fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

CD Egues – Teruel Typy, Kursy, Zakłady 01.11.2023

Ważny mecz w ramach piłkarskiego Pucharu Hiszpanii, znanego jako Copa del Rey, już niedługo się odbędzie. Drużyny CD Egues i Teruel staną do rywalizacji na Estadio Sarriguren w Navarra, Hiszpania. Przyglądamy się obydwu zespołom, analizując ich formę, statystyki oraz przedstawiając typy bukmacherskie, w tym zakłady bukmacherskie u renomowanego dostawcy usług – ETOTO.

Analiza drużyn

CD Egues

CD Egues jest lokalnym zespołem z Navarry, który ma przed sobą trudne zadanie w meczu przeciwko Teruel. Ekipa ta nie prezentuje najlepszej formy, co potwierdza ostatni mecz, w którym przegrała z Deportivo Alaves B z wynikiem 0:2. Jednak mimo słabej formy, zawodnicy Egues mają możliwość udowodnienia swoich umiejętności podczas tej ważnej potyczki. Czy będą w stanie stawić czoła drużynie Teruel?

Teruel

Drużyna Teruel również nie jest na topie, ale jej forma jest nieco lepsza niż u rywala. Ostatni mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1 przeciwko Cornelli. Teruel z pewnością nie będzie miało łatwego zadania w meczu przeciwko CD Egues, ale drużyna jest zmotywowana, aby zanotować wygraną i awansować do kolejnej rundy Pucharu Hiszpanii.

Statystyki

Głębsza analiza statystyk dotyczących tych dwóch drużyn może dostarczyć nam cennych wskazówek, które pomogą w prognozowaniu wyniku tego meczu.

 • 1. połowa GOLE ZDOBYTE – EGUES: 0.3
 • 1. połowa GOLE ZDOBYTE – TERUEL: 0.2
 • 1. połowa GOLE DOPUSZCZONE – EGUES: 0.6
 • 1. połowa GOLE DOPUSZCZONE – TERUEL: 0.2
 • 1. połowa RÓŻNICA GOLI – EGUES: -0.3
 • 1. połowa RÓŻNICA GOLI – TERUEL: 0.0
 • 2. połowa GOLE STRZELONE – EGUES: 0.5
 • 2. połowa GOLE STRZELONE – TERUEL: 0.2
 • 2. połowa GOLE DOPUSZCZONE – EGUES: 0.3
 • 2. połowa GOLE DOPUSZCZONE – TERUEL: 0.6

Statystyki te pokazują, że do tej pory drużyna CD Egues zdobyła 0.3 gola w pierwszej połowie meczu, podczas gdy Teruel zdobył 0.2 gola. Jeśli chodzi o gole przyznane w pierwszej połowie, Egues dopuścił do zdobycia 0.6 gola, a Teruel 0.2 gola. W drugiej połowie meczu Egues wydaje się być bardziej skuteczne w ataku, zdobywając średnio 0.5 gola, podczas gdy Teruel zdobywa średnio 0.2 gola. Jeśli chodzi o gole przyznane w drugiej połowie, Egues dopuścił do zdobycia 0.3 gola, a Teruel aż do 0.6 gola. Te statystyki sugerują, że drużyna Teruel może mieć przewagę w defensywie, ale Egues ma nieco lepsze umiejętności ofensywne.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę analizę drużyn i statystyk, można oczekiwać wyrównanej rywalizacji na boisku. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że obydwie drużyny zdobędą gole w meczu. Przewidujemy wynik remisowy 1:1.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Według kursów bukmacherskich na stronie ETOTO, najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis (X) z kursem 3.17. Jeżeli zastanawiasz się nad zakładem na zwycięzcę, to kurs na Teruel wynosi 2.27, podczas gdy kurs na CD Egues wynosi 3.29.

Prognozy i Strategie Zakładów

Gdy analizujemy typy bukmacherskie, warto wziąć pod uwagę strategie zakładów, które mogą zwiększyć szanse na wygraną.

 • Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, warto rozważyć zakłady typu podwójna szansa (1X, 12, X2), które oferują niższe kursy, ale większą szansę na wygraną.
 • Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Może to być interesujący i potencjalnie zyskowny zakład.
 • Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Oferuje on korzystne kursy dla drużyny umieszczonej w niekorzystnej pozycji.

Jak Grać?

Aby rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi na mecz CD Egues – Teruel na stronie ETOTO, wystarczy zarejestrować konto w jednym z najbardziej zaufanych dostawców usług. Następnie wybierz interesujący Cię zakład z oferowanych przez ETOTO. Niezależnie od tego, czy obstawiasz wynik meczu, liczby goli czy zakłady specjalne, upewnij się, że masz wgląd w aktualne kursy bukmacherskie, aby podjąć najlepszą decyzję.

Podsumowanie

Mecz CD Egues – Teruel zapowiada się na ekscytującą rywalizację. Obie drużyny mają swoje mocne strony, ale również pewne niedociągnięcia. Na podstawie analizy drużyn oraz statystyk, typujemy wynik remisowy 1:1. Jeśli jesteś zainteresowany obstawianiem tego meczu, zalecamy zapoznać się z zakładami bukmacherskimi oferowanymi przez ETOTO. Pamiętaj, że ETOTO to jeden z najbardziej renomowanych dostawców usług w branży zakładów sportowych, który oferuje różne promocje dla nowych i stałych graczy. Powodzenia!

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.