fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Celtic – Lazio Typy, Kursy, Zakłady 04.10.2023

Dzisiejszym tematem naszego artykułu jest nadchodzący mecz pomiędzy drużynami Celtic i Lazio, który odbędzie się 4 października na stadionie Celtic Park w Glasgow, Szkocji. Spotkanie to będzie częścią rozgrywek UEFA Liga Mistrzów, Grupa E. Obie drużyny mają przed sobą ważne zadanie – zdobycie cennych punktów i awans do kolejnej rundy. Przedstawimy analizę obu zespołów, przyjrzymy się statystykom, a także zaprezentujemy typy bukmacherskie dla tego meczu.

Analiza drużyn

Celtic

Drużyna Celtic jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Szkocji. W obecnych rozgrywkach UEFA Liga Mistrzów zajmuje 4. miejsce w tabeli grupy E. Do tej pory Celtic rozegrał jeden mecz, który zakończył się remisem z innym zespołem. Ich forma jest dobra, zwłaszcza po zwycięstwie nad Motherwell wynikiem 2:1. Mimo że zagrali tylko jeden mecz, zawodnicy Celtiku z pewnością będą chcieli udowodnić swoją wartość i zdobyć pierwsze zwycięstwo.

Lazio

Lazio to włoski klub, który również bierze udział w rozgrywkach UEFA Liga Mistrzów, Grupa E. Obecnie znajdują się oni na 2. miejscu w tabeli grupy. W swoim jedynym dotychczasowym meczu ponieśli porażkę z Milanem 0:2. Ich forma jest jednak świetna, a zawodnicy będą zmotywowani, aby odnieść sukces w kolejnej konfrontacji. Mają doświadczenie w europejskich rozgrywkach i wiedzą, jak grać na najwyższym poziomie.

Statystyki

Celtic rozegrał dotychczas tylko jeden mecz w UEFA Liga Mistrzów, natomiast Lazio również ma na swoim koncie jedno spotkanie. Zespół Lazio ma na swoim koncie jeden gol, który został zdobyty przez zawodnika o imieniu Provedel Ivan. Natomiast najskuteczniejszym strzelcem Celtiku jest Alberto Luis, który również zdobył jedną bramkę.

Warto zwrócić uwagę na liczbę strzałów celnych w tych rozgrywkach. Celtic oddał łącznie 3 celne strzały, podczas gdy Lazio zanotowało ich 6. Natomiast jeśli chodzi o rzuty rożne, Lazio miało ich aż 11, podczas gdy Celtic tylko 1.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Biorąc pod uwagę formę obu drużyn, możemy oczekiwać zaciętego spotkania. Obie drużyny będą dążyć do zwycięstwa, co może skutkować ofensywną grą. Będzie to z pewnością interesujące widowisko, które dostarczy emocji fanom piłki nożnej.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

– Remis: Z kursami na ETOTO wynoszącymi 2.07 na Celtica i 1.75 na Lazio, remis wydaje się być możliwym rezultatem tego meczu. Obie drużyny są walczył do ostatniej minuty.

Prognozy i Strategie Zakładów

– Handicap Azjatycki: Biorąc pod uwagę, że Lazio jest obecnie wyżej w tabeli i prezentuje dobrą formę, warto wziąć pod uwagę obstawienie Handicapu Azjatyckiego +1 dla Lazio, co daje kurs na ETOTO wynoszący 1.18.

Jak Grać?

Jeżeli nie jesteś pewien wyniku tego starcia, to podwójna szansa może być dla Ciebie. Opcje 1X, 12 i X2 to zakłady, które zwiększą Twoje szanse na wygraną. Kursy na ETOTO dla tych zakładów wynoszą: 1X – 1.58, 12 – 1.31, X2 – 1.43.

Jeśli dobrze znasz formę poszczególnych zawodników, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Na przykład, zawodnik Lazio o imieniu Provedel Ivan ma jedno trafienie na koncie, co może sugerować, że ma szanse na zdobycie kolejnego gola.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Celtikiem a Lazio zapowiada się emocjonująco. Obie drużyny będą chciały zdobyć cenne punkty w rozgrywkach UEFA Liga Mistrzów, Grupa E. Forma Lazio jest obecnie lepsza, ale Celtic nie będzie łatwym przeciwnikiem. Promocje na ETOTO mogą sprawić, że obstawianie tego meczu będzie jeszcze bardziej interesujące dla fanów zakładów sportowych. Niezależnie od wyniku tego spotkania, możemy spodziewać się dobrej, dynamicznej piłki nożnej. Czekamy na wspaniałe widowisko na stadionie Celtic Park w Glasgow!

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.