fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Betis – Aris Limassol Typy, Kursy, Zakłady 09.11.2023

Betis – Aris Limassol: Liga Europy

Dziś zwracamy uwagę na jeden z najciekawszych meczów, które odbędą się w ramach UEFA Ligi Europy. Betis zmierzy się z Aris Limassol w starciu grupy C. Obie drużyny mają swoje mocne strony, ale także pewne problemy. Przedstawiamy analizę obu drużyn, statystyki, typy bukmacherskie oraz promocje oferowane przez popularnego bukmachera ETOTO.

Analiza drużyn

Betis

Real Betis, zajmujący pierwsze miejsce w tabeli, ma na swoim koncie 2 zwycięstwa i 1 remis w 3 rozegranych meczach. Zespół jest w dobrej formie i to właśnie on jest faworytem tego spotkania. Główny strzelec w drużynie to Isco, który zdobył już 1 gola w tych rozgrywkach. Bardzo ważnym zawodnikiem w Betis jest też Rodriguez Giudo, który ma na koncie 1 asystę.

Betis ma też mocną defensywę, ponieważ w 3 meczach puścili tylko 2 gole. Ich efektywność w strzałach na bramkę wynosi 4.3 strzału celnych na mecz, co jest bardzo obiecujące.

Aris Limassol

Aris Limassol zajmuje 4. miejsce w tabeli, mając na koncie 1 zwycięstwo i 2 remisy w 3 rozegranych meczach. Choć nie zaczęli rozgrywek najlepiej, drużyna jest w dobrej formie i z pewnością zagra z determinacją.

Najlepszym strzelcem Aris Limassol jest Babicka Shavy Warren, który do tej pory zdobył 2 bramki. Zawodnikiem z największą liczbą asyst w drużynie jest Bengtsson Leo, który ma ich na koncie już 2. Defensywa Aris Limassol ma więcej słabości niż Betis, ponieważ w 3 meczach puścili już 5 goli. Ich efektywność w strzałach na bramkę wynosi 2.3 strzału celnych na mecz.

Statystyki Przed Meczem Betis – Aris Limassol

Przeanalizujmy teraz niektóre statystyki obu drużyn. Mówią one wiele o formie i możliwościach zespołów.

 • Betis zdobył do tej pory 3 gole, podczas gdy Aris Limassol aż 4. W ataku Aris Limassol wydaje się być o krok do przodu.
 • Jeśli chodzi o gole stracone, Betis puścił tylko 2, a Aris Limassol już 5. Bez wątpienia lepiej w defensywie radzi sobie Betis.
 • Efektywność strzałów na bramkę mierzy się w ilości strzałów celnych na mecz. Betis ma tutaj wynik 4.3, natomiast Aris Limassol – 2.3. To oznacza, że Betis ma większą celność strzałów.
 • Również w innych aspektach gry, jak rzuty rożne czy posiadanie piłki, Betis wypada lepiej niż Aris Limassol.

Real Betis – Aris Limassol: Typy Bukmacherskie

Przejdźmy teraz do omówienia najbardziej prawdopodobnych wyników tego meczu oraz strategii, które można zastosować podczas obstawiania w zakładach bukmacherskich.

Prognozowany przebieg meczu

 • Wynik 1: Klub Betis wygrywa z Aris Limassol. Ta opcja jest uważana za najbardziej prawdopodobną. Bukmacher ETOTO oferuje kurs 1.34 na to zdarzenie.
 • Wynik X: Remis między Betis a Aris Limassol. Jeżeli wierzysz w niezdecydowanie obu drużyn, warto rozważyć postawienie na remis. Kurs na ten wynik wynosi 6.24.
 • Wynik 2: Zwycięstwo Aris Limassol nad Betis. Jeżeli wierzysz w zaskoczenie, to warto postawić na Aris Limassol. Kurs na ten wynik wynosi aż 8.84.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

 • Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany): Jest to opcja, która wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną. Bukmacher ETOTO oferuje kurs 1.11 na to zdarzenie.
 • Klub 2 +0.50 (AH): To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Aris Limassol.

Kursy bukmacherskie na mecz Real Betis – Aris Limassol:

 • Wygra Real Betis: 1.34
 • Remis: 5.92
 • Aris Limassol: 8.84

Podsumowanie

Podsumowując, mecz Betis – Aris Limassol w ramach UEFA Ligi Europy stanowi kluczowe wydarzenie, które przyciąga uwagę miłośników piłki nożnej. Analizując obie drużyny, widać, że Betis, będąc na pierwszym miejscu w tabeli, jest faworytem tego spotkania. Ich solidna defensywa i wyższa celność strzałów stawiają ich w lepszej pozycji niż Aris Limassol, który zajmuje czwarte miejsce. Mimo to, Aris Limassol wykazuje determinację i ma nieco lepsze statystyki strzeleckie.

W zakresie typów bukmacherskich, najbardziej prawdopodobne wydaje się zwycięstwo Betis, choć nie można wykluczyć niespodzianki ze strony Aris Limassol. Bukmacher ETOTO oferuje różnorodne kursy na to spotkanie, dając kibicom szansę na emocjonujące zakłady. To starcie, pełne napięcia i nieprzewidywalności, obiecuje być jednym z bardziej porywających meczów w tej fazie rozgrywek.

 

 

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.