fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cash-out w ETOTO!

Cash-out daje ci możliwość pełnej kontroli nad Twoim zakładem i wypłatę przed końcem wydarzenia i rozstrzygniecie kuponu. Gdy wygląda na to, że kupon może nie wejść, nie czekaj i skorzystaj z wypłaty. Wszystko w myśl zasady: Pewna mniejsza wygrana albo ryzyko przegrania kuponu.

Obstawianie wyników w zakładach cash out

Tworząc kupon, zawsze zakładamy, że wszystkie wydarzenia wejdą i nasze typowania zwielokrotnią stawką jaką postawiliśmy. W ETOTO można postawić na jednym kuponie wydarzenia z wielu kategorii sportowej, ale również połączyć wydarzenia prematch z trwającymi – oferta LIVE. Cash-out nie ma twardo określonych warunków, więc nie musisz się sztywno trzymać danej dyscypliny.

Na ratunek cash out!

Kiedy na kuponie zamykają się poszczególne zdarzenia i zbliżasz się do upragnionej informacji „Kupon rozliczony. Wygrany”, cash out pozwala na kontrolę kuponu wcześniej i wypłatę gwarantowanej wygranej. Będzie ona wynikową zamkniętych już wydarzeń. Czy warto z niego korzystać musicie sami określić, jednak mądrze i szybko użyte kupony cash out mogą zapobiec powiedzeniu „tylko jeden mi nie wszedł”.

Cash-out jest możliwy do realizacji z poziomu podglądu Waszego aktywnego kuponu – „Moje zakłady”