fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Basket Zaragoza – BC Kalev Typy, Kursy, Zakłady 21.11.2023

Zbliża się kolejny mecz w ramach Eurocup Grupa F – Basket Zaragoza kontra BC Kalev. Jaką dynamikę przyniesie ta potyczka? Kto ma większe szanse na zwycięstwo? Czy gracze Basket Zaragoza pokonają BC Kalev, czy to drugie zespoły sprawi niespodziankę mimo niekorzystnych kursów bukmacherskich? Weźmy pod lupę obie drużyny i zobaczmy, co mówią statystyki.

Analiza Drużyn

Basket Zaragoza

Zaragoza to solidny zespół na szczeblu europejskim, który pokazał w ostatnim czasie zbilansowaną grę. Ich bilans ostatnich sześciu meczów to trzy zwycięstwa i trzy porażki, czyli 50% skuteczność.

BC Kalev

Z drugiej strony, mamy drużynę BC Kalev, która wydaje się być w nieco lepszej formie niż Zaragoza, biorąc pod uwagę ich ostatnie sześć gier – odnosząc cztery zwycięstwa przy tylko jednej porażce. Ta estyjska drużyna wydaje się być silnym rywalem, jeśli weźmiemy pod uwagę ich ostatnie wyniki.

Statystyki przedmeczowe

Pomijając wyniki ostatnich spotkań, warto przyjrzeć się formie sportowej tych zespołów, a dokładniej ich zdolności do zdobywania punktów. Zarówno Basket Zaragoza jak i BC Kalev pokazały, że potrafią zdobyć punkty i dominować na parkiecie. Jednakże, jak pokazuje historia spotkań tych drużyn, w bezpośrednich starciach to zazwyczaj Zaragoza wychodzi na górę.

Basket Zaragoza – BC Kalev: typy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie

W ocenie bukmacherów z ETOTO wyraźnym faworytem tego meczu jest Basket Zaragoza, z kursami na zwycięstwo wynoszącymi 1.13. Mimo to, w sporcie zawsze istnieje element niespodzianki, za którą płaci się kurs 5.20 w przypadku zwycięstwa BC Kalev.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Biorąc pod uwagę kursy bukmacherskie oraz ostatnie wyniki drużyn, najbardziej prawdopodobnym rezultatem meczu wydaje się być zwycięstwo Basket Zaragoza. Zakład na sumę punktów powyżej 160.5 oferuje interesujący kurs 3.35, pokazując że możemy spodziewać się gry punkt za punkt!

Prognozy i strategie zakładów

Zważywszy na powyższe, pewnym zakładem wydaje się być obstawienie zwycięstwa Basket Zaragoza. Dla tych, którzy szukają jednak lepszych kursów, ciekawym rozwiązaniem może być obstawienie „Basket Zaragoza -12.5 punkty i suma powyżej 160.5”, na co bukmacher oferuje kurs 3.35.

Jak typować mecz Basket Zaragoza – BC Kalev?

Najlepszą strategią wydaje się być gra na zwycięstwo Zaragozy z większą liczbą punktów, a także zgodnie z bukmacherami, obstawienie że Zaragoza zdobędzie powyżej 88 punktów.

Podsumowanie

Mecz Basket Zaragoza kontra BC Kalev zapowiada się ekscytująco. Drużyny te mają na swoim koncie podobne wyniki, ale to Basket Zaragoza jest faworytem według bukmacherów z ETOTO. Biorąc pod uwagę formę obu zespołów, mecz może okazać się niezwykle zacięty. Wykorzystaj te informacje i postaw swoje zakłady na ETOTO już dzisiaj!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.