fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Celje – Maccabi Tel Aviv: Typy bukmacherskie na mecz 31.08.2023

Mecz Celje – Maccabi Tel Aviv: Przewidywania i Typy Bukmacherskie

Przegląd Drużyn

Celje

Celje to słoweńska drużyna piłkarska, która występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju – PrvaLiga. W ostatnich sezonach Celje prezentowało stabilną formę, jednak nie należy do najbardziej utytułowanych drużyn w Europie. Ich bramkostrzelność w przeciągu sezonu wynosi średnio 1 gol na mecz, podczas gdy tracą prawie 1.2 gola na spotkanie.

Maccabi Tel Aviv

Z drugiej strony, Maccabi Tel Aviv to izraelski gigant piłkarski, który od lat dominuje w izraelskiej Ligat ha’Al. Maccabi Tel Aviv ma bogatą historię sukcesów zarówno na krajowym, jak i międzynarodowym poziomie. Ich drużyna jest znana z silnej obrony i efektywnego ataku, zdobywając bramki średnio w 2 na 3 meczach i tracąc mniej niż 1 gola na spotkanie.

Stanowisko Bukmacherów

ETOTO Kursy Zakładów

Przedstawiamy aktualne kursy zakładów oferowane przez Sport Book ETOTO dla tego meczu:
– Celje: 7.50
– Remis: 4.40
– Maccabi Tel Aviv: 1.40

Widzimy, że według bukmacherów Maccabi Tel Aviv jest faworytem tego meczu, o czym świadczy stosunkowo niski kurs na ich zwycięstwo. Celje ma zdecydowanie mniejsze szanse według bukmacherów.

Typy Bukmacherskie

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Biorąc pod uwagę siłę obu drużyn, spodziewamy się, że Maccabi Tel Aviv ma większe szanse na zwycięstwo w tym meczu. Stawianie typów „Maccabi Tel Aviv wygrywa” jest najbardziej popularne wśród bukmacherów.

Handicap Azjatycki

Przy takiej przewadze Maccabi Tel Aviv, warto rozważyć postawienie typu „Maccabi Tel Aviv -1,5” w ramach handicapu azjatyckiego. Oznaczałoby to, że Maccabi Tel Aviv musiałoby wygrać mecz co najmniej dwiema bramkami różnicy, aby twój zakład był wygrany. Jest to opcja, którą wybierają niektórzy gracze, aby zwiększyć swoje szanse na większą wygraną.

Powyżej/Poniżej

Analizując statystyki obu drużyn, wynika, że mecz może być dość otwarty, z możliwością wielu bramek. Możemy się spodziewać wyniku powyżej 2,5 gola, dlatego typ „Powyżej 2,5 Gola” może być interesującą opcją dla graczy.

Promocje na ETOTO

Jeśli jesteś zainteresowany obstawianiem tego meczu na ETOTO, warto zwrócić uwagę na promocje bukmacherskie oferowane przez tę platformę. ETOTO regularnie udostępnia bonusy powitalne dla nowych graczy oraz sezonowe promocje, które mogą zwiększyć twoje szanse na wygraną. Przed rozpoczęciem obstawiania, zalecamy zapoznanie się z ofertami promocyjnymi dostępnymi na stronie ETOTO.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Celje a Maccabi Tel Aviv przyciąga uwagę zarówno miłośników piłki nożnej, jak i osób zainteresowanych zakładami sportowymi. Maccabi Tel Aviv jest jednoznacznie uważane za faworyta tego spotkania, co potwierdzają kursy bukmacherskie. Jeśli obstawiasz ten mecz, warto rozważyć typy takie jak „Maccabi Tel Aviv wygrywa” oraz „Maccabi Tel Aviv -1,5” w ramach handicapu azjatyckiego. Ponadto, analiza statystyk sugeruje, że możemy spodziewać się co najmniej 3 bramek w meczu, dlatego typ „Powyżej 2,5 Gola” może również być godny uwagi. Pamiętaj o korzystaniu z promocji oferowanych przez ETOTO, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Niezależnie od Twojego doświadczenia w zakładach sportowych, życzę powodzenia i niech wygra lepszy!

POLECANE

Banner