fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bułgaria – Węgry Typy, Kursy, Zakłady 16.11.2023

Rozpoczynamy nową kolejkę emocjonującego futbolu w Mistrzostwach Europy, Kwalifikacje, Grupa G. Spotkanie między drużynami Bułgarii i Węgier, które odbędzie się na Stadionie Hristo Botew w Płowdiwie 16.11.2023, stanowi doskonałe pole do gry dla zapalonych typerów. Przygotowaliśmy dla Ciebie głęboką analizę obu drużyn, statystyki z poprzednich meczów, prognozy i strategie zakładów oraz najbardziej prawdopodobne wyniki, które pomogą Ci sprawdzić swoje możliwości bukmacherskie na platformie ETOTO.

Analiza drużyn

Reprezentacja Bułgarii

Bułgaria nie ma dobrej passy w ostatnich meczach. Ich forma jest słaba, co potwierdza wynik ostatniego meczu z Albanią, który zakończył się wynikiem 2:0 na niekorzyść Bułgarii. Najlepszym strzelcem w drużynie jest Despodov Kirił, który zdobył jednego gola w sześciu meczach. Rusev Georgi jest liderem drużyny pod względem asyst, z dwoma do swojego konta, mimo że nie brał udziału w żadnym meczu.

Reprezentacja Węgier

Węgry są pozytywnym skrajem tej rywalizacji. Ich forma jest dobra, a ostatni mecz z Litwą zakończył się remisem 2:2. Najlepszym strzelcem Węgier jest Varga Barnabas, który zdobył imponujące 4 gole w sześciu meczach, a co więcej jest także liderem drużyny pod względem asyst, z dwoma na jego koncie.

Statystyki przedmeczowe

Bułgaria do tej pory zdobyła zaledwie 3 gole i straciła 10, a średnia strzałów celnych na mecz wynosi 3.8. Węgry z drugej strony, zdobyły 11 goli i straciły tylko 4, ich średnia strzałów celnych na mecz wynosi 5.7. Węgry mają wyższy procent posiadania piłki, 56%, w porównaniu do Bułgarii, która ma 50.3%. Co do karty, obie drużyny mają podobną średnią kartek żółtych, ale nie otrzymały jeszcze czerwonej karty.

Bułgaria – Węgry: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę formę obu drużyn, statystyki i wyniki poprzednich meczów, można oczekiwać, że Węgry jako faworyci zdecydowanie przeważają nad Bułgarią w tym starciu. Niemniej jednak, piłka nożna jest nieprzewidywalna, a wszystko może się zdarzyć na boisku.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Zakłady bukmacherskie na platformie ETOTO sugerują spośród dostępnych opcji następujące najbardziej prawdopodobne wyniki: Zwycięstwo Węgier z kursem 1.60, Remis z kursem 3.84 lub podwójna szansa 1X z kursem 2.27, co oznacza, że jeśli mecz zakończy się remisem lub zwycięstwem Bułgarii, wygrasz zakład.

Prognozy i strategie zakładów

W kontekście strategii warto zwrócić uwagę na betting odds dla „Podwójnej Szansy”, „Sumy 4.5 goli” i „1. poł./mecz i suma goli 2.5 w 1. poł.”. Przykładowo, X2 z podwójnej szansy z kursem 1.14, oznacza wygraną jeżeli nie zwycięży Bułgaria.

Jak typować mecz Bułgaria – Węgry?

Jeżeli jesteś niepewny wyniku, opcja „Podwójnej szansy” mogłaby być dla Ciebie. Zakład „Poniżej 4.5 gola” (z kursem 1.08 na ETOTO) jest również mocnym kandydatem biorąc pod uwagę poprzednie statystyki. Kurs na to, że Bułgaria wygra z handicapem 1:0 w pierwszej połowie, wynosi 1.62, co również może być interesujące dla niektórych graczy.

Kursy bukmacherskie na mecz Bułgaria – Węgry:

  • Wygra reprezentacja Bułgarii: 5.77
  • Remis: 3.84
  • Wygra reprezentacja Węgier: 1.60

Podsumowanie

Bukmacherzy na platformie ETOTO oferują szereg atrakcyjnych opcji zakładów na mecz między Bułgarią a Węgrami. Pamiętajcie jednak, że najważniejsza jest dobra zabawa i umiarkowane podejście do gry. Niezależnie od wyników meczu, życzymy Wam dużo emocji i odpowiedzialnej gry.