fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bahia – Fortaleza Typy, Kursy, Zakłady 21.10.2023

W nadchodzącej kolejce rozgrywek Brasileiro Serie A, zespół Bahia zmierzy się z drużyną Fortaleza. Obie drużyny są obecnie w dobrej formie i mają ambicje, aby zdobywać punkty w tej rundzie. Bahia, zajmująca 14. pozycję w tabeli, spotka się z ósmą drużyną Fortaleza. W tym artykule przyjrzymy się bliżej obu zespołom oraz zapewnimy typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza drużyn

Bahia

Zespół Bahia jest stabilny w ostatnim czasie. W rozgrywkach Brasileiro Serie A rozegrał dotychczas 27 meczów, z których wygrał 8, zanotował 7 porażek i zremisował 12 razy. Zawodnicy Bahia zdobyli łącznie 35 bramek, a stracili 38. Ich najlepszym strzelcem jest Stum Everaldo, który zdobył 6 bramek przy 24 rozegranych meczach. Natomiast Cauly jest liderem drużyny pod względem asyst, wykonując 5 podań asystujących przez 22 mecze. Bahia cechuje się średnim użyciem piłki, z wynikiem posiadania piłki na poziomie 49,6%.

Fortaleza

Drużyna Fortaleza również prezentuje stabilną formę. Z 27 rozegranych spotkań wygrali 12 razy, przegrali 6 razy i zremisowali 9 razy. Zdobyli 33 bramki, a stracili 27. Ich najlepszym strzelcem jest Lucero Juan, który zdobył 7 bramek w 21 meczach. Najwięcej asyst w drużynie Fortaleza zanotował Pochettino Tomas, wykonując 3 podania asystujące w 27 rozegranych meczach. Fortaleza utrzymuje podobny poziom posiadania piłki jak Bahia, z wynikiem 49,8%.

Statystyki

Mając na uwadze rozgrywki Brasileiro Serie A, zauważamy, że obie drużyny grają na podobnym poziomie. Bahia wygrała 8 z 27 spotkań, zremisowała 12 razy i przegrała 7 razy, a Fortaleza wygrała 12 razy, zremisowała 9 razy i przegrała 6 razy. Zespół Bahia zdobył 35 bramek, podczas gdy Fortaleza zdobył 33 bramki. W kwestii obrony, Bahia straciła 38 bramek, podczas gdy Fortaleza straciła 27 bramek.

Statystyki strzałów na bramkę pokazują, że Fortaleza ma przewagę w celności strzałów, wykonując średnio 5,2 celnych strzałów na mecz, podczas gdy Bahia wykonuje 4,3 celnych strzałów. Jeśli chodzi o rzuty rożne, Bahia wykonuje średnio 5,8 rzutów rożnych na mecz, podczas gdy Fortaleza wykonuje 5,1 rzutów rożnych.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując formę obu drużyn oraz ich statystyki, możemy przewidzieć wyrównane spotkanie z walką o zwycięstwo. Obydwa zespoły mają swoje mocne strony i będą starały się wykorzystać je w spotkaniu. Z pewnością będzie to interesujący mecz dla fanów piłki nożnej.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie kursów bukmacherskich dostępnych na ETOTO, najbardziej prawdopodobnym wynikiem spotkania jest zwycięstwo drużyny Bahia, które ma kurs 2.18. Remis między obiema drużynami ma kurs 3.25, natomiast zwycięstwo Fortalezy ma kurs 3.41. Kursy te odzwierciedlają wyrównaną sytuację i możliwość różnych wyników.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli chodzi o strategie zakładów, warto rozważyć kilka opcji. Opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być odpowiednia dla tych, którzy nie są pewni wyniku i chcą zabezpieczyć swoje zakłady. Zakłady na strzelców bramki mogą być również interesujące, szczególnie w przypadku zawodników, którzy zdobyli najwięcej bramek w swoich drużynach, takich jak Stum Everaldo z Bahii i Lucero Juan z Fortalezy. Kolejną strategią zakładów może być handicap azjatycki, szczególnie jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej.

Jak Grać?

Jeżeli jesteś nowym graczem na ETOTO, warto skorzystać z oferowanych przez nich bonusów powitalnych. Przed obstawianiem meczu, warto przejrzeć dostępne promocje sezonowe, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Należy zapoznać się również z różnymi rodzajami zakładów oferowanymi przez ETOTO, takimi jak zakłady 1X2, podwójna szansa czy zakłady na strzelców bramki. Wykorzystaj dostępne betting odds, aby podejmować najlepsze decyzje.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Bahią a Fortalezą jest jednym z bardziej wyrównanych spotkań w rozgrywkach Brasileiro Serie A. Oba zespoły prezentują stabilną formę i zgromadziły solidne statystyki w trakcie sezonu. Ostatniego zwycięstwa Bahii i Fortalezy wskazują, że obie drużyny są zdeterminowane, aby zdobywać punkty. Artykuł ten podaje typy bukmacherskie na to spotkanie, uwzględniając kursy dostępne na ETOTO. Przed podjęciem decyzji, zapoznaj się z zakładami oferowanymi przez ETOTO i skorzystaj z bonusów, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną.