fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Brighton – Fulham FC Typy, Kursy, Zakłady 29.10.2023

W najbliższą sobotę odbędzie się emocjonujące starcie między drużynami Brighton i Fulham FC. Spotkanie to jest jednym z najbardziej wyczekiwanych przez fanów piłki nożnej, którzy nie mogą się doczekać gry swoich ulubionych zespołów. W tym artykule przyjrzymy się obu drużynom, przeanalizujemy ich statystyki oraz przedstawimy typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza drużyn

Brighton

Brighton to drużyna, która w obecnych rozgrywkach Premier League prezentuje bardzo wysoki poziom. Zajmują obecnie 7. miejsce w tabeli, co świadczy o ich dobrej formie. W dziewięciu rozegranych meczach Brighton odniosło pięć zwycięstw, zanotowało jedną porażkę i trzy remisy. Ich atak jest szczególnie imponujący, zdobywając 22 bramki, co jest jednym z najlepszych wyników w lidze. Najlepszym strzelcem zespołu jest Evan Ferguson, który zdobył już cztery gole.

Gracze Brighton są również dobrze przygotowani pod względem asyst. Pervis Estupinan jest liderem drużyny pod względem liczby asyst, z trzema na swoim koncie. Obrona Brighton również prezentuje się solidnie, tracąc 18 bramek w całych rozgrywkach. Na swoim stadionie, American Express Community Stadium, są bardzo silni i trudni do pokonania. Ich posiadanie piłki sięga średnio 60,6%, co świadczy o ich dominacji na boisku.

Fulham FC

Fulham FC, mimo że nie znajduje się na równie wysokiej pozycji w tabeli, prezentuje stabilną formę. Zajmują obecnie 13. miejsce, ale w dziewięciu rozegranych meczach odnieśli trzy zwycięstwa, dwie porażki i cztery remisy. Ich atak musi jednak poprawić skuteczność, ponieważ do tej pory zdobyli tylko osiem bramek. Najlepszym strzelcem jest Bobby Reid, który ma na swoim koncie dwa gole.

Pod względem asyst, liderem drużyny jest Harrison Reed z jednym podaniem na swoim koncie. Obrona Fulham wypadła nieco lepiej niż atak, tracąc 15 bramek dotychczas. Ich średnia posiadania piłki wynosi 48,9%. W ostatnim meczu z Tottenhamem ponieśli porażkę 2:0, ale z pewnością będą chcieli odbudować się w tym spotkaniu.

Statystyki

Analizując statystyki obu drużyn można zauważyć, że Brighton ma przewagę zarówno pod względem zdobytych bramek, jak i ich obrony. Strzelając 22 gole, są jedną z najskuteczniejszych drużyn w lidze, podczas gdy Fulham zdobył ich zaledwie 8. Również w dziale obronnym Brighton wypada lepiej, tracąc 18 bramek w porównaniu do 15 bramek straconych przez Fulham.

Wysoka liczba celnych strzałów przemawia na korzyść Brighton, którzy mają średnio 6.0 celnych strzałów na mecz, podczas gdy Fulham ma ich 2.9. Oba zespoły mają porównywalną liczbą niecelnych strzałów, jednak Brighton ma lepsze statystyki jeśli chodzi o blokowane strzały.

Wyrównane są również statystyki rzutów rożnych, gdzie Brighton wykonuje średnio 5.4 rzutów, a Fulham 5.2. Jeśli chodzi o dyscyplinę na boisku, oba zespoły zostają ukarane żółtymi kartkami. Brighton otrzymuje ich średnio 2.8 na mecz, a Fulham 2.2. Żadna z drużyn nie miała jeszcze czerwonej kartki w tych rozgrywkach.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując dotychczasowe wyniki i statystyki obu drużyn, można przewidzieć, że będzie to emocjonujące spotkanie. Brighton jest zdecydowanie faworytem tego meczu, mając na swoim koncie więcej zwycięstw i zdobytych bramek. Jednak Fulham ma solidną obronę i będzie pewnie dążyć do zdobycia punktów.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Analizując kursy bukmacherskie, najbardziej prawdopodobny wynik tego spotkania jest zwycięstwo Brighton. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.56. Remis z kolei jest oceniany na 4.66, co pokazuje, że jest to mniej prawdopodobny wynik. Jeśli natomiast zdecydujesz się obstawić zwycięstwo Fulham, kurs wynosi 5.41.

Prognozy i Strategie Zakładów

Jeśli nie jesteś pewien wyniku tego meczu, dobrą opcją może być zakład podwójnej szansy. Kursy na podwójną szansę są następujące: 1X: 1.17, 12: 1.21, X2: 2.43. Możesz również postawić na bramki i obstawić, czy padnie remis lub czy któraś z drużyn zachowa czyste konto. Kursy na ten zakład wynoszą odpowiednio: Tak: 1.65, Nie: 2.16.

Jeśli interesują Cię inne rodzaje zakładów, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Spodziewając się, że Pascal Gross z Brighton będzie skuteczny, można postawić na jego ilość celnych strzałów. Kursy na takie zakłady wynoszą: Gross, Pascal 1+: 1.65, Gross, Pascal 2+: 4.80, Gross, Pascal 3+: 13.00, Gross, Pascal 4+: 35.00, Gross, Pascal 5+: 100.00.

Podsumowanie

Mecz między Brighton a Fulham FC zapowiada się na bardzo interesujące starcie, w którym obie drużyny będą dążyć do zdobycia punktów. Na podstawie analizy statystyk, można stwierdzić, że Brighton ma przewagę. Mają lepsze wyniki zarówno pod względem zdobytych bramek, jak i obrony. Jednak Fulham prezentuje stabilną formę i może stanowić solidne wyzwanie dla swojego rywala.

Bukmacher ETOTO oferuje atrakcyjne kursy na to spotkanie, dając Ci możliwość zarobienia. Niezależnie od tego, jakie zakłady wybierzesz, pamiętaj, że obstawianie powinno być z umiarem i rozważne. Życzymy Ci powodzenia i emocji podczas tego meczu!