fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bognor Regis – South Park Typy, Kursy, Zakłady 22.11.2023

Ważny mecz zbliża się wielkimi krokami! Bognor Regis zmierzy się z South Park w ramach rozgrywek FA Trophy, a emocje sięgają zenitu. Czy gospodarze będą kontynuować swoją zwycięską passę? Czy goście zdołają powstrzymać ich impet? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w analizie drużyn, statystykach oraz typach bukmacherskich. Przekonajmy się, jakie są szanse obu zespołów na zwycięstwo w tym widowisku!

Analiza drużyn

Bognor Regis

Bognor Regis w ostatnich tygodniach nie prezentowało najlepszej formy. Ich ostatnie starcia nie przyniosły im oczekiwanych wyników, jednak w poprzednim meczu z Haringey Borough udowodnili, że potrafią grać pełni determinacji. Zwycięstwo 3:0 na własnym boisku dało im zastrzyk pewności siebie przed spotkaniem z South Park. Mimo że ich wyniki nie były w ostatnim czasie oszałamiające, gospodarze będą dążyć do odwrócenia tej tendencji i powrotu na zwycięską ścieżkę.

South Park

South Park natomiast prezentuje stabilną formę. Przez ostatnie tygodnie utrzymują dobrą dyspozycję, o czym świadczy też ich ostatnie zwycięstwo 2:1 nad Leighton. Drużyna niezmiennie koncentruje się na budowaniu swojej gry i kontroli nad meczem. Ich umiejętność bramkowania zapowiada emocjonujące chwile na boisku. Czy będą w stanie wykorzystać swoje atuty w starciu z Bognor Regis?

Statystyki przedmeczowe

Analiza statystyk może rzucić światło na różnice między obiema drużynami i przewagę, jaką mogą posiadać w konkretnych aspektach gry.

 • 1. połowa gole zdobyte – Bognor Regis: -; South Park: 0.0
 • 1. połowa gole stracone – Bognor Regis: -; South Park: 0.0
 • 1. połowa różnica goli – Bognor Regis: -; South Park: 0.0
 • 2. połowa gole strzelone – Bognor Regis: -; South Park: 0.1
 • 2. połowa gole stracone – Bognor Regis: -; South Park: 0.1

Przedstawione statystyki pokazują, że żadna z drużyn nie miała jeszcze okazji zdobyć lub dopuścić goli w pierwszej połowie meczu. Natomiast South Park zdołało strzelić jednego gola w drugiej połowie. Bognor Regis musi zatem być w pełnej gotowości na ewentualne ataki przeciwnika w drugiej części gry.

Bognor Regis – South Park: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Bazując na analizie formy obu drużyn, można przewidzieć, że będzie to wyrównane spotkanie, z pełnym zaangażowaniem ze strony obu zespołów. Oczekujemy zaciętej rywalizacji i walki do ostatniego gwizdka sędziego.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

 • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Jest to opcja, która wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną, mając na uwadze formę Bognor Regis.
 • Klub 2 +0.50 (AH) – Kolejny popularny typ, biorąc pod uwagę dobrą formę South Park.
 • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy się spodziewać meczu z kilkoma bramkami.

Prognozy i strategie zakładów

 • Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
 • Zakłady na Strzelców – Znasz formę poszczególnych graczy? Warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.
 • Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Jak typować mecz Bognor Regis – South Park?

Analiza dostępnych kursów na ETOTO daje nam szerszą perspektywę na strategie zakładów.

 • 1X2: Bognor Regis: 1.62, X: 3.95, South Park: 4.20
 • Podwójna szansa: 1X: 1.19, 12: 1.20, X2: 2.06
 • Remis = zwrot: Bognor Regis: 1.29, South Park: 3.20
 • Suma 2.5 goli: Poniżej 2.5 goli: 2.32, Powyżej 2.5 goli: 1.49
 • South Park suma 0.5 goli: Poniżej 0.5 goli: 2.80, Powyżej 0.5 goli: 1.37
 • Handicap alternatywny -1.5 / +1.5: Bognor Regis -1.5: 2.55, South Park +1.5: 1.42

Oczywiście ostateczny wybór należy do Ciebie, ale analiza kursów sugeruje, że Bognor Regis ma lepsze szanse na zwycięstwo. Z drugiej strony South Park nie powinno być zlekceważone, biorąc pod uwagę ich stabilną formę. Pamiętaj, aby odpowiednio dostosować swoje strategie zakładów do przewidywanego przebiegu meczu.

Podsumowanie

Mecz między Bognor Regis a South Park zapowiada się emocjonująco. Obie drużyny będą wymagały od siebie maksimum determinacji, aby osiągnąć pożądany wynik. Bognor Regis będzie chciało wykorzystać fakt, że jest gospodarzem, aby zdobyć cenne punkty. South Park jednak nie zamierza ulec presji i walczył do końca. Kto okaże się lepszy? To pytanie pozostaje bez odpowiedzi do ostatniego gwizdka sędziego. Jeśli jednak jesteś skłonny podjąć ryzyko i postawić na jednego z zespołów, zapoznaj się z kursami ETOTO i zdecyduj, na kogo postawić. Niezależnie od wyniku, spodziewajmy się niesamowitego widowiska na boisku!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.