fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bonus Return – Obstawiaj mecze tenisa na ETOTO

Uwielbiasz emocje na kortach tenisowych, wiesz który zawodnik radzi sobie lepiej na kortach trawiastych czy ziemnych. Promocja „Bonus Return” jest idealnie dopasowana do Ciebie. Dzięki niej możesz obstawiać najciekawsze turnieje tenisowe, mając na uwadze że niespodzianka na korcie daje Tobie częściowy zwrot stawki. Oddamy Tobie 25% stawki do max 100 złotych jako środki bonusowe!

Korzystanie z promocji Bonus Return

Pierwszy warunek, jaki musisz spełnić, żeby skorzystać z promocji „Bonus Return”, to posiadanie aktywnego konta u legalnego bukmachera ETOTO. Wybrać odpowiedni turniej tenisowy i zapisać się do promocji. Pamiętaj, że zapisać należy się zawsze przed skorzystaniem z tej promocji i obstawieniem tenisa ziemnego, czyli co turniej tenisowy w którym chcesz obstawić.

Jak obstawiać mecz tenisa?

Zasady są mega jasne i oczywiste dla gracza. Zakłady postawione na tenis (pojedyncze lub wielokrotne) przy minimalnej stawce 50 złotych, przy minimalnym kursie 1.02 na pojedynczy zakład lub wydarzenie na zakładzie wielokrotnym. Jeśli kupon będzie wygrany, gratulujemy wygranej! Jeśli jednak wydarzenia na korcie poszły nie po Twojej myśli, a kupon spełnia warunek promocji, pojawi się pop-up, na którym wystarczy kliknąć ZATWIERDŹ, a bonus równy 25% stawki do maksymalnej kwoty 100 zł zostanie automatycznie dodany w ciągu 20 minut do Twojego konta. Kiedy już wiesz, jak obstawiać tenisa, zapoznaj się także z naszymi innymi promocjami!

Promocja była aktywna do 31.12.2019