fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bologna – Empoli Typy, Kursy, Zakłady 01.10.2023

Zapraszamy do kolejnego artykułu dotyczącego światowej klasy rozgrywek sportowych! Dzisiaj przyjrzymy się emocjonującemu starciu pomiędzy zespołami Bologna i Empoli, które odbędzie się już jutro. Ten mecz z pewnością dostarczy nam wielu emocji i jest idealną okazją do skorzystania z zakładów bukmacherskich. A jeśli chodzi o zakłady, najpopularniejszym i najbardziej zaufanym sportowym księgowym na rynku jest oczywiście ETOTO! Przedstawimy również najnowsze promocje bukmacherskie, które są dostępne na platformie ETOTO, abyś mógł zwiększyć swoje szanse na wygraną. Przejdźmy zatem do analizy drużyn oraz typów bukmacherskich!

Analiza drużyn

Bologna

Zaczniemy od drużyny Bologna. Obecnie znajdują się oni na 13. miejscu w tabeli Serie A, z 1 zwycięstwem, 1 remisem i 4 porażkami. W ostatnim meczu zespół zremisował 0:0 z Monzą. W sumie w tej edycji rozgrywek strzelili 3 bramki i pozwolili przeciwnikom strzelić 4 gole, co może sugerować, że ich linia obrony potrzebuje poprawy. Warto zwrócić uwagę na jednego z najskuteczniejszych strzelców zespołu, Fergusona Lewisa, który do tej pory zdobył 1 bramkę. Ponadto, Kristiansen Victor jest liderem zespołu pod względem asyst, mając na swoim koncie 2 asysty w 4 meczach. Bologna ma stabilną przewagę posiadania piłki, mając 55% średniej posiadania piłki w meczach.

Empoli

Przejdźmy teraz do drużyny Empoli, która obecnie zajmuje 19. miejsce w tabeli. Zanotowali 1 zwycięstwo i 5 remisów, ale jeszcze nie doznali porażki. W ich ostatnim meczu pokonali Salernitanę 1:0. Podobnie jak Bologna, mają na swoim koncie 1 strzelonego gola, ale pozwolili przeciwnikom zdobyć już 13 bramek, co sugeruje słabszą obronę. Najlepszym strzelcem w drużynie jest Baldanzi Tommaso, który ma na swoim koncie również 1 bramkę. Jeśli chodzi o asysty, liderem zespołu jest Cancellieri Matteo, który zanotował 1 asystę w 6 meczach. Empoli ma średnio 44,8% posiadania piłki na mecz.

Statystyki

Przejdźmy teraz do analizy najważniejszych statystyk dotyczących obu drużyn. Bologna strzela średnio 4 strzały celne na mecz, podczas gdy Empoli ma średnio 3,5 strzału celnych. Jednak Empoli ma więcej strzałów niecelnych w porównaniu do Bologni – 5 do 3,5. Oba zespoły mają podobną liczbę strzałów zablokowanych – Bologna ma ich średnio 2,5 na mecz, podczas gdy Empoli ma 2,3. Również rzuty rożne są podobne, Bologna ma ich średnio 4 na mecz, a Empoli – 4,8. Jeśli chodzi o dyscyplinę na boisku, Bologna otrzymała średnio 2 żółte kartki na mecz, a Empoli – 2,2.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Przechodząc do naszych typów bukmacherskich, zanim przejdziemy do bardziej szczegółowych prognoz, przyjrzyjmy się ogólnemu przebiegowi meczu. Patrząc na statystyki i pozycje w tabeli, można by przypuszczać, że Bologna jest faworytem tej konfrontacji. Mają lepszą pozycję w tabeli i zdobyli więcej goli. Jednak warto pamiętać, że Empoli jest niepokonane w tej edycji rozgrywek i skutecznie utrzymują remisy.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Bazując na kursach bukmacherskich dostępnych na platformie ETOTO, możemy oczekiwać, że najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego spotkania będzie zwycięstwo Bologny. Kurs na zwycięstwo Bologny to 1.66, co jest dosyć atrakcyjnym kursie. Jeżeli jednak zależy nam na większej wartości kursu, istnieje możliwość obstawienia remisu, kurs na co wynosi 4.05. Dla bardziej odważnych graczy, zakład na zwycięstwo Empoli może okazać się kuszący, a kurs na to wydarzenie wynosi 5.29.

Prognozy i Strategie Zakładów

Podczas analizy formy obu drużyn, warto zwrócić uwagę na fakt, że Bologna ma słabszą passę, natomiast Empoli utrzymuje dobrą formę. W związku z tym, obstawienie zwycięstwa Empoli z pewnością jest ryzykowną, ale potencjalnie opłacalną decyzją. Jeśli jednak nie jesteś pewien wyniku, zawsze możesz skorzystać z opcji podwójnej szansy, co oznacza, że Twoim zakładem będzie zwycięstwo jednej z drużyn lub remis. Na ETOTO kurs na Bolognę lub remis to 1.18, na zwycięstwo Empoli lub remis można obstawić za 1.26, a na remis można postawić za 3.83.

Jak Grać?

Jeśli jesteś nowym graczem i nie wiesz, jakie rodzaje zakładów możesz złożyć, oto kilka popularnych opcji na ETOTO:

  • Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Możesz postawić na zwycięstwo jednej z drużyn lub remis.
  • Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Możesz obstawić, że określony zawodnik zdobędzie gola w trakcie meczu.
  • Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest zn