fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bonus powitalny ETOTO

Nowa oferta powitalna w ETOTO jest świetna i limitowana na czas trwania Mundialu. Nowi gracze mogą założyć konto z kodem bonusowym ETOTO400 i odebrać freebet 70 zł w aplikacji, Potrojenie pierwszego depozytu oraz bonus od drugiej wpłaty!

DLACZEGO NOWA OFERTA ETOTO JEST NAJLEPSZA?

Większość bukmacherów oferuje bonusy, które trzeba obracać po kilka razy, co skutecznie zmniejsza szanse gracza na wypłatę jakichkolwiek środków. Nowa oferta powitalna ETOTO to przede wszystkim BONUS BEZ OBROTU. Polega on na otrzymaniu przez gracza 200% bonusu od pierwszego depozytu do 100 zł! Gracz, wpłacając 50 zł na grę, otrzymuje dodatkowe środki bonusowe – 100 zł. Jest to prosty i skuteczny bonus powitalny zdecydowanie najlepszy na polskim rynku.

JAK ODEBRAĆ BONUS POWITALNY W ETOTO?

Bonus powitalny jest dostępny dla każdego nowego gracza. Wystarczy wykonać wszystkie kroki przy rejestracji konta, spełnić warunki uwolnienia bonusu i cieszyć się z dodatkowych emocji związanych ze sportem! Bonus powitalny w ETOTO możesz wykorzystać na jakikolwiek rodzaj gier.

CO ZROBIĆ, ABY ODEBRAĆ BONUS POWITALNY W ETOTO?

1. OTWÓRZ KONTO

Otwórz konto w ETOTO– klikając w przycisk rejestracji pamiętaj o wpisaniu kodu ETOTO400 oraz akceptacji regulaminu i weryfikacji konta.

2. WPŁAĆ ŚRODKI

Dokonaj wpłaty środków (minimum 50 zł), aby otrzymać bonus 200% do 100 zł przy pierwszym depozycie. W serwisie ETOTO skorzystasz z bardzo szerokiego wyboru metod płatności oferowanych przez system Przelewy24.

3. GRAJ KORZYSTAJĄC ZE ŚRODKÓW BONUSOWYCH

Środki wpłacone możesz wykorzystać w dowolny sposób bez żadnych warunków wykorzystania. Pamiętaj o uwolnieniu środków bonusowych w ramach kuponu o kursie min. 2.5.

POLECANE

Banner