Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bonus powitalny ETOTO

Nowa oferta powitalna w ETOTO jest świetna i limitowana na czas trwania Mundialu. Nowi gracze mogą założyć konto z kodem bonusowym ETOTO400 i odebrać freebet 70 zł w aplikacji, Potrojenie pierwszego depozytu oraz bonus od drugiej wpłaty!

DLACZEGO NOWA OFERTA ETOTO JEST NAJLEPSZA?

Większość bukmacherów oferuje bonusy, które trzeba obracać po kilka razy, co skutecznie zmniejsza szanse gracza na wypłatę jakichkolwiek środków. Nowa oferta powitalna ETOTO to przede wszystkim BONUS BEZ OBROTU. Polega on na otrzymaniu przez gracza 200% bonusu od pierwszego depozytu do 200 zł! Gracz, wpłacając 100 zł na grę, otrzymuje dodatkowe środki bonusowe – 200 zł. Jest to prosty i skuteczny bonus powitalny zdecydowanie najlepszy na polskim rynku.

JAK ODEBRAĆ BONUS POWITALNY W ETOTO?

Bonus powitalny jest dostępny dla każdego nowego gracza. Wystarczy wykonać wszystkie kroki przy rejestracji konta, spełnić warunki uwolnienia bonusu i cieszyć się z dodatkowych emocji związanych ze sportem! Bonus powitalny w ETOTO możesz wykorzystać na jakikolwiek rodzaj gier.

BONUS 1000 NA MUNDIAL

Jest to specjalna limitowana oferta bonusowa w ETOTO. Darmowy bonus dzięki któremu, przy wpłacie minimum 2000 zł gracz otrzymuje 1000 zł bonusu. Jedyny wymóg na uwolnienie w tym przypadku to zagranie raz za kwotę równą wpłacie przy kursie minimalnym 2.5.

CO ZROBIĆ, ABY ODEBRAĆ BONUS POWITALNY W ETOTO?

1. OTWÓRZ KONTO

Otwórz konto w ETOTO– klikając w przycisk rejestracji pamiętaj o wpisaniu kodu ETOTO400 oraz akceptacji regulaminu i weryfikacji konta.

2. WPŁAĆ ŚRODKI

Dokonaj wpłaty środków, najlepiej wpłać 100 zł lub więcej, aby otrzymać bonus 200% do 200 zł przy pierwszym depozycie. W serwisie ETOTO skorzystasz z bardzo szerokiego wyboru metod płatności oferowanych przez system Przelewy24.

3. GRAJ KORZYSTAJĄC ZE ŚRODKÓW BONUSOWYCH

Środki wpłacone możesz wykorzystać w dowolny sposób bez żadnych warunków wykorzystania. Pamiętaj o uwolnieniu środków bonusowych w ramach kuponu o kursie min. 2.5.

Bonus powitalny w ETOTO – wpłać 100, graj za 300!