fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Burkina Faso – Gwinea Bissau Typy, Kursy, Zakłady 17.11.2023

W nadchodzącym spotkaniu FIFA World Cup, Qualification CAF, Group A, Burkina Faso zmierzy się z Gwineą Bissau. Obie drużyny będą miały dużo do udowodnienia, ponieważ obecnie znajdują się w różnych fazach formy. Czy Burkina Faso, którego forma zespołu jest słaba, zdoła pokonać stabilną Gwineę Bissau? Dowiedzmy się!

Analiza drużyn

Burkina Faso

Forma zespołu Burkina Faso ostatnio pozostawia wiele do życzenia. W ich ostatnim meczu, rozegranym przeciwko Mauritani, ponieśli porażkę z wynikiem 1:2. Zawodnicy z Burkina Faso będą z pewnością chcieli poprawić swoje występy i odzyskać utracone punkty.

Gwinea Bissau

Zespół Gwinei Bissau prezentuje się stabilnie przed zbliżającym się spotkaniem. Ich ostatni mecz zakończył się remisem, a wcześniej odnieśli zwycięstwo z Gwineą. Ta seria pozytywnych wyników może wpłynąć na pewność siebie drużyny i zmotywować ich do dobrej gry.

Statystyki przedmeczowe

Podglądając liczby, jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć obie drużyny i przewidzieć ich zachowanie na boisku. W pierwszej połowie meczu, Burkina Faso strzeliła 0.5 gola, podczas gdy Gwinea Bissau miała na koncie 0.3 gola. Oczywiście, jest to tylko ogólny obraz, ale sugeruje, że Burkina Faso może być nieco bardziej skuteczna w ataku. Jeśli chodzi o bramki stracone, w pierwszej połowie Burkina Faso dopuściła się 0.4 gola, podczas gdy Gwinea Bissau 0.3 gola. Wynik ten daje Burkina Faso niewielką przewagę w defensywie.

W drugiej połowie meczu, Burkina Faso strzeliło 0.7 gola, podczas gdy Gwinea Bissau miała aż 0.8 gola. Są to bardzo obiecujące wyniki dla Gwinei Bissau, sugerujące, że mogą być groźni w ofensywie. Jeśli chodzi o bramki stracone, Burkina Faso miała na koncie 0.4 gola, podczas gdy Gwinea Bissau 0.6 gola. Oba zespoły wydają się być podatne w defensywie, co może przynieść emocjonujący przebieg meczu.

Burkina Faso – Gwinea Bissau: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie analizy formy obu drużyn, można oczekiwać wyrównanego meczu. Jednak najważniejsze jest uwzględnienie „betting odds”, czyli kursów dostępnych na ETOTO. Obecnie kursy na zakończenie meczu prezentują się następująco: Burkina Faso – 1.90, Remis – 3.27, Gwinea Bissau – 4.41. To oznacza, że według bukmacherów Burkina Faso jest faworytem. Jednak ze względu na ostatnie wyniki Gwinei Bissau i ich stabilną formę, można spodziewać się, że będą stanowili poważne wyzwanie dla Burkiny Faso.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Na podstawie analizy statystyk i „betting odds”, najbardziej prawdopodobne wyniki to:

  • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot): Jest to opcja, która wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.35 dla Burkina Faso i 3.00 dla Gwinei Bissau.
  • Klub 2 +0.50 (AH): To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Gwinei Bissau. Kurs na to zdarzenie wynosi odpowiednio 1.21 dla Burkina Faso i 1.33 dla Gwinei Bissau.
  • Powyżej 2.5 Gola: Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.48.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, warto zwrócić uwagę na bonusy powitalne oraz różnego rodzaju promocje sezonowe oferowane przez ETOTO. Te promocje mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Natomiast jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Jak typować mecz Burkina Faso – Gwinea Bissau

Aby w pełni cieszyć się zakładami na mecz, warto zapoznać się z zasadami gry. Podwójna szansa to opcja, która pozwala obstawiać dwa wyniki naraz – na przykład, że drużyna wygra lub zremisuje (1X, 12, X2). Jeśli masz pewność co do formy i możliwości strzeleckich poszczególnych zawodników, warto skorzystać z zakładów na strzelca bramki. Z kolei handicap azjatycki pozwala uwzględnić przewagę jednej drużyny nad drugą, co może stworzyć atrakcyjne kursy.

Podsumowanie

Nadchodzące spotkanie między Burkina Faso a Gwineą Bissau zapowiada się emocjonująco. Pomimo słabej formy Burkina Faso, nie można lekceważyć stabilnej drużyny Gwinei Bissau. Ostateczny wynik meczu może być nieprzewidywalny, dlatego warto zwrócić uwagę na „betting odds” i obstawić w oparciu o statystyki i formę drużyn. Niezależnie od tego, jak się zdecydujesz, pamiętaj, że zakłady bukmacherskie powinny być traktowane jako forma rozrywki i zawsze graj odpowiedzialnie.