fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Austria U21 – Francja U21 Typy, Kursy, Zakłady 17.11.2023

Przed nami emocjonujący pojedynek w ramach U21 EURO Kwalifikacje Grupa H. Tym razem spotkają się Austria U21 i Francja U21. Obie drużyny będą miały swoją szansę, aby udowodnić swoją wartość i zapewnić sobie dobry wynik. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tym zespołom, przeanalizujemy statystyki, a także przedstawimy typy bukmacherskie na ten mecz. Aby pomóc Ci zdecydować, czy warto obstawić to starcie, przyjrzymy się również dostępnym kursom na stronie bukmachera ETOTO.

Analiza drużyn

Reprezentacja Austrii U21

Reprezentacja Austrii U21 w ostatnich meczach prezentowała się dość słabo. Ich forma jest kwestią, na którą warto zwrócić uwagę przed wtorkowym spotkaniem. Ostatnio przegrali ze Słowenią 1:0, co pokazuje słabość tej drużyny. Niemniej jednak, Austria U21 postara się odbić w starciu z Francją U21 i udowodnić, że są w stanie rywalizować ze znacznie mocniejszym przeciwnikiem.

Reprezentacja Francji U21

Francja U21 jest zespołem, który prezentuje się w świetnej formie. Ich ostatni mecz zakończył się wynikiem aż 9:0 na korzyść Francuzów przeciwko Cyprowi. To imponujące zwycięstwo pokazuje, jak silna jest ta ekipa i jak duże ma ambicje. Francja U21 będzie chciała kontynuować swoją dobrą passę w starciu z Austrią U21 i zdobyć kolejne punkty w swojej grupie eliminacyjnej.

Statystyki przedmeczowe

Gdy przeanalizujemy statystyki obu drużyn, możemy zauważyć pewne interesujące informacje. Pod względem ilości rozegranych meczów, Austria i Francja mają identyczną liczbę, czyli 3. Jednak Francja U21 odnotowała 15 goli, podczas gdy Austria U21 zdołała zdobyć tylko 3 bramki. Jeśli chodzi o gole stracone, Austria miała 2 przeciwko 1 dla Francji. Warto również zauważyć, że obie drużyny nie miały jeszcze strzałów celnych oraz strzałów niecelnych. Również rzuty rożne były podobne dla obu drużyn.

Austria U21 – Francja U21: typy bukmacherskie

Przechodząc teraz do typów bukmacherskich, warto zwrócić uwagę na ofertę bukmachera ETOTO. W oparciu o dostępne kursy, przedstawiamy kilka typów bukmacherskich na ten mecz.

Prognozowany przebieg meczu

Analizując obie drużyny, można się spodziewać, że spotkanie będzie miało otwarty charakter. Zarówno Austria U21, jak i Francja U21 będą chciały zdobyć trzy punkty i zapewnić sobie dobre miejsce w swojej grupie. Przewidywane jest, że obie drużyny będą starały się zdobyć jak najwięcej goli, dlatego typ „Powyżej 2.5 gola” może być interesujący.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Na podstawie analizy drużyn i dostępnych kursów, najbardziej prawdopodobnym wynikiem wydaje się zwycięstwo Francji U21. Kurs na tego faworyta wynosi 1.60. Jeżeli zależy nam na większym ryzyku, ale również większej potencjalnej wygranej, można zainwestować w zwycięstwo Austrii U21 (kurs 4.90).

Prognozy i strategie zakładów

W przypadku niepewności co do wyniku, warto rozważyć zakłady typu podwójna szansa. Opcja 1X (czyli wygrana Austrii U21 lub remis) ma kurs 2.21, co może być atrakcyjną opcją dla tych, którzy nie są pewni, który zespół zwycięży. Jeśli z kolei jesteśmy pewni, że Francja U21 zdobędzie co najmniej 2 gole, można obstawić taką opcję, a kurs na takie rozwiązanie wynosi 1.27.

Jak typować mecz Austria U21 – Francja U21?

Podczas analizy tego meczu warto również zastanowić się nad handicapem azjatyckim. Jeżeli uważamy, że Francja U21 jest znacznie silniejsza od Austrii U21, warto rozważyć zakład na handicap -1 dla Francji U21, co oznacza, że Francuzi muszą wygrać przynajmniej dwiema bramkami różnicy. Kurs na tę opcję wynosi 1.62.

Podsumowanie

Starcie pomiędzy Austrią U21 a Francją U21 zapowiada się bardzo interesująco. Choć Austria nie prezentuje ostatnio dobrej formy, Francja jest absolutnym faworytem tego meczu z uwagi na swoje ostatnie imponujące zwycięstwa. Warto jednak zwrócić uwagę na pewne trendy i statystyki, które mogą mieć wpływ na wynik meczu. Niezależnie od tego, jaką strategię obstawiania zakładów preferujesz, portal bukmachera ETOTO oferuje różne promocje, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Jak zawsze, pamiętaj, że obstawianie powinno być rozsądne i kontrolowane, a każda inwestycja powinna być oparta na własnej analizie i osiągniętych wynikach w przeszłości.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.