fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bilans walk w UFC „Sugar” Sean O’Malley

Sean „Sugar” O’Malley to amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), który rywalizuje w dywizji koguciej (do 61 kg) w Ultimate Fighting Championship (UFC). O’Malley to bardzo widowiskowy zawodnik, który zawsze stara się zaprezentować ciekawą walkę dla fanów. W tej odpowiedzi przedstawimy bilans walk „Sugar” Seana O’Malleya w UFC oraz omówimy jego najważniejsze pojedynki.

Bilans walk w UFC „Sugar” Sean O’Malley

Na dzień 28 marca 2023 roku, Sean O’Malley ma na swoim koncie 13 walk w UFC, z których wygrał 12, a przegrał tylko jedną. Jego bilans zwycięstw i porażek przedstawia się następująco:

  • Wygrane: 12 (7 KO/TKO, 2 decyzje sędziów, 3 walkowerem)
  • Porażki: 1 (kontuzja)

Pierwsza porażka w karierze O’Malleya

Jedyną porażkę w karierze O’Malleya zanotowano w walce z Marlonem Verą na gali UFC 252 w sierpniu 2020 roku. W trakcie walki O’Malley doznał kontuzji nogi i nie był w stanie kontynuować pojedynku, co ostatecznie przyniosło mu porażkę. Walka z Verą była dla O’Malleya bardzo ważnym testem, ponieważ był to jego pierwszy poważny przeciwnik w UFC.

Najważniejsze zwycięstwa „Sugar” Seana O’Malleya w UFC

Sean O’Malley ma na swoim koncie wiele spektakularnych zwycięstw w UFC. Oto kilka najważniejszych z nich:

  • Sean O’Malley vs. Andre Soukhamthath – UFC 222 (3 marca 2018)

W tej walce O’Malley zrobił wrażenie na całym świecie, pokonując Andre Soukhamthatha przez decyzję sędziów. W trzeciej rundzie O’Malley doznał kontuzji stopy, ale zdołał utrzymać się na nogach i przetrwać do końca pojedynku.

  • Sean O’Malley vs. Eddie Wineland – UFC 250 (6 czerwca 2020)

W tej walce O’Malley zaprezentował swoje umiejętności nokautujące, pokonując Eddiego Winelanda już w pierwszej rundzie. O’Malley trafił Winelanda pięknym ciosem z wyskoku, który zakończył walkę.

  • Sean O’Malley vs. Kris Moutinho – UFC 264 (10 lipca 2021)

W tej walce O’Malley zmierzył się z zastępczym rywalem Krisem Moutinho, który zastąpił kontuzjowanego Louisa Smolkę. O’Malley zdominował całą walkę