fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Brentford – Fulham Typy, Kursy, Analiza 06.03.2023

Brentford – Fulham 06.03

Ostatnim meczem 26. kolejki Premier League będą „małe derby Londynu” w wykonaniu drużyn, które wyjątkowo pozytywnie zaskakują w tym sezonie. Co więcej, zarówno Brentford, jak i Fulham, wciąż mają szanse na awans do europejskich pucharów, a to oznacza zaciętą walkę na boisku. Kto ma większe szanse na zdobycie jakże ważnych trzech punktów? Sprawdź nasze typy bukmacherskie na mecz Brentford – Fulham!

Brentford – Fulham: kursy bukmacherskie, data i transmisja

  • Data i godzina spotkania: 6.03.2023 21:00
  • Typ rozgrywek: 26. kolejka Premier League
  • Wygra Bentford: 2.00
  • Remis: 3.65
  • Wygra Fulham: 3.70
  • Transmisja: Viaplay

Brentford – aktualna forma i statystyki

Brentford po rozegraniu 23 spotkań ligowych ma na swoim koncie 35 punktów, co daje im solidną 9. pozycję. Do lokaty dającej im możliwość zagrania w europejskich pucharach brakuje już tylko 6 punktów. Co ciekawe, zarówno Brentford, jak i zajmujące piąte miejsce Newcastle to drużyny, które mają do rozegrania jedną zaległą kolejkę.

Brentford – ostatnie mecze w Premier League

Jak Brentford radzi sobie w lidze? Zadziwiająco dobrze! Ostatni przegrany mecz Pszczoły rozegrały 23 października zeszłego roku. Warto też dodać, że na swoim boisku Brentford pozostaje niepokonane od spotkania z Arsenalem z 18 września 2022 roku. Żeby nie było tak kolorowo trzeba podkreślić, że The Bees mają na koncie aż 11 remisów – jednak wyrwanie jednego punktu w ostatnim meczu wyjazdowym z Arsenalem na pewno podbudowało zawodników i kibiców z Gtech Community Stadium.

Brentford bez Ivana Toneya

Dobre humory może jednak psuć afera związana z zarzutami dotyczącymi obstawiania meczów przez Ivana Toneya. Wszystko wskazuje na to, że świetnie radzący sobie w tym sezonie napastnik będzie musiał odpocząć od piłki nożnej, a wszystko przez wiszącą nad nim karę zawieszenia.

Fulham – aktualna forma drużyny

Fulham F.C. to zdecydowanie największa sensacja tegorocznych rozgrywek Premier League. Chociaż dopiero w poprzednim sezonie wywalczyli awans do najlepszej angielskiej ligi, to po 25 rozegranych meczach zajmują 7. miejsce i wciąż mają duże szanse na grę w europejskich pucharach – do Newcastle aktualnie tracą tylko dwa punkty.

Fulham – ostatnie mecze w Premier League

Ostatnie cztery spotkania Fulham to dwie wygrane i dwa remisy, a w tym 0:0 na wyjazdowym meczu z Chelsea. Gdy dołożymy do tego mecze pucharowe, seria bez porażki wydłuża się do siedmiu spotkań, a to pokazuje, że dla mogą być naprawdę trudnym rywalem.

Co ciekawe, gdy spojrzymy na historię meczów Fulham w Premier League zauważymy ciekawy schemat – zazwyczaj po czterech spotkaniach bez porażki The Cottagers zaliczają dwie przegrane – jedną u siebie i jedną na wyjeździe. Fakt, iż drużyna ma za sobą serię czterech spotkań bez porażki może zatem kibiców z Craven Cottage mocno niepokoić.

Brentford – Fulham: Kursy i typy bukmacherskie

Obie drużyny świetnie radzą sobie w tym sezonie, a to znajduje odzwierciedlenie w kursach bukmacherskich. Oddsmakerzy nie mają tutaj faworyta, ale zauważalną przewagę dają drużynie Brentford. Kurs na ich wygraną to 2.00, co oznacza 50% szans na zwycięstwo. Wygrana Fulham to kurs bukmacherski sięgający już 3.70.

Na kogo stawiać w meczu Brentford – Fulham?

Mimo iż w tabeli to Fulham zajmuje wyższe miejsce, to historia ostatnich spotkań pokazuje, że to gospodarze mają większe szanse na wygraną – zwłaszcza że na swoim boisku radzą sobie bardzo dobrze. Jednak jeśli wolisz postawić bezpieczniejszy typ, sugerujemy wybór zakładu na to, że obie drużyny strzelą gola (BTTS) z kursem 1.76 lub zakład na sumę goli poniżej 3.5 bramki, co daje nam kurs 1.36.

Nasze typy bukmacherskie na mecz Brentford – Fulham:

  • Wygrana Brentford lub remis – 1.29
  • BTTS – 1.76
  • Mniej niż 3.5 gola – 1.36.

POLECANE

Banner