fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bartosz Leśko vs Nemanja Nikolić: Zapowiedź Walki KSW 84

Leśko – Lokalny Bohater

Bartosz Leśko, reprezentujący klub Mighty Bulls Gdynia, stanie w ringu w swoim rodzinnym mieście podczas gali KSW 84. Pojedynek będzie mieć miejsce 15 lipca. Leśko, z bilansem 12 zwycięstw, 3 porażek i 2 remisów, jest faworytem walki i z pewnością zrobi wszystko, aby utrzymać swoją pozycję w rankingach. Wizja zwycięstwa na własnym terenie z pewnością dodatkowo motywuje polskiego zawodnika.

Nikolić – Niewygodny Debiutant

Jednak Leśko nie będzie miał łatwego zadania. Jego przeciwnikiem będzie Nemanja Nikolić – Serb z imponującym bilansem 9 zwycięstw i jednego remisu. Choć to jego debiut w federacji KSW, Nikolić na pewno nie przyjechał do Gdyni, aby przegrać. Na swoim koncie ma serię 9 zwycięstw, z których tylko jeden pojedynek został rozstrzygnięty przez sędziów. W debiutanckiej walce zremisował z mocnym Węgrem, który miał bilans 1-4-1 w MMA.

Analiza Bilansu Nikolicia

Wydaje się jednak, że zwycięstwa Nikolicia mogą być nieco mylące. Spośród dziesięciu przeciwników, z którymi zmierzył się Serb, tylko dwóch miało dodatni bilans w MMA. Reszta rywali miała bilansy takie jak 2-5, 0-1, 6-8-1, 1-1, 6-8, 3-4, 0-4. Nie oznacza to oczywiście, że Nikolić to słaby zawodnik. Wręcz przeciwnie, zasługuje na szacunek za utrzymanie nieskazitelnego bilansu. Jednak fakt, że większość jego przeciwników miała ujemny bilans, może wpłynąć na ostateczną ocenę jego dotychczasowej kariery.

Oczekiwania Przed Walką

Pomimo tych statystyk, walka między Leśko a Nikolicia zapowiada się niezwykle emocjonująco. Leśko z pewnością będzie chciał potwierdzić swoją przewagę przed swoimi lokalnymi fanami, podczas gdy Nikolić będzie szukał szansy, aby zaskoczyć i pokonać faworyta na jego własnym terenie.

Trailer do tej zapowiadającej się emocji walki został już wydany przez federację KSW. Obydwaj zawodnicy są w dobrej formie i z niecierpliwością czekają na starcie.

POLECANE

Banner