fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Brentford – West Ham Typy, Kursy, Zakłady 04.11.2023

W kolejce Premier League czeka nas emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Brentford i West Ham. Mecz odbędzie się na Brentford Community Stadium w Londynie. Obie drużyny mają za sobą już kilka spotkań w sezonie i prezentują różną formę. Jakie typy bukmacherskie można wyciągnąć z analizy statystyk i historii pojedynków obu drużyn? Sprawdźmy!

Analiza drużyn

Brentford

Drużyna Brentford plasuje się na 10. pozycji w tabeli. W dziesięciu rozegranych meczach zanotowali 3 zwycięstwa, 4 porażki oraz 3 remisy. Zawodnicy Brentford są dobrze zgrani i grają w stabilnej formie. Ich najskuteczniejszym strzelcem jest Mbeumo Bryan, który trafił do siatki przeciwników 6 razy w dziesięciu meczach. Na własnym stadionie będą chcieli udowodnić swoją wartość i zdobyć kolejne cenne punkty.

West Ham

West Ham również ma na swoim koncie 10 rozegranych spotkań. Drużyna zajmuje 9. miejsce w tabeli. Zanotowali 4 zwycięstwa, 2 porażki oraz 4 remisy. Ich najlepszym strzelcem jest Bowen Jarrod, który również zdobył 6 bramek w dziesięciu meczach. Niestety, zespół West Ham prezentuje ostatnio słabszą formę, co może wpłynąć na ich występ w tym meczu.

Statystyki

Zanurzmy się w statystykach dotyczących obu drużyn. Oto kilka istotnych liczb przedstawiających różne aspekty gry:

– Brentford zdołał strzelić łącznie 16 goli w dotychczasowych meczach, podczas gdy West Ham dokonał tego samego osiągnięcia.
– Natomiast Brentford dopuścił do utraty 12 bramek, a West Ham stracił 17 goli. Oznacza to, że Brentford ma korzystniejszy bilans w tej kategorii.
– Jeśli chodzi o celne strzały na bramkę, Brentford średnio wykonuje 4,6 strzału, podczas gdy West Ham – 4,2 strzału. Obie drużyny prezentują wyniki na podobnym poziomie.
– Brentford wykonuje więcej rzutów rożnych niż West Ham, średnio 4,7 na mecz.

Wyniki te dają nam pewne wyobrażenie o stylu gry obu drużyn i pozwalają przewidzieć, jak może wyglądać ten mecz.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu:

Najpierw warto zastanowić się, jaki może być ogólny przebieg tego meczu. Patrząc na statystyki oraz formę obu drużyn, można spodziewać się otwartej i ofensywnej gry. Zarówno Brentford, jak i West Ham mają skutecznych strzelców w swoich szeregach, dlatego można spodziewać się wielu bramek.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki:

Analizując betting odds na stronie ETOTO, można zauważyć kilka najbardziej prawdopodobnych wyników tego meczu. Według bukmacherów, istnieje kilka scenariuszy, które wydają się być najbardziej realistycznymi:

– Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną, mając na uwadze formę Brentford w tym sezonie.
– Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę West Ham.
– Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy się spodziewać meczu z kilkoma bramkami.

Prognozy i Strategie Zakładów:

Jeśli chodzi o strategie zakładów, można zastosować kilka różnych podejść:

– Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Daje to większą elastyczność i większe szanse na wygraną.
– Zakłady na Strzelców – Jeśli masz informacje o formie poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładami na strzelca bramki. Mbeumo Bryan z Brentford oraz Bowen Jarrod z West Ham są najskuteczniejszymi strzelcami swoich drużyn, warto wziąć to pod uwagę.
– Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Daje on pewną przewagę jednej z drużyn i zwiększa szanse na wygraną.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Brentford i West Ham obiecuje wiele emocji i widowiskowych momentów. Obie drużyny mają swoje mocne strony i wartościowych zawodników. Na podstawie analizy statystyk oraz betting odds można wyciągnąć kilka wartościowych typów bukmacherskich. Ważne jest jednak pamiętanie, że zakłady bukmacherskie zawsze wiążą się z ryzykiem, dlatego warto mieć świadomość swoich decyzji. Jeśli chodzi o dostępne promocje na ETOTO, warto sprawdzić strony bukmachera, gdzie oferowane są różne bonusy, zwiększające nasze szanse na wygraną. Życzymy udanego obstawiania i ciekawego meczu!