fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Atalanta – Raków Częstochowa: Typy bukmacherskie na mecz 21.09.2023

Europejskie rozgrywki nabierają tempa, a wśród nich debiutujący mistrzowie Polski, Raków Częstochowa. Przed nimi trudna wyprawa do Bergamo, gdzie na drodze stanie trudny przeciwnik, Atalanta. Kto ma większe szanse na wygraną? Sprawdź nasze typy bukmacherskie na mecz Atalanta – Raków Częstochowa!

Atalanta – Raków Częstochowa: kursy bukmacherskie, data spotkania i transmisja

 • Data i godzina spotkania: czwartek, 21 września 2023, godzina: 21:00
 • Typ rozgrywek: Liga Europy
 • Wygrana Atalanta: 1.24
 • Remis: 6.43
 • Wygra Raków Częstochowa: 12.46
 • Transmisja: TVP Sport i tvpsport.pl

Zapowiedź meczu Atalanta – Raków Częstochowa (21.09.2023)

Mistrz Polski rozpoczyna swoją przygodę w fazie grupowej Ligi Europy już we czwartek, a w pierwszej rundzie przyjdzie zmierzyć się mu z Atalantą. Choć różnice w wartościach zawodników obu drużyn są kolosalne, Raków pokazał, że to drużyna zbudowana na zgraniu, a przez to zawsze może zrobić niespodziankę. Spotkanie odbędzie się 21 września o godzinie 21:00. Transmisja dostępna będzie na TVP Sport i tvpsport.pl.

Atalanta

Nerazzurri rozpoczynają zmagania o wyjście z grupy w nie najlepszych nastrojach. O ile poprzedni sezon zakończyli na piątym miejscu Serie A, tak teraz lokują się dopiero w połowie tabeli, a do meczu z Rakowem przystąpią po porażce z Fiorentiną 2:3. Czy to może rzutować na szanse Medalików? Nie do końca. Atalanta to drużyna, która świetnie czuje się na swoim stadionie i nie licząc poprzedniej porażki, to w ostatnim czasie odnotowuje tam same wygrane. 

Raków Częstochowa

Raków, pomimo iż jest debiutantem w europejskich pucharach, pokazał, że potrafi dostarczyć mocnych emocji. Mimo porażki z FC Kopenhaga, zespół z Częstochowy szybko odzyskał równowagę, zdobywając kolejne punkty w lidze. Ich podróż przez eliminacje Ligi Mistrzów udowodniła, że są drużyną, której nie można lekceważyć, nawet mimo wyraźnej różnicy klasy między zawodnikami obu zespołów.

Kursy na mecz Atalanta – Raków Częstochowa

Jakie szanse Medalikom dają bukmacherzy? Kursy jasno pokazują, że Atalanta będzie zdecydowanym faworytem tego spotkania. Ich zwycięstwo wyceniono na 1.24, co oznacza prawdopodobieństwo na poziomie 77%. W przypadku postawienia kuponu na Raków otrzymamy kurs 12.46, co jest jedną z najwyższych propozycji tej rundy. Za typ na remis ETOTO proponuje kurs 6.43 i w ocenie większości analityków sportowych, to maksimum, na jakie Raków może liczyć.

 • Wygrana Atalanta: 1.24
 • Remis: 6.43
 • Wygra Raków Częstochowa: 12.46

Atalanta – Raków Częstochowa: typy bukmacherskie

Jak obstawiać mecz Atalanta – Raków? Typy i kursy bukmacherskie nie pozostawiają złudzeń – to drużyna gospodarzy będzie w tym spotkaniu wyraźnym faworytem. Atut własnego boiska w przypadku Atalanty znaczy naprawdę dużo i nic nie wskazuje na to, aby Raków miał to zmienić. Mimo naszej wiary w polski zespół wskazujemy na wygraną ekipy z Bergamo z kursem 1.24.

 • Nasz typ: Wygra Atalanta (1.24)

Szukasz wyższych kursów? W takim razie weź pod uwagę zakłady na bramki. W tym spotkaniu spodziewamy się, że Raków nie będzie rwać się do ataku i skupi się na obronie, a to powinno przełożyć się na niewielką liczbę goli. Typ na sumę poniżej 2,5 wyceniono w ETOTO na 2.30 i to naszym zdaniem naprawdę atrakcyjna propozycja.

 • Nasz typ na bramki: Suma goli poniżej 2,5 (2.30)
Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.