fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Boxdel Wyrzucony z FAME MMA

W ostatnich dniach świat sportów walki w Polsce obiegła informacja o wykluczeniu Michała „Boxdela” Barona z organizacji Fame MMA. Decyzja ta była reakcją na kontrowersje, które narosły wokół postaci Boxdela.

Fame MMA wydało oficjalne oświadczenie, w którym poinformowało o wykluczeniu Michała „Boxdela” Barona z działań organizacji. Decyzja została podjęta po tym, jak Sylwester Wardęga, znany twórca materiałów na YouTube, opublikował film z zarzutami kierowanymi pod adresem kilku influencerów, w tym „Boxdela”. W materiale Wardęga odwoływał się do rzekomych niestosownych zachowań „Boxdela” z przeszłości, w tym oskarżeń o niestosowne zachowania wobec nieletnich kobiet.

Nie jest jeszcze jasne, czy decyzja o wykluczeniu „Boxdela” jest tymczasowa czy też stała. Organizacja Fame MMA poinformowała o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych, a oświadczenie zostało podpisane przez prezesa federacji, Krzysztofa Rozparę. W oświadczeniu czytamy, że decyzja została podjęta z powodu podejrzeń dotyczących niepokojących zachowań Michała Barona przed rozpoczęciem jego działalności w federacji. Dodatkowo, federacja podkreśliła, że nie miała wcześniejszej wiedzy na temat wspomnianych zachowań.

W kontekście kontrowersji wokół „Boxdela”, Krzysztof Rozpara, prezes zarządu spółki zarządzającej Federacją FAME, podkreślił, że federacja podejmie natychmiastowe i stanowcze kroki wobec innych osób występujących na ich galach, jeśli zostaną skierowane publicznie poważne zarzuty w związku z podobnymi sprawami.

Na chwilę obecną „Boxdel” nie zajął oficjalnego stanowiska w sprawie. Jednakże, cała sytuacja wywołała duże poruszenie w polskim internecie i wśród fanów sportów walki.

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.