fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Burnley – Crystal Palace Typy, Kursy, Zakłady 04.11.2023

**Wstęp**

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się starciu pomiędzy drużynami Burnley i Crystal Palace w ramach kolejki 11 angielskiej Premier League. Obie drużyny będą starały się zdobyć cenne punkty i poprawić swoją pozycję w tabeli. Przedstawimy analizę obu zespołów, interesujące statystyki oraz typy bukmacherskie na ten mecz. Dzięki kursom dostępnym na ETOTO, będziemy mogli maksymalnie wykorzystać swoje szanse na wygraną.

**Analiza drużyn**

*Burnley*

Burnley zajmuje aktualnie 19. pozycję w tabeli i ma na swoim koncie zaledwie jedno zwycięstwo. Nie jest to imponujący bilans, lecz drużyna prezentuje solidną formę w ostatnich meczach. Ich najlepszym strzelcem jest Foster Lyle, który zdobył 3 gole w 7 meczach. Z kolei Foster Lyle jest liderem pod względem asyst, zanotowując 2 asysty na swoim koncie. Co ciekawe, Burnley ma drugi najniższy bilans goli zdobytych oraz najwyższy bilans goli straconych spośród wszystkich drużyn w lidze.

*Crystal Palace*

Crystal Palace po 10. kolejkach znajduje się na 13. miejscu w tabeli. Drużyna ma na swoim koncie 3 zwycięstwa i 4 remisy. Wyróżnia się ona dobrą bilansem bramkowym, zdobywając tyle samo goli, co tracąc. Na czele strzelców Crystal Palace znajduje się Edouard Odsonne, który zdobył 4 gole w 9 meczach. Natomiast Mateta Jean Philippe jest liderem pod względem asyst, zanotowując 3 asysty na swoim koncie.

**Statystyki**

Kiedy przyglądamy się statystykom obu drużyn, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych wskaźników. Burnley ma trzeci najmniejszy odsetek posiadania piłki w lidze, wynoszący 50.1%. Z kolei Crystal Palace ma średnio mniejszy odsetek posiadania piłki, wynoszący 41.7%. Crystal Palace odnotowuje więcej celnych strzałów na bramkę przeciwnika, zanotowując średnio 4.1 strzału na mecz. Natomiast Burnley ma niższą skuteczność strzałów, zanotowując 2.8 celnych strzałów na mecz. Warto również zauważyć, że Burnley jest drużyną, która popełnia więcej żółtych kartek niż Crystal Palace.

**Typy Bukmacherskie**

Przechodząc teraz do typów bukmacherskich na ten mecz, warto zapoznać się z przewidywanym przebiegiem i najbardziej prawdopodobnymi wynikami.

*Przewidywany przebieg meczu*

Patrząc na statystyki obu drużyn, można oczekiwać zaciętego spotkania, które może zakończyć się remisem lub minimalnym zwycięstwem jednej z drużyn. Obydwie drużyny mają swoje mocne i słabe strony, dlatego też może to być wyrównany pojedynek.

*Najbardziej Prawdopodobne Wyniki*

1. Klub 1 Wygrywa (Remis Zwracany) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną. Kurs na takie zdarzenie wynosi 2.83 na ETOTO.

2. Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Crystal Palace. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.64 na ETOTO.

3. Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy się spodziewać meczu z kilkoma bramkami. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.93 na ETOTO.

*Prognozy i Strategie Zakładów*

Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie. Pozwala ona na obstawienie dwóch możliwych wyników, zwiększając tym samym swoje szanse na wygraną. Kurs na 1X wynosi 1.50, na 12 wynosi 1.36, a na X2 wynosi 1.44 na ETOTO.

Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Możesz obstawić, że Foster Lyle zdobędzie co najmniej 2 odbiory, co daje kurs 3.15 na ETOTO.

Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Możesz obstawić, że Burnley wygra z przewagą co najmniej 2 goli, co daje kurs 17.00 na ETOTO.

**Podsumowanie**

Mecz pomiędzy Burnley a Crystal Palace zapowiada się interesująco. Obie drużyny będą walczyć o zdobycie punktów, co sprawia, że typowanie wyniku może być trudnym zadaniem. Zarówno kursy, jak i statystyki wskazują na zacięty mecz, który może zakończyć się remisem lub minimalnym zwycięstwem jednej z drużyn. Zachęcamy do skorzystania z ofert bukmacherskich na ETOTO, które oferują różne bonusy dla nowych i stałych graczy. Dzięki nim możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną w tym spotkaniu. Sprawdź kursy i dokonaj mądrego wyboru, życzę powodzenia!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.