fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Azerbejdżan – Szwecja Typy, Kursy, Zakłady 16.11.2023

16 listopada 2023 roku, piłka nożna toczy się w kwitnącym porze, na Tofiq Bahramov Republican Stadium w Baku, Azerbejdżan. Dwa zespoły, które są spragnione zwycięstwa, Azerbejdżan i Szwecja, mają za zadanie rywalizować o przewagę na boisku w ramach Mistrzostwa Europy, Kwalifikacje, Grupa F.

Analiza drużyn

Reprezentacja Azerbejdżanu

Drużyna Azerbejdżanu, znana ze swojej stabilnej formy, zajmuje 6. miejsce w tabeli. Mają na koncie stabilną bilans 1 zwycięstwa, 1 porażki i 4 remisów. Na uwagę zasługuje Makhmudov Emin, który nie tylko strzelił jedyne gol w sześciu meczach, ale również dostarczył imponującej liczby dwóch asyst, co sprawiło, że był kluczowym graczem na boisku dla Azerbejdżanu.

Reprezentacja Szwecji

Szwecja, po słonecznej stronie tabeli, również utrzymuje stabilną formę. Gyokeres Viktor zasługuje na wyróżnienie, strzelając imponujące 3 gole w dziewięciu meczach. Hien Isak, z imponującą liczbą asyst, to kolejny kluczowy zawodnik Szwecji, na który warto zwrócić uwagę.

Statystyki przedmeczowe

Biorąc pod uwagę statystyki obu drużyn, Szwecja prowadzi w dziedzinie totalnych bramek, jakie zdobyła, z porównywalnym wynikiem na Azerbejdżanie. Niniejszym, Azerbejdżan zdobył łącznie 4 gole, podczas gdy Szwecja zdobyła 11 goli. Co więcej, statystyki rzutów na bramkę, zarówno celnych jak i nie, pokazują, że Szwecja dominuje na tym polu.

Azerbejdżan – Szwecja: typy bukmacherskie

Twoim przewodnikiem przez labirynt szans i możliwości w zakładach bukmacherskich jest ETOTO. ETOTO oferuje szeroki zakres zakładów, które mogą zwiększyć Twoją szansę na wygraną, względnie zminimalizować ewentualne straty.

Prognozowany przebieg meczu

Przyglądając się kursom oferowanym przez ETOTO, Szwecja jest widziana jako faworyt, z kursami 1X2 w przedziale 1.46. Oznacza to, że wygrana bieżącego faworyta jest najbardziej prawdopodobna.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Szansy ETOTO na podwójną szansę i remisowe zwroty sugerują, że Szwecja ma największe szanse na wygraną, chociaż remis jest nadal prawdopodobnym wynikiem. Szczegółowo, kursy na „Remis = zwrot” to 4.80 dla Azerbejdżanu i 1.15 dla Szwecji.

Prognozy i Strategie Zakładów

Na podstawie statystyk, jednym z potencjalnych zakładów do rozważenia będzie liczba strzałów na bramkę, biorąc pod uwagę, że Szwecja miała średnio 5.7 strzałów celnych na mecz.

Jak typować mecz Azerbejdżan – Szwecja ?

W meczu Azerbejdżan kontra Szwecja, gdzie Szwecja jest wyraźnym faworytem, warto rozważyć różne opcje zakładów, które odzwierciedlają tę sytuację. Pierwszą strategią może być zakład na czyste zwycięstwo Szwecji, biorąc pod uwagę ich obecną formę i statystyki. Kolejnym interesującym podejściem jest zakład na handicap, który daje Azerbejdżanowi przewagę bramkową na starcie. W ten sposób możesz skorzystać z wyższych kursów, jednocześnie typując faworyta.

Ponadto, z uwagi na możliwość wysokiej ofensywności Szwecji, warto zastanowić się nad zakładami dotyczącymi liczby strzałów na bramkę lub łącznej liczby goli w meczu. Wreszcie, jeśli masz wiedzę na temat formy poszczególnych graczy, zakłady na strzelców bramek mogą być dodatkowym sposobem na zwiększenie emocji podczas tego spotkania.

Podsumowanie

Podsumowując, ETOTO zapewnia atrakcyjne szanse na wygraną niezależnie od tego, jakim strategiem jesteś. Pamiętaj, że zakłady sportowe zawsze niosą ze sobą ryzyko, więc zawsze stawiaj zakłady odpowiedzialnie. Czy jesteś gotowy do stawiania zakładów na mecz Azerbejdżan vs Szwecja? ETOTO czeka na Ciebie z otwartymi ramionami!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.