fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bolton – Stevenage Typy, Kursy, Zakłady 03.10.2023

Wstęp

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się starciu pomiędzy drużynami Bolton i Stevenage w ramach rozgrywek League One. Obydwie drużyny będą dążyć do zdobycia cennych punktów, jednak na podstawie analizy statystyk i rozwoju formy możemy wysunąć pewne typy bukmacherskie. Przedstawimy również najbardziej prawdopodobne wyniki oraz strategie zakładów, które można zastosować na platformie bukmacherskiej ETOTO. Czas teraz przejść do analizy obu drużyn.

Analiza drużyn

Bolton
Drużyna Bolton po dziewięciu rozegranych meczach zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Dotychczas zanotowali pięć zwycięstw, dwie porażki oraz dwa remisy. Ich najskuteczniejszym strzelcem jest Charles Dion, który w ośmiu spotkaniach zdobył imponującą liczbę sześciu goli. Ponadto, Bolton ma również zawodnika z największą liczbą asyst – Jonesa Gethina, który w jednym meczu zanotował jedną asystę. Jeżeli spojrzymy na statystyki drużyny, to widzimy, że zdobyli łącznie 15 goli, ale również pozwolili rywalom strzelić 10 bramek. Oznacza to, że są drużyną, która skupia się na ataku, ale nie zaniedbuje też defensywy. Bolton ma średnio 4.6 celnych strzałów na mecz, co stanowi imponujący wynik. Ich posiadanie piłki oscyluje w okolicach 54.4%. Potwierdza to, że drużyna jest dobrze zorganizowana i potrafi kontrolować przebieg meczu.

Stevenage
Przeciwnikiem Bolton będzie drużyna Stevenage, która zajmuje trzecie miejsce w tabeli po dziesięciu rozegranych meczach. Dotychczas odnieśli pięć zwycięstw, trzy porażki i dwa remisy. Stevenage ma także zawodnika, który strzelił sześć goli w dziesięciu meczach – jest nim Jamie Reid. Natomiast liderem pod względem asyst jest Jake Forster-Caskey, który w jednym spotkaniu zanotował jedną asystę. Stevenage ma zbliżone statystyki do Bolton – obie drużyny zdobyły po 15 goli, a impreza poniosła mniejsze straty, ponieważ pozwoliła rywalom zdobyć jednego gola mniej. Stevenage ma również solidną liczbę celnych strzałów na mecz (średnio 4.1), co świadczy o ich potencjale ofensywnym. Niestety, posiadanie piłki jest ich słabą stroną, ponieważ mają średnio tylko 38.4% posiadania.

Statystyki

Patrząc na statystyki obu drużyn, można zauważyć, że Bolton i Stevenage prezentują podobny poziom umiejętności. Zarówno pod względem strzelania bramek, jak i defensywy, obie drużyny mają podobne wyniki. Bolton ma nieznaczną przewagę w posiadaniu piłki i celnych strzałach, ale trzeba pamiętać, że Stephenage ma lepsze miejsce w tabeli. Ich statystyki wskazują na to, że obie drużyny są skuteczne w ataku, ale mogą mieć problemy w defensywie.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu
Na podstawie analizy statystyk i formy drużyn, można przewidzieć wyrównane spotkanie. Obydwie drużyny mają potencjał ofensywny, dlatego można oczekiwać kilku goli w tym meczu. Istnieje jednak też ryzyko remisu, ponieważ obie drużyny miały podobną liczbę remisów w poprzednich spotkaniach. Wynik z remisem 2-2 lub 1-1 wydaje się być prawdopodobny.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki
• 2-2
• 1-1
• 2-1

Prognozy i Strategie Zakładów
Na podstawie kursów bukmacherskich dostępnych na ETOTO można wyciągnąć kilka ciekawych typów i strategii zakładów na ten mecz:
• Podwójna szansa: Zakład podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dobrym wyborem, biorąc pod uwagę niewielką przewagę Bolton w statystykach. Kurs na zwycięstwo Bolton lub remis wynosi 1.31, co jest dość korzystne.
• Zakłady na strzelców: Biorąc pod uwagę, że zarówno Charles Dion z Bolton, jak i Jamie Reid z Stevenage mają na swoim koncie sześć goli, zakłady na ich strzały bramkowe mogą okazać się trafione. Kurs na strzał obu zawodników wynosi odpowiednio 2.10 i 2.25.
• Handicap azjatycki: Jeśli sądzisz, że Bolton jest znacznie silniejszy od Stevenage, zakład z handicapem azjatyckim może być interesującą opcją. Kurs na Handicap Bolton -0.5 wynosi 1.85.

Jak Grać?
Jeżeli jesteś nowym graczem na platformie ETOTO, warto skorzystać z bonusów powitalnych. ETOTO oferuje różnego rodzaju promocje dla nowych graczy, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na promocje sezonowe na ETOTO, które mogą obejmować bezpłatne zakłady lub zwiększone kursy. Zanim jednak zaczniesz obstawiać, zawsze zapoznaj się z regulaminem promocji, aby upewnić się, że spełniasz wymagane warunki.

Podsumowanie

Starcie pomiędzy Bolton i Stevenage zapowiada się emocjonująco. Zarówno Bolton, jak i Stevenage mają potencjał ofensywny, co sugeruje, że zobaczymy kilka goli w tym meczu. Przewidujemy wyrównane spotkanie, w którym obie drużyny będą dążyć do zdobycia cennych punktów. Na podstawie analizy statystyk i kursów bukmacherskich dostępnych na ETOTO, proponujemy obstawienie zakładów podwójnej szansy na remis lub wygraną Bolton, oraz zakłady na strzelców, biorąc pod uwagę dotychczasową skuteczność Dion Charlesa i Jamie Reid’a. Pamiętaj, aby zawsze obstawiać odpowiedzialnie i korzystać z promocji bukmacherskich z rozwagą. Powodzenia!