fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Blackpool – Shrewsbury Typy, Kursy, Zakłady 18.11.2023

Witajcie, miłośnicy sportu! Dziś zajmiemy się analizą meczu pomiędzy drużynami Blackpool i Shrewsbury, które zmierzą się w kolejce 18. rozgrywek League One. Obie drużyny prezentują stabilną formę, co czyni ten mecz niezwykle interesującym pod względem zakładów bukmacherskich. Przedstawimy Wam kompleksową analizę obu zespołów, uwzględniając statystyki, typy bukmacherskie oraz kursy na stronie ETOTO. Czy jesteście gotowi, aby zgarnąć nagrodę dzięki naszym wskazówkom? Czas rozpocząć naszą podróż w świat zakładów bukmacherskich!

Analiza drużyn

Blackpool

Drużyna Blackpool zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli League One. W 17 meczach zanotowali 6 zwycięstw, 6 porażek i 5 remisów. Ich najskuteczniejszym strzelcem jest Rhodes Jordan, który w 12 meczach zdobył już imponującą liczbę 9 goli. Na uwagę zasługuje także Norburn Ollie, który zanotował 3 asysty w 1 meczu. Statystyki wskazują na to, że drużyna Blackpool jest zespołem ofensywnie nastawionym, zdobywającym średnio 1.41 gola na mecz. Ich obrona jednak nie jest najlepsza, ponieważ tracą średnio 1.35 gola na spotkanie.

Shrewsbury

Shrewsbury, na chwilę obecną, plasuje się na 16. miejscu w tabeli League One. W 17 rozegranych meczach zanotowali 6 zwycięstw, 2 porażki i 9 remisów. Najlepszym strzelcem zespołu jest Dunkley Cheyenne, który zdobył 2 gole w 16 meczach. Zawodnik ten pełni także rolę asystenta, zaliczając 4 asysty w jednym meczu. Shrewsbury jest drużyną, która prezentuje stabilną formę, notując średnio 1 gol na mecz. Ich obrona również radzi sobie nieźle, tracąc średnio 1.29 gola na spotkanie.

Statystyki przedmeczowe

Przedstawiamy Wam najciekawsze statystyki związane z obiema drużynami:

 • Blackpool zdobył dotychczas 24 gole, podczas gdy Shrewsbury tylko 10. Oznacza to, że Blackpool jest bardziej skuteczny w ataku.
 • W obronie Blackpool są nieco słabsi, tracąc 23 gole. Shrewsbury w tej kategorii prezentuje się nieco lepiej z 22 straconymi golami.
 • Blackpool oddaje średnio 3.5 celne strzały na mecz, podczas gdy Shrewsbury 2.5.
 • Oba zespoły mają podobny próg celności. Blackpool notuje 3.2 strzałów niecelnych na mecz, natomiast Shrewsbury 3.0.
 • Jeśli chodzi o rzuty rożne, Blackpool ma przewagę, wykonując średnio 4.3 tego rodzaju akcji na mecz. Shrewsbury to 5.0 rzutów rożnych na spotkanie.
 • Blackpool kontroluje rywalizację na boisku z większym posiadaniem piłki (50.9%), w porównaniu do Shrewsbury (44.0%).
 • Drużyna Blackpool zbiera więcej żółtych kartek niż Shrewsbury – przeciętnie 1.9 na mecz, w porównaniu do 1.7.
 • Obie drużyny rzadko otrzymują czerwone kartki. Zarówno Blackpool, jak i Shrewsbury, średnio dostają tylko po 0.1 czerwonej kartki na mecz.

Statystyki te wskazują, że Blackpool jest bardziej skuteczną drużyną, zarówno w ataku, jak i w obronie. Shrewsbury prezentuje się nieco słabiej, ale jest stabilnym zespołem, który potrafi utrzymać wynik.

Blackpool – Shrewsbury: typy bukmacherskie

Teraz przyszedł czas na typy bukmacherskie! Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych propozycji, uwzględniając kursy dostępne na stronie ETOTO.

Prognozowany przebieg meczu

Analizując statystyki i formę obu drużyn, możemy oczekiwać wyrównanej rywalizacji. Blackpool wydaje się być lepszą drużyną, ale Shrewsbury również ma swoje atuty. Przypuszczamy, że spotkanie będzie pełne emocji i bramek.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

 • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.55 na ETOTO.
 • Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę dobrą formę Shrewsbury. Kurs na to zdarzenie wynosi 5.00 na stronie ETOTO.
 • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami. Kurs na powyżej 2.5 gola wynosi 2.00 na ETOTO.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli chodzi o strategie zakładów, oto kilka propozycji:

 • Podwójna Szansa – Nie jesteś pewien wyniku? Opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Kurs na 1X wynosi 1.14, na 12 1.24, a na X2 2.27 na stronie ETOTO.
 • Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Można obstawić, że Rhodes Jordan dla Blackpool lub Dunkley Cheyenne dla Shrewsbury wpisze się na listę strzelców. Kurs na oba te zdarzenia wynosi 3.50 na ETOTO.
 • Handicap Azjatycki – Ten rodzaj zakładu może być dobrym wyborem dla tych, którzy są przekonani o wyższości jednej z drużyn. Możliwe kursy na Blackpool -1.5 wynoszą 2.75, a na Shrewsbury +1.5 – 1.45.
 • Zakład na Wynik Dokładny – Dla tych, którzy lubią ryzyko i wysokie kursy, zakład na dokładny wynik meczu może być interesującą opcją. Na przykład, zakład na wynik 2-1 na korzyść Blackpool może mieć kurs 7.50, a remis 1-1 – 6.00.

Podsumowanie

Mecz Blackpool kontra Shrewsbury zapowiada się jako emocjonujące spotkanie w League One. Blackpool, mając lepsze statystyki, wydaje się być faworytem, jednak nie można lekceważyć Shrewsbury, które potrafi niespodziewanie zaskoczyć. W zakładach bukmacherskich warto uwzględniać różnorodne opcje, by zwiększyć szanse na wygraną. Pamiętaj, aby obstawiać odpowiedzialnie i tylko tyle, na ile możesz sobie pozwolić. Udanego typowania!