fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Belgia – Azerbejdżan Typy, Kursy, Zakłady 19.11.2023

W najbliższą sobotę, 19 listopada, na Stade Roi Baudouin w Brukseli, Belgia zmierzy się z Azerbejdżanem w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy w piłce nożnej. To będzie jedno z najbardziej oczekiwanych spotkań tej rundy eliminacji, a zakłady bukmacherskie na tego typu wydarzenia cieszą się ogromną popularnością. W naszym artykule przedstawimy analizę obu drużyn, istotne statystyki, jak również zaproponujemy typy bukmacherskie dla tego spotkania. Oczywiście, skupimy się na ofercie zakładów na stronie ETOTO, jednym z wiodących bukmacherów sportowych online.

Analiza drużyn

Reprezentacja Belgii

Belgia to jedna z czołowych drużyn piłkarskich na świecie, a ich aktualna forma jest imponująca. W poprzednim meczu, który odbył się 15 listopada, Belgowie pokonali Serbię 1:0, co tylko potwierdza ich dominującą pozycję w grupie F tych kwalifikacji. Drużyna belgijska ma na koncie 10 zwycięstw i 1 porażkę w dotychczasowych meczach oraz zapewniła sobie już awans na Euro 2024. Ich atutem jest skuteczny atak, a w szczególności Romelu Lukaku, który jest najlepszym strzelcem drużyny. Statystyki mówią same za siebie – w 7 meczach zdobył aż 10 goli.

Azerbejdżan – reprezentacja

Azerbejdżan także prezentuje się dobrze w tych eliminacjach, zajmując drugie miejsce w grupie F. Ich ostatni mecz przeciwko Szwecji zakończył się wynikiem 3:0 na korzyść Azerbejdżanu, co pokazuje, że drużyna jest w dobrej formie. Makhmudov Emin jest najskuteczniejszym strzelcem tej drużyny, mając na koncie 3 gole w 7 meczach. Choć Azerbejdżan ma mniejsze szanse na awans, na pewno nie zamierza się poddawać w starciu z drużyną belgijską.

Statystyki przedmeczowe

Podczas analizy statystyk obu drużyn, trzeba zauważyć pewną przewagę Belgii. Belgowie zdobyli 16 goli w tych eliminacjach, podczas gdy Azerbejdżan tylko 7. Belgia również nie dopuściła do zbyt wielu goli, tracąc ich zaledwie 3, podczas gdy Azerbejdżan przyjął 12. Belgia jest również lepsza pod względem strzałów celnych, skuteczności i posiadania piłki. Należy jednak zwrócić uwagę, że niektóre z tych statystyk są ogólniejsze i dotyczą całych eliminacji, a nie tylko tego konkretnego meczu.

Belgia – Azerbejdżan: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując formę obu drużyn, warto spodziewać się, że Belgia będzie dominować w tym meczu, kontrolując grę i tworząc większość okazji do strzału. Jednak Azerbejdżan może być groźnym przeciwnikiem, szczególnie z uwagi na ich ostatnie zwycięstwo nad Szwecją. Nie jest to jednak spotkanie, w którym możemy oczekiwać wielu goli, biorąc pod uwagę różnicę w statystykach bramek obu drużyn.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego spotkania jest wygrana Belgii, której kurs na stronie ETOTO wynosi 1.06. Drugi najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest remis, który zwraca postawioną stawkę z kursie 12.00. Wygrana Azerbejdżanu jest najmniej prawdopodobna, co widać po kursie 23.00.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli nie jesteś pewien wyniku tego meczu, możesz skorzystać z opcji podwójnej szansy na stronie ETOTO. Przy kursie 1.01, obstawienie, że Belgia wygra lub zakończy mecz remisem (1X), może być bezpiecznym wyborem. Jeśli interesują cię zakłady na strzelców, warto zwrócić uwagę na Romelu Lukaku, który jest najskuteczniejszym zawodnikiem Belgii. Jeśli uważasz, że Azerbejdżan jest w stanie sprawić niespodziankę, handicap azjatycki może być dobrą strategią.

Jak typować mecz Belgia – Azerbejdżan?

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z zakładami bukmacherskimi, warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych typów zakładów. Oczywiście, na stronie ETOTO jest dostępna szeroka oferta zakładów na ten mecz i każdy może znaleźć coś dla siebie. Jeśli nie jesteś pewien wyniku, możesz spróbować zakładów podwójnej szansy, które dają większą pewność wygranej. Zakłady na strzelców bramek są również popularnym rodzajem zakładów, szczególnie jeśli znasz formę poszczególnych graczy. Handicap azjatycki może być dobrym wyborem, jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej.

Podsumowanie

Mecz między Belgią a Azerbejdżanem zapowiada się interesująco. Belgia jest zdecydowanym faworytem, mając na swoim koncie dominującą pozycję w grupie eliminacyjnej. Jednak Azerbejdżan pokazał, że potrafi zaskoczyć, a ich ostatnie zwycięstwo nad Szwecją jest tego najlepszym przykładem. Zakłady bukmacherskie na ETOTO oferują wiele możliwości obstawiania tego spotkania, biorąc pod uwagę betting odds. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, warto skorzystać z promocji i bonusów dostępnych na stronie ETOTO. Pamiętaj jednak, że obstawianie to hazard, więc graj odpowiedzialnie.