fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bonusy Bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie

Darmowy bonus bukmacherski na zakłady to zdecydowanie jeden z lepszych bonusów jakie może zaoferować bukmacher. Jakie bonusy oferuje ETOTO oraz jak z nich skorzystać sprawdź poniżej.

Bonusy bukmacherskie w ETOTO

 • Freebet 70 zł
 • bonus bez obrotu 
 • potrojenie pierwszego depozytu 
 • 1000 zł od drugiej wpłaty

KOD BONUSOWY : ETOTO400

Bonusy bukmacherskie ETOTO

Oferta bonusów bukmacherskich dla nowych graczy w ETOTO jest najbogatsza na rynku. Z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata bukmacher ETOTO przygotował limitowane bonusy jak bonus 1000 zł od drugiej wpłaty czy MEGA KURSY na poszczególne spotkania reprezentacji Polski, które będą pojawiały się przed spotkaniami Polaków w Mistrzostwach Świata.

W ETOTO jest również stała oferta powitalna czyli bonus na start, który umożliwia potrojenie pierwszego depozytu oraz otrzymanie freebetu 70 zł w aplikacji mobilnej. Jest to oferta, którą gracz otrzymuje przy wpisaniu kodu bonusowego ETOTO400 podczas rejestracji nowego konta gracza.

Zakład bez ryzyka w ETOTO

Obecnie w ofercie ETOTO nie znajduje się zakład bez ryzyka. Jest jednak darmowy freebet, który umożlwia graczom zagranie kuponu za środki bonusowe. Zmniejsza on znacznie ryzyko oraz możliwość utraty własnych środków, ponieważ jest to freebet, czyli darmowy zakład. 

Darmowy zakład w ETOTO możesz obstawić na każdy sport lub każde wybrane przez ciebie zdarzenie. Gracz nie jest zmuszony do wybrania określonego zdarzenia, w celu zagrania kuponu. Podobnie jest z limitowanym bonusem 1000 zł na Mundial.

Bonus ten jest limitowany i będzie dodawany do środków bonusowych gracza w przypadku drugiej wpłaty na konto w czasie trwania MŚ 2022, ale jeżeli chcesz obstawić zdarzenie niezwiązane z piłką nożną czy mundialem to nie ma żadnego problemu. Możesz skorzystać z szerokiej oferty na sporty walki, skoki narciarskie, tenisa czy każdy inny sport w ofercie bukmachera ETOTO.

Rankingi bonusów bukmacherskich

Wielu graczy sprawdza rankingi bonusów bukmacherskich dlatego, że chce sprawdzić, który bukmacher oferuje obecnie najlepszy bonus. ETOTO jest jednym z najlepszych bukmacherów i dlatego znajduje się w czołówce takich rankingów. 

Obecna wartość bonusu oraz środków na grę jakie można uzyskać korzystając z darmowych bonusów jest bardzo wysoka. Suma środków na grę jaką możesz przeznaczyć korzystając z oferty powitalnej to aż 3370 zł.

Jak odebrać bonus w ETOTO?

Bonus w ETOTO można odebrać podczas rejestracji konta korzystając z kodu bonusowego : ETOTO400. Umożliwia on skorzystanie z rozszerzonej o freebet oferty powitalnej. Freebet dodawany do konta jest do twojej dyspozycji w Aplikacji Mobilnej ETOTO, którą możesz pobrać w App Store lub z linku w naszej stopce. 

Warto więc podsumować kroki oraz poszczególne etapy odbioru bonusów w ETOTO :

 1. Rejestracja konta z kodem bonusowym ETOTO400
 2. Wpłata środków minimum 100 zł, aby otrzymać bonus 200% od pierwszego depozytu – Wpłacasz 100 zł – Grasz za 300 zł
 3. Odebranie Freebetu 70 zł w Aplikacji
 4. Suma twoich środków na grę to 370 zł – to jednak nie koniec!
 5. Podczas drugiej wpłaty na konto w okresie trwania MŚ 2022 otrzymujesz BONUS OD DRUGIEJ WPŁATY 1000 ZŁ
 6. Przy dodaniu minimum 2000 zł na konto otrzymujesz darmowy bonus 1000 zł na zakłady od ETOTO

Bonusy bukmacherskie bez obrotu

Korzystając z bonusu bukmacherskiego bez obrotu warto sprawdzić regulamin promocji oraz warunki uwolnienia dodatkowych środków. Warto również podkreślić, że uwolnienie bonusu jest konieczne w takiej sytuacji, gdyby bukmacher dodawał środki do konta bez żadnych restrykcji uwolnienia czy minimalnego kursu to wtedy nie nazywałoby się to bonusem, tylko darmowymi środkami na grę.

Dlatego podkreślamy jak ważne jest sprawdzenie takich elementów bonusu jak :

 • minimalny kurs
 • czas na uwolnienie bonusu
 • kwoty bonusu
 • rodzaj kuponu np. AKO lub Single

Bonus od depozytu bukmacher

ETOTO oferuje dwa bonusy od depozytu pierwszy bonus – 200% od pierwszej wpłaty oraz drugi 1000 zł przy wpłacie minimum 2000 zł do drugiego depozytu. Jest to zdecydowanie korzystna formuła dla gracza, umożliwiająca w sumie pozyskanie 1200 zł na grę za darmo! 

Warunki uwolnienia bonusów również są bardzo korzystne. Wystarczy tylko jeden kupon z kursem minimum 2.5 i możesz wypłacić środki ze swojego konta gracza.

Bonusy Kursowe na wybrane zdarzenia

Bukmacherzy online starają się oferować najatrakcyjniejsze kursy na najpopularniejsze zdarzenia w ofercie. Często polega to na podwyższaniu kursów na wybrane spotkanie jak na przykład Polska – Meksyk w MŚ 2022. ETOTO również podwyższa kursy bukmacherskie w swojej ofercie w ramach MEGA KURSÓW.