fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Brest – Toulouse Typy, Kursy, Zakłady 08.10.2023

W sobotę, 8 października 2023 roku, odbędzie się ciekawe starcie pomiędzy drużynami Brest i Toulouse. Będzie to kolejne emocjonujące spotkanie w ramach rozgrywek Ligue 1. Oba zespoły przygotowują się do tego meczu w dobrej formie, co zapowiada widowiskową i wyrównaną rywalizację. Zakłady bukmacherskie na ETOTO oferują różne kursy, które są warte uwagi przed tym meczem. Przeanalizujmy obie drużyny oraz zaprezentujemy typy bukmacherskie.

Analiza drużyn

Brest

Drużyna Brest zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli Ligue 1. W siedmiu dotychczasowych meczach zdołali wygrać cztery razy, odnieść dwie porażki i zremisować raz. Ich atak jest bardzo skuteczny, zdobywając łącznie osiem bramek. Jednak ich defensywa pozostawia pewien margines poprawy, tracąc sześć goli.

Najlepszym strzelcem w zespole Brest jest Romain Del Castillo, który zdobył trzy gole. Kenny Lala jest liderem w liczbie asyst dla tej drużyny, przekazując jeden celny podanie. Forma zespołu jest stabilna, co widać po ostatnim meczu, który zakończył się bezbramkowym remisem z Nice.

Toulouse

Drużyna Toulouse zajmuje 12. miejsce w tabeli Ligue 1. W siedmiu dotychczasowych meczach zanotowali dwie wygrane, trzy porażki i dwa remisy. Ich atak jest skuteczniejszy od drużyny Brest, zdobywając dziewięć bramek. W obronie popełnili jednak więcej błędów, tracąc osiem goli.

Zakaria Aboukhlal jest najlepszym strzelcem w zespole Toulouse, również zdobył trzy bramki. Aron Donnum jest liderem w liczbie asyst dla tej drużyny, zanotowując jedną asystę. Ich forma również jest stabilna, co potwierdził ostatni mecz, w którym wygrali 1:0 z LASK.

Statystyki

Patrząc na statystyki obu drużyn, można zauważyć, że Brest ma nieco lepsze wyniki od Toulouse. Jednak liczba zwycięstw, porażek i remisów wskazuje na wyrównaną rywalizację. Brest strzelił łącznie osiem goli, podczas gdy Toulouse zdobył dziewięć. Obrona Brest traciła sześć bramek, a Toulouse osiem.

Względnie dokładne strzały na bramkę wskazują, że Brest ma lepszą precyzję uderzeń. Brest oddał 5,4 celne strzały na bramkę, podczas gdy Toulouse zanotowało 4,6 celnych strzałów. Obrona Brest zablokowała 2,3 strzałów, a Toulouse 1,9. Również liczba rzutów rożnych jest na korzyść Brest, 6,9 w porównaniu do zaledwie 3,1 dla Toulouse.

W posiadaniu piłki, Brest ma niewielką przewagę, kontrolując piłkę w 49,7% czasu, podczas gdy Toulouse ma 47,6%. W zakresie kartek, obie drużyny mają podobne statystyki, z Brest otrzymując 2,6 żółtych kartek, a Toulouse 2,1. Na szczęście żadna z drużyn nie miała jeszcze czerwonej kartki w tym sezonie.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Przewidywana jest wyrównana rywalizacja między Brest a Toulouse. Obie drużyny są w dobrej formie, ale Brest ma nieznaczną przewagę nad Toulouse w tabeli. Biorąc pod uwagę ich dotychczasowe wyniki i statystyki, dobrze jest obstawiać, że będzie to wyrównane spotkanie, a przewaga może należeć do drużyny gospodarzy.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie dostępnych kursów bukmacherskich na ETOTO, najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego meczu jest zwycięstwo drużyny Brest (kurs 1.84). Istnieje również szansa na remis (kurs 3.11) oraz na zwycięstwo drużyny Toulouse (kurs 4.32).

Prognozy i Strategie Zakładów

Warto zwrócić uwagę na kilka zakładów bukmacherskich. Jeśli nie jesteś pewien wyniku, można zastanowić się nad podwójną szansą (1X, 12, X2), gdzie kursy są odpowiednio 1.23, 1.28 i 1.98. Jeśli chodzi o strzelców, warto rozważyć zakład na strzelca bramki, z Romainem Del Castillem i Zakarią Aboukhlalem jako głównymi kandydatami.

Jak Grać?

Jeśli zastanawiasz się, jak grać na mecz Brest – Toulouse, oto kilka wskazówek. Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Brest a Toulouse zapowiada się emocjonująco. Obie drużyny prezentują dobrą formę i mają swoich liderów w ataku. Brest ma minimalną przewagę nad Toulouse w tabeli, ale wynik tego spotkania może być nieprzewidywalny. Na ETOTO dostępne są różne kursy, które można wykorzystać podczas obstawiania tego meczu. Czy Brest utrzyma swoją dobrą passę, czy Toulouse zaskoczy rywali? Przekonamy się już niedługo.