Pamiętaj, że warto zapoznać się z ofertą promocyjną ETOTO, która może zwiększyć Twoje szanse na wygraną.