fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Białoruś – Andora Typy, Kursy, Zakłady 18.11.2023

Białoruś – Andora: eliminacje Euro 2024

W najbliższą sobotę, 18 listopada, odbędzie się spotkanie Białoruś – Andora w ramach Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Przed nami emocjonujące zawody, które będą miały miejsce na stadionie Megyeri uti w Budapeszcie, na Węgrzech. Obie drużyny zmierzą się w ramach kwalifikacji do turnieju, a stawką jest awans do Grupy I. Przyjrzyjmy się bliżej obu drużynom oraz analizie statystyk, aby dowiedzieć się, jakie typy bukmacherskie mogą być najbardziej opłacalne.

Analiza drużyn

Reprezentacja Białorusi

Drużyna Białorusi może pochwalić się doświadczeniem w rozgrywkach międzynarodowych, ale ich obecna forma jest raczej niezadowalająca. W ostatnim meczu z Szwajcarią zremisowali 3:3, co potwierdza ich niestabilność na boisku. Ich najbardziej skutecznym strzelcem jest Ebong Ngome Afrid Max, który zdobył już 3 bramki w 7 meczach. To, co nie napawa optymizmem, to ilość goli straconych – 14, co wskazuje na słabość defensywy drużyny.

Reprezentacja Andory

Naszym drugim uczestnikiem jest drużyna Andory, która również ma problemy z formą. W ostatnim spotkaniu przegrali z Rumunią 4:0, co pokazuje, że mają trudności z obroną. Rosas Ubach Albert jest najlepszym strzelcem tej drużyny, zdobywając 2 gole w 5 meczach. Mimo to, ich całkowita liczba goli strzelonych wynosi tylko 3, co sugeruje, że mają problemy z ofensywą.

Statystyki przedmeczowe

Analizując statystyki obu drużyn, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych wskaźników. Białoruś ma średnio 2.8 celnych strzałów na bramkę, podczas gdy Andora ma tylko 1.5. Niecelnych strzałów Białorusi jest więcej niż Andory – 4.0 w porównaniu do 0.9. Również liczba rzutów rożnych jest większa po stronie Białorusi – 3.5 w porównaniu do 1.1 Andory. Dodatkowo, Białoruś ma przewagę w posiadaniu piłki – 41.3% w porównaniu do 29.1% Andory.

Białoruś – Andora: typy bukmacherskie

Przechodząc teraz do typów bukmacherskich, warto wiedzieć, że ETOTO oferuje interesujące kursy na to spotkanie. Oto kilka sugerowanych typów bukmacherskich:

Prognozowany przebieg meczu

Widząc niezwykle słabą formę obu drużyn, można przypuszczać, że mecz będzie raczej wyrównany i pełen napięcia. Istnieje wiele szans dla obu drużyn, aby zdobyć bramki.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Najbardziej prawdopodobny wynik to zwycięstwo Białorusi (Remis Zwracany), co daje kurs 1.58. Kolejnym typem, który zyskuje popularność, jest opcja Klub 2 +0.50 (AH) – andorski klub ma formę, która może zapewnić im pewne zwycięstwo lub remis, z kursem 6.72.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli chodzi o strategie zakładów, warto brać pod uwagę kilka czynników. Opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) jest odpowiednia, jeśli nie jesteś pewien wyniku. Zakłady na strzelców bramek mogą być również interesujące, zwłaszcza jeśli znasz formę poszczególnych zawodników. Handicap azjatycki może również być dobrym wyborem, szczególnie jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza.

Podsumowanie

Mecz Białoruś – Andora obiecuje być emocjonującym widowiskiem, ponieważ obie drużyny borykają się z problemami formy. Biorąc pod uwagę statystyki i typy bukmacherskie, istnieje wiele szans na ciekawe zakłady. ETOTO oferuje konkurencyjne kursy na to spotkanie, a promocje dla nowych i stałych graczy mogą jeszcze bardziej zwiększyć szanse na wygraną. Pamiętaj, aby grać odpowiedzialnie i korzystać z rzetelnych informacji, aby zwiększyć swoje szanse na sukces. W końcu piłka nożna to nieodłączna część naszego życia, która dostarcza nam emocje i radość, a zakłady bukmacherskie są jednym z niezwykłych aspektów tego sportu.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.