fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Chad – Madagaskar Typy, Kursy, Zakłady 20.11.2023

W najbliższy weekend czeka nas ciekawy mecz eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Chad zmierzy się z Madagaskarem w ramach grupy I kwalifikacji CAF. Obie drużyny będą dążyć do zwycięstwa, ale czy któraś z nich ma większe szanse? Przyjrzyjmy się bliżej tym zespołom, analizując ich formę, statystyki oraz oferowane przez bukmachera ETOTO kursy zakładów.

Analiza drużyn

Chad – reprezentacja

Chad nie może pochwalić się dobrą formą w ostatnich meczach. Ich ostatnia potyczka zakończyła się porażką 1:3 z Mali. To już piąte kolejne spotkanie, w którym drużyna nie odniosła zwycięstwa. W tabeli kwalifikacji zajmują obecnie ostatnie miejsce, jednak mają jeszcze szansę zepchnąć Madagaskar z trzeciego miejsca.

Reprezentacja Madagaskaru

Podobna sytuacja dotyczy drużyny z Madagaskaru. Ich ostatni mecz przegrali 0:1 z Ghaną, przedłużając swoją serię bez zwycięstwa na dziesięć meczów wyjazdowych. Obecnie zajmują trzecie miejsce w grupie, ale wygrana nad Chadem mogłaby przesunąć ich na drugą pozycję i dać im większe szanse na awans.

Statystyki przedmeczowe

Podczas analizy statystyk warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych wskaźników. W rozgrywkach grupy I kwalifikacji CAF oba zespoły zagrały jedno spotkanie, które zakończyło się remisem 0:1. Warto zauważyć, że Chad ma lepszą bilans bramkowy od Madagaskaru w pierwszej połowie meczu, ale w drugiej połowie sytuacja się odwraca. Chad nie wygrał też żadnego z pięciu ostatnich meczów u siebie, co może wpłynąć na ich pewność siebie w nadchodzącym starciu.

Chad – Madagaskar: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Oba zespoły prezentują słabą formę w ostatnich meczach i mają problemy ze zdobywaniem bramek. Oczekuje się zaciętej i wyrównanej walki na boisku, gdzie żadna z drużyn nie będzie w stanie zdobyć przewagi.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

  • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Według kursów zakładów oferowanych przez ETOTO, szanse na zwycięstwo Chadu są wysoko wyceniane i warto rozważyć ten typ.
  • Klub 2 +0.50 (AH) – Biorąc pod uwagę słabą formę Madagaskaru, handicap +0.50 dla nich może być dobrym wyborem.
  • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że może być kilka bramek w tym meczu.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli jesteś niezdecydowany co do wyniku, warto rozważyć opcję podwójnej szansy (1X, 12, X2), która daje większe bezpieczeństwo. Zakłady na strzelców bramki mogą być również interesującym typem, jeśli dobrze znasz formę poszczególnych graczy. Handicap azjatycki może być również ciekawym wyborem, szczególnie jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie lepsza od drugiej.

Jak typować mecz Chad – Madagaskar?

Jeśli jesteś nowym graczem lub masz wątpliwości co do sposobu obstawiania, warto zwrócić uwagę na bonusy powitalne oferowane przez ETOTO. Różnego rodzaju promocje sezonowe również mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Nie zapomnij również korzystać z dostępnych kursów zakładów, które mają wpływ na Twoje potencjalne wygrane.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Chadem a Madagaskarem zapowiada się bardzo wyrównany. Obie drużyny borykają się z problemami formy, ale obie mają szansę na zwycięstwo. Szanse bukmachera ETOTO na ten mecz są dosyć wyrównane, co oznacza, że jest to otwarta gra. Kluczowymi czynnikami mogą być umiejętność strzelania bramek oraz dobra taktyka. Przekonaj się sam, jak się potoczy ten mecz i życzmy sobie emocjonującej rywalizacji!