fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bonus bukmacherski w ETOTO – jak skorzystać?

Stworzyliśmy w naszym serwisie ETOTO wiele promocji, dzięki którym możesz zyskać dodatkowe środki na grę w zakładach bukmacherskich online. W tym poradniku przybliżymy Ci je, żebyś dłużej mógł cieszyć się grą.

Jak odebrać bonus w ETOTO?

Bonus jest kwotą, którą możesz od nas otrzymać po dokonaniu wpłaty, albo po spełnieniu warunków promocji.

Oferta powitalna: po pierwszej wpłacie możesz otrzymać dodatkowe 200% do maksymalnej kwoty 200 zł. Oznacza to, że po wpłacie 100 zł będziesz mógł grać od razu za 300 zł. Bonus przyznawany jest na saldo bonusowe, a po spełnieniu warunków obrotu, trafi na Twoje saldo gotówkowe.

Weekendogranie: jeśli postawisz trzy kupony w ciągu weekendu za minimum 50 zł każdy, to niezależnie od wyników otrzymasz od ETOTO dodatkowe 40 zł na grę. Mogą to być zakłady pojedyncze, albo akumulowane o minimalnym kursie 1,50. Na kuponie wielokrotnym każde zdarzenie musi mieć kurs wyższy niż 1,20.

E-granie: w tej promocji możesz zgarnąć od nas bonus w wysokości 50% stawki do 40 zł, jeśli nie wejdzie Ci kupon za minimum 50 zł, na którym postawiłeś e-sportowe wydarzenie.

Gdzie mogę sprawdzić, jakie mam aktywne bonusy?

Wszystkie aktywne bonusy możesz sprawdzić po wejściu w zakładkę „Bonusy: Informacje”. Znajdziesz tam informacje o pozostałej kwocie do obrotu, pozostałym czasie do wykonania obrotu i kursach minimalnych, jakie muszą spełnić kupony, żeby zostały wliczone do obrotu. Jeżeli zagrasz zdarzenia poniżej kursu minimalnego to kwota obrotu nie zmniejszy się.

Jak obrócić bonus?

Jeśli masz na koncie jakiekolwiek środki na saldzie gotówkowym to kupony będą stawiane przy pomocy tych środków. Po wyczerpaniu tych środków kolejne zakłady będziesz mógł stawiać przy pomocy bonusowego salda. Do obrotu w legalnych zakładach bukmacherskich ETOTO wliczają się tylko rozliczone kupony, a obrót jest aktualizowany co kilkanaście minut. Możesz grać za dowolne stawki, a jeżeli będziesz pamiętał o zachowaniu minimalnego kursu to kwota kuponu zostanie odliczona od kwoty potrzebnej do wykonania wymaganego obrotu.

POLECANE

 Banner