fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Atletico Madryt – Villarreal Typy, Kursy, Zakłady 12.11.2023

Atletico Madryt – Villarreal: Przewidywany przebieg meczu

W nadchodzącym meczu ligowym w Hiszpanii, obserwujemy starcie dwóch drużyn z przeciwnych krańców tabeli. Atletico Madryt, aktualnie zajmujące czwartą pozycję, zmierzy się z Villarrealem, które plasuje się na 13. miejscu. Spotkanie to obiecuje wielkie emocje, gdyż obie drużyny będą walczyć o trzy punkty. Czy Atletico utrzyma swoją dobrą formę, czy może Villarreal zdobędzie cenne zwycięstwo? Sprawdźmy analizę obu drużyn, statystyki oraz nasze typy bukmacherskie.

Analiza drużyn

Atletico Madryt

Drużyna Atletico Madryt znajduje się w dobrej formie, z ośmioma zwycięstwami, dwoma remisami i tylko jedną porażką w ostatnich jedenaściu meczach. Ich najwybitniejszym strzelcem jest Antoine Griezmann, który strzelił siedem bramek w jedenastu spotkaniach. Zawodnikiem z największą liczbą asyst w drużynie jest Saul Niguez, który zanotował pięć asyst. W statystykach drużyny, widzimy, że Atletico Madryt zdobyło 26 goli i straciło tylko 11, co sugeruje, że mają solidną linię defensywną.

Villarreal

Druga drużyna, Villarreal, prezentuje się nieco słabiej, osiągając trzy zwycięstwa, sześć remisów i trzy porażki w ostatnich dwunastu meczach. Ich najlepszym strzelcem jest Gerard Moreno, który również zdobył siedem bramek, ale w dziesięciu meczach. Alex Baena jest liderem w liczbie asyst w drużynie, zaliczając cztery asysty. Statystyki drużyny pokazują, że Villarreal strzeliło 17 goli, ale również straciło 21, co może wskazywać na słabszą defensywę.

Statystyki Przedmeczowe Atletico Madryt – Villarreal

Analizując dostępne statystyki dla obu drużyn, możemy zauważyć, że Atletico Madryt ma większą liczbę zwycięstw i mniejszą liczbę porażek niż Villarreal. Mają również lepsze statystyki w zakresie strzałów celnych, strzałów niecelnych, oraz rzutów rożnych, jednak Villarreal ma większą ilość posiadania piłki. Piłkarze Atletico Madryt otrzymali również mniejszą liczbę żółtych kartek w porównaniu do Villarreal.

Atletico Madryt – Villarreal: Typy Bukmacherskie

Przechodząc do naszych typów bukmacherskich na ten mecz, warto rozważyć kilka opcji. Najbardziej prawdopodobnym wynikiem wydaje się być zwycięstwo Atletico Madryt, które ma kurs 1.38 na stronie bukmachera ETOTO. Jeżeli szukamy alternatywy, warto zastanowić się nad obstawieniem wyniku remisowego, co jest dostępne po kursie 5.41 dla Villarreal. Jeśli chodzi o ilość goli, statystyki obu drużyn sugerują, że warto postawić na powyżej 2.5 gola, co jest oferowane po kursie 1.77.

Kursy bukmacherskie na mecz Atletico Madryt – Villarreal:

  • Wygra Atletico Madryt – 1.38
  • Remis – 5.44
  • Wygra Villarreal – 7.47

Promocje na ETOTO

Jeśli chodzi o promocje bukmacherskie, ETOTO oferuje różne bonusy dla nowych i stałych graczy. Warto zwrócić uwagę na bonusy powitalne oraz różnego rodzaju promocje sezonowe, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Przed rozpoczęciem gry, warto zapoznać się z obowiązującymi promocjami na stronie ETOTO.

Prognozy i Strategie Zakładów

Podwójna Szansa może być interesującą opcją dla tych, którzy nie są pewni wyniku tego meczu. Opcje 1X, 12 lub X2 dają większe szanse na wygraną. Jeżeli interesują Cię zakłady na strzelców, warto zastanowić się nad postawieniem na Antoine Griezmanna z Atletico Madryt lub Gerarda Moreno z Villarreal, którzy mają doskonałą zdolność strzelecką. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej, warto rozważyć obstawienie handicapu azjatyckiego.

Jak Typować Mecz Atletico Madryt – Villarreal?

Jeśli jesteś nowym graczem na stronie ETOTO i nie wiesz jak grać, warto zapoznać się z kilkoma podstawowymi strategiami zakładów. Opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dobrym wyborem dla osób niepewnych wyniku. Zakłady na strzelców mogą przynieść dodatkowe emocje, jeśli śledzisz formę poszczególnych graczy. Handicap azjatycki pozwala obstawić wynik, bazując na przewadze jednej z drużyn.

Podsumowanie

Nadchodzący mecz między Atletico Madryt a Villarreal obiecuje emocje i ciekawą rywalizację. Atletico Madryt, będąc w lepszej formie i posiadając bardziej skuteczną linię obrony, wydaje się być faworytem tego starcia. Villarreal jednak nie powinien zostać lekceważony, ponieważ zawsze są w stanie zaskoczyć. Nasze typy bukmacherskie sugerują zwycięstwo

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.