fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Botswana – Gwinea Typy, Kursy, Zakłady 21.11.2023

W nadchodzących eliminacjach do Mistrzostw Świata drużyna Botswany zmierzy się z Gwineą. To spotkanie obiecuje emocje i zażarte walkę na boisku. W tym artykule przeanalizujemy obie drużyny, przedstawimy statystyki oraz zaprezentujemy typy bukmacherskie. Jeśli interesuje Cię obstawianie meczów, warto zapoznać się z ofertą bukmachera ETOTO, który oferuje liczne promocje i atrakcyjne kursy na to widowisko piłkarskie.

Analiza drużyn

Botswana

Drużyna Botswany przed tym meczem ma dość słabą formę. W poprzednim spotkaniu z Mozambikiem, przegrała 2:3. Ich pozycja w tabeli eliminacji do Mistrzostw Świata jest niezbyt komfortowa, ponieważ zajmują ostatnie miejsce w Grupie G. W ostatniej kolejce zdobyli zaledwie 1 punkt po remisie z Gabonem. Jednakże, jeśli chodzi o gole, Botswana broni się nieco lepiej. W pierwszej połowie meczów zdobywają średnio 0.2 bramki, a w drugiej połowie 0.4 bramki.

Gwinea

Drużyna Gwinei wydaje się być w lepszej formie niż ich dzisiejsi rywale. W poprzednim spotkaniu pokonali Ugandę 2:1, co dowodzi, że są w stanie konkurować z silniejszymi drużynami. Jeśli chodzi o statystyki, Gwinea radzi sobie dobrze zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie meczów. Na przestrzeni sezonu zdobywają średnio 0.7 bramki zarówno przed przerwą, jak i po niej.

Statystyki przedmeczowe

Analizując statystyki meczów Botswana i Gwinei, można zauważyć pewne zależności. W pierwszej połowie drużyna Gwinei zdobywa więcej goli niż rywale. Średnio strzelają 0.7 bramki, podczas gdy Botswana osiąga wynik 0.2. Jednak w drugiej połowie Botswana dorównuje Gwinei, zdobywając średnio 0.4 gola, podczas gdy Gwinea strzela 0.7 bramki. Oznacza to, że nie można przeceniać pierwszej połowy ani drugiej – obie drużyny mają szansę na zdobycie bramek w obu częściach meczu.

Botswana – Gwinea: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Przyglądając się statystykom i formie obu drużyn, można spodziewać się wyrównanej rywalizacji. Botswana z pewnością będzie chciała poprawić swoją pozycję w grupie, podczas gdy Gwinea będzie chciała utrzymać swoją dobrej passę. Możemy się spodziewać, że obie drużyny będą miały szanse na zdobycie bramki, zarówno przed przerwą, jak i po niej.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

  • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Ta opcja bukmacherska cieszy się dużym uznaniem wśród typerów. Pomimo słabszej formy Botswany, mają oni szansę na zwycięstwo, szczególnie grając u siebie. Bukmacher ETOTO oferuje na ten wynik kurs 3.60.
  • Klub 2 +0.50 (AH) – Kurs 2.00 na wygraną Gwinei z dodatnim handicapem zdaje się być ciekawym wyborem, biorąc pod uwagę stabilną formę tej drużyny.
  • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy się spodziewać meczu z kilkoma bramkami. Bukmacher ETOTO proponuje kurs 3.80 na to, że padnie co najmniej 3 gole.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli zastanawiasz się, jakie strategie zakładów zastosować w tym meczu, oto kilka sugestii:

  • Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być odpowiednia dla Ciebie. Zakład X2 na Gwineę ma kurs 1.25 na ETOTO.
  • Zakłady na Strzelców – Jeśli dobrze znasz formę poszczególnych graczy, warto rozważyć zakłady na strzelca bramki. Możesz obstawić, że Abdoulaye Sadio Diallo zdobędzie gola w tym meczu i zyskać kurs 2.80.
  • Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że Gwinea jest znacznie silniejsza od Botswany, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Możesz obstawić, że Gwinea wygra ten mecz przy dodatkowym handicapie -1.5 i zyskać kurs 3.40.

Podsumowanie

Przed nami emocjonujący mecz eliminacji do Mistrzostw Świata pomiędzy Botswaną a Gwineą. Obie drużyny są zdeterminowane, aby odnieść zwycięstwo i poprawić swoje perspektywy w grupie. Analiza statystyk wskazuje na wyrównaną rywalizację, gdzie obie strony mają szansę na zdobycie bramki. Bukmacher ETOTO oferuje liczne bonusy i atrakcyjne kursy na ten mecz, dlatego warto skorzystać z ich oferty. Jeśli interesuje Cię obstawianie meczów, pamiętaj, aby grać odpowiedzialnie i mieć kontrolę nad swoimi zakładami.

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.