fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Charlotte Hornets – New York Knicks Typy, Kursy, Zakłady 19.11.2023

W dniu jutrzejszym, 19 listopada, na parkiecie Spectrum Center w Charlotte, USA odbędzie się ciekawe spotkanie w ramach sezonu zasadniczego NBA. Charlotte Hornets podejmują New York Knicks. Ten mecz to kolejna okazja, by te drużyny pokazały, na co je stać. W ETOTO już teraz można obstawiać różne warianty tego meczu, dlatego przyjrzymy się bliżej obu drużynom i podpowiemy, który zakład warto rozważyć.

Analiza Drużyn

Charlotte Hornets

Gospodarze tego spotkania, Charlotte Hornets, nie mają zbyt imponujących statystyk na swoim koncie. Wygrali oni zaledwie 3 z 11 ostatnich meczów, co daje im jedynie 29% szans na zwycięstwo. Na uwagę zasługuje jednak gracz „Ball, LaMelo”, który zdobywa średnio 23.5 punktów na mecz oraz niezastąpiony w defensywie „Bridges, Miles”, który posiada najwyższy średni statystyk kradzieży na poziomie 2.0.

New York Knicks

Przyjezdni z Nowego Jorku zdecydowanie lepiej prezentują się w ostatnich rozgrywkach. Z 12 ostatnich meczów, wygrali aż 7, co daje im aż 71% szans na zwycięstwo. Wyróżniającym się zawodnikiem Knicks jest „Brunson, Jalen”, który również zdobywa średnio 23.5 punktów na mecz a „Robinson, Mitchell” nie tylko solidnie radzi sobie pod koszem, ale również ma najwięcej kradzieży i bloków na swoim koncie.

Statystyki przedmeczowe

Na pierwszy rzut oka, przedmeczowe statystyki nie pozostawiają wątpliwości, że to Knicks są faworytem tego spotkania. Ich strata wynosi średnio 12.1 punktów, podczas gdy Hornets 14.0. New York Knicks radzą sobie też lepiej pod względem skuteczności rzutów za 3 punkty, osiągając średnio 37.6%, podczas gdy Charlotte Hornets osiągają jedynie 31.3%. Warto jednak zauważyć, że w kontekście zbiórek i asyst Hornets nie odbiegają znacząco od rywali.

Charlotte Hornets – New York Knicks: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Z uwagi na dotychczasową formę oraz statystyki, przewidujemy, że New York Knicks będą mieli przewagę w tym spotkaniu.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Według bukmachera ETOTO, zwycięstwa New York Knicks w ETOTO są notowane na 1.36 (z dogrywką) i 1.40 (1X2), podnosząc ich szanse zwycięstwa do 71%. Przewidywany wynik to zwycięstwo Knicks ze przewagą 17 punktów.

Prognozy i strategie zakładów

Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki obu drużyn, obstawianie wygranej Knicks wydaje się być bezpiecznym zakładem. Jeżeli chcesz zaryzykować dla wyższych wygranych, skorzystaj z oferty handicapu w ETOTO i postaw na Knicks ze handicapaem -17.

Jak typować mecz Charlotte Hornets – New York Knicks?

Oczywiście, wszystkie powyższe strategie są jedynie sugestiami. Pamiętaj, że ostateczna decyzja należy do Ciebie. Analizuj statystyki, śledź formę drużyn i podejmuj świadome decyzje.

Podsumowanie

Mecz Charlotte Hornets kontra New York Knicks zapowiada się na pasjonujące widowisko. Chociaż statystyki i formy obu drużyn sugerują przewagę Knicks, koszykówka to sport pełen niespodzianek. Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie to nie tylko matematyka i statystyki, ale również intuicja i emocje. Cokolwiek postanowisz, ETOTO jest tu, aby uczynić twoje doświadczenie bukmacherskie jeszcze bardziej ekscytującym. Miłej gry!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.