fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bundesliga Gdzie Oglądać? Transmisje Niemieckiej Bundesligi

Bundesliga to jedna z najważniejszych lig piłkarskich na świecie, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Polsce. W obecnych czasach, kiedy transmisje sportowe są tak powszechne, kibice mają wiele możliwości, aby na bieżąco śledzić zmagania niemieckich drużyn. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów na to, gdzie oglądać niemiecką Bundesligę.

Bundesliga Gdzie Oglądać?

Platforma Viaplay to nowy gracz na rynku polskim, który przejął prawa do transmisji niemieckiej Bundesligi w sezonie 2021/2022 i zabezpieczył je na kolejne 7 lat. Jest to serwis streamingowy Nordic Entertainment Group, skandynawskiego nadawcy, który powoli wchodzi na kolejne europejskie rynki [2]. Dzięki temu serwisowi, kibice piłki nożnej mają możliwość oglądania meczów ligi niemieckiej na żywo za pośrednictwem komputera, tabletu, smartfona oraz telewizora. Co ciekawe, platforma oferuje również dostęp do wielu innych sportów oraz programów rozrywkowych.

Bundesliga w Canal+

Kolejnym sposobem na oglądanie niemieckiej Bundesligi jest wykupienie subskrypcji Canal+ lub Eleven Sports. Oba kanały oferują transmisje meczów na żywo oraz wiele innych programów sportowych. Każda ze stacji pokaże w każdej kolejce pięć różnych meczów [1].

Innym sposobem na oglądanie niemieckiej Bundesligi jest korzystanie z transmisji online na platformach Player.pl i Canal+ Online. Dzięki temu, można oglądać mecze na komputerze, urządzeniu mobilnym, Smart TV z zainstalowaną aplikacją, dekoderze CANAL+ BOX 4K, a także korzystając ze strony internetowej canalplus.com lub elevensports.pl [3].

Podsumowując, polscy kibice piłki nożnej mają wiele możliwości na to, gdzie i jak oglądać niemiecką Bundesligę

POLECANE

Banner