fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aston Villa – Fulham FC Typy, Kursy, Zakłady 12.11.2023

W najbliższą sobotę, 12 listopada 2023 roku, odbędzie się emocjonujące starcie między drużynami Aston Villa a Fulham FC. To spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco, biorąc pod uwagę formę obu zespołów oraz ich pozycje w tabeli Premier League. Zapraszam do lektury analizy obu drużyn, statystyk oraz naszych typów bukmacherskich dla tego meczu.

Analiza drużyn

Aston Villa

Drużyna Aston Villa ma imponujący sezon do tej pory i zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli. Z 11 rozegranych spotkań zanotowali 7 zwycięstw, 3 remisy i jedną porażkę. Ich najskuteczniejszym strzelcem jest Ollie Watkins, który zdobył 5 bramek. Ponadto, Watkins jest również liderem drużyny pod względem asyst, mając na swoim koncie 5 asyst. Aston Villa odnotowała 26 goli w tym sezonie, co czyni ich jednym z najbardziej efektywnych zespołów jeśli chodzi o zdobyte bramki. Ich bilans bramkowy to 26 goli strzelonych i 16 goli straconych. Drużyna ma również dobry bilans strzałów celnych, wykonując średnio 5.6 celnych strzałów na mecz. Zespół będzie grał na swoim stadionie, Villa Park, co powinno przynieść im pewną przewagę.

Fulham FC

Fulham FC plasuje się obecnie na 15. miejscu w tabeli Premier League. W 11 rozegranych meczach zanotowali 3 zwycięstwa, 5 remisów i 3 porażki. Ich najlepszym strzelcem jest Bobby Reid, który ma na swoim koncie 2 bramki. W drużynie Fulham najwięcej asyst zanotował Muniz Carvalho Rodrigo, który zagwarantował swoim kolegom 1 asystę w 5 meczach. Zespół strzelił do tej pory 9 goli, co stanowi jedną z niższych statystyk w lidze. Ich bilans bramkowy to 9 goli strzelonych i 17 straconych. Fulham wykonuje średnio 3 celne strzały na mecz, co jest niestety jednym z najniższych wyników w lidze. Choć drużyna prezentuje się stabilnie, będzie miała trudne zadanie przed sobą, grając na wyjeździe przeciwko mocnej drużynie Aston Villa.

Statystyki

Statystyki wskazują na dużą przewagę Aston Villa przed tym meczem. Ich skuteczność w ataku i dobra forma sprawiają, że są faworytem tego starcia. Aston Villa ma 26 strzelonych goli, podczas gdy Fulham FC tylko 9. Fulham FC ma również gorszy bilans bramkowy, tracąc 17 goli w porównaniu do tylko 16 goli straconych przez Aston Villę. Statystyki strzałów celnych również mówią na korzyść Aston Villi, która wykonuje średnio 5.6 celnych strzałów na mecz, podczas gdy Fulham FC wykonuje 3 celne strzały.

Aston Villa – Fulham: Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Podobnie jak większość typerów, oczekujemy największych emocji w tym spotkaniu. Zarówno Aston Villa, jak i Fulham FC są skłonne do strzelania bramek, więc spodziewamy się otwartego meczu z kilkoma trafieniami. Obie drużyny również potrzebują punktów, dlatego możemy się spodziewać zażartej walki na boisku.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie analizy danych, najbardziej prawdopodobny wynik tego meczu jest zwycięstwo Aston Villi, jednak remis powinien być przez nich brany pod uwagę. Według bukmachera ETOTO, kurs na zwycięstwo Aston Villi wynosi 1.59, na remis 4.30, a na zwycięstwo Fulham FC 5.64.

Kursy bukmacherskie na mecz Aston Villa – Fulham:

  • Wygra Aston Villa – 1.58
  • Remis – 4.32
  • Wygra Fulham: 5.68

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli chodzi o strategie zakładów, proponujemy skorzystanie z kilku opcji:

  • Opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być wartościowa, jeśli nie jesteś pewien wyniku tego meczu. Dla przykładu, kurs na 1X wynosi 1.16, na 12 1.23 i na X2 2.37.
  • Zakłady na strzelców również mogą przynieść sukces. Biorąc pod uwagę formę najskuteczniejszych napastników w obu drużynach – Watkinsa z Aston Villi i Reida z Fulham FC, warto rozważyć postawienie zakładu na ich zdobycie bramki.
  • Handicap azjatycki może być interesującą opcją, szczególnie jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej.

Podsumowanie

Nadchodzący mecz między Aston Villą a Fulham FC zapowiada się jako wyjątkowo emocjonujący pojedynek. Obie drużyny będą starały się zdobyć trzy punkty, aby poprawić swoją pozycję w tabeli Premier League. Statystyki wskazują na przewagę Aston Villi, która notuje lepsze wyniki w kategoriach takich jak ilość zdobytych bramek czy skuteczność strzałów. Nasze typy bukmacherskie sugerują, że warto zwrócić uwagę na zwycięstwo Aston Villi, jednak warto rozważyć również inne zakłady, takie jak strzelcy bramek czy podwójna szansa. Bukmacher ETOTO oferuje konkurencyjne kursy na ten mecz, dlatego zachęcamy do skorzystania z ich oferty i przyłączenia się do naszej ekscytującej podróży przez świat zakładów sportowych.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.