fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Burgos – Zaragoza Typy, Kursy, Zakłady 30.10.2023

W nadchodzącym meczu ligowym LaLiga 2, drużyna Burgos zmierzy się z Zaragozą. Obie drużyny przygotowują się do tego spotkania ze zmieniającą się formą, co czyni je interesującymi dla fanów zakładów bukmacherskich. Przyjrzyjmy się bliżej tym zespołom, analizując ich ostatnie wyniki, statystyki oraz dostępne kursy bukmacherskie na portalu ETOTO.

Analiza drużyn

Burgos

Drużyna Burgos zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli LaLiga 2. Podczas 12 rozegranych meczów, zdobyli pięć zwycięstw, a tylko raz musieli uznać wyższość przeciwnika. Zanotowali również sześć remisów. Ich najważniejszym graczem ofensywnym jest Curro, który strzelił już osiem goli w sezonie. Andy, z jednym asystą na koncie, jest kluczowym graczem w tworzeniu akcji ofensywnych.

Burgos ma dobrą efektywność w ataku, zdobywając łącznie 16 goli, jednak nieco słabszą obronę, tracąc 18 goli. Ich skuteczność strzałów celnych wynosi 4.9, a niecelnych 4.3. Mają również solidne wsparcie z rzutów rożnych, wykonując średnio 4.7.

Zaragoza

Saragossa zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli LaLiga 2. Podobnie jak Burgos, mają na swoim koncie sześć zwycięstw, ale zanotowali także dwa remisy i dwie porażki. Mesa Maikel jest najlepszym strzelcem drużyny, mając na koncie trzy gole. Vallejo Manu, z dwiema asystami w sezonie, odgrywa kluczową rolę w grze zespołu.

Jeśli chodzi o statystyki, Zaragoza zdobyła łącznie 15 goli, tracąc 11. Ich skuteczność strzałów celnych wynosi 3.8, a niecelnych 3.8. Mają również dobry udział w rzutach rożnych, wykonując średnio 3.8.

Statystyki

Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki obu drużyn, można zauważyć, że Burgos ma nieco gorszą formę niż Zaragoza. W ostatnim meczu Burgos przegrało 0:3 z Racingiem, podczas gdy Zaragoza również zanotowała porażkę 2:3 z Eibarem.

Burgos ma na swoim koncie 12 rozegranych meczów, w których zdobyli 16 goli, ale stracili 18. Mają również 2.6 żółtych kartek na mecz. Zaragoza również rozegrała 12 meczów, zdobywając 15 goli i tracąc 11. Otrzymali 2.5 żółtych kartek na mecz.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Patrząc na formę obu zespołów oraz dostępne kursy bukmacherskie na portalu ETOTO, typujemy, że mecz będzie bardzo wyrównany. Burgos ma przewagę gry w domu, co może im pomóc zdobyć przewagę nad Zaragozą. Z drugiej strony, Zaragoza ma nieco lepszą formę i silniejszą ofensywę. Prawdopodobnie ostateczny wynik tego meczu może zależeć od skuteczności liderów strzelców obu drużyn.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego spotkania może być remis 1:1 lub minimalne zwycięstwo jednej z drużyn 2:1. Obie drużyny mają solidne ataki i mogą pokazać swoje umiejętności w ofensywie. Jednak ich defensywa jest nieco słabsza, co może prowadzić do straconych bramek.

Prognozy i Strategie Zakładów

Analizując dostępne kursy bukmacherskie na portalu ETOTO, podwójna szansa może być dobrą opcją dla graczy, którzy nie są pewni, która drużyna wygra. Opcje 1X i X2 mają kursy odpowiednio 1.36 i 1.53.

Zakład na strzelcę bramki może również być ciekawą opcją. Curro z Burgos zdobył już osiem goli w sezonie, co czyni go potencjalnym kandydatem do kolejnej bramki.

Handicap azjatycki może być atrakcyjnym wyborem dla graczy, którzy uważają, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej. Można rozważyć zakład na Zaragozę przy -0.5 handicapie, mając na uwadze ich lepszą formę i skuteczność w ataku.

Jak grać?

Jeśli chodzi o strategie zakładów, warto rozważyć różne opcje. Podwójna szansa (1X, 12, X2) może być dobrym wyborem, jeśli nie jesteś pewien wyniku meczu. Możesz również zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki, ze względu na wysoką skuteczność Curro z Burgos. Handicap azjatycki może być interesującą opcją, jeśli uważasz, że Zaragoza jest faworytem tego meczu.

Podsumowanie

Nadchodzący mecz między Burgos a Zaragozą zapowiada się jako niezwykle wyrównane spotkanie. Obie drużyny mają nieco zmienne wyniki i formę, co czyni te zakłady bardziej ekscytującymi. Dostępne na portalu ETOTO kursy bukmacherskie sugerują, że to spotkanie może zakończyć się remisem lub minimalnym zwycięstwem jednej z drużyn. Niezależnie od wyniku, ten mecz obiecuje emocje i gwarantuje ciekawe okazje do zarobienia pieniędzy poprzez zakłady bukmacherskie na ETOTO.

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.